Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
17. jún 2009

ahojky 🙂 ,

bernusik ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
17. jún 2009

pevne verim,ze je vsetko v poriadku....

berni
17. jún 2009

tvrdlo jej troska brusko a troska aj krvacala, tak jej davaju infuzku ... ale inak musim vam povedat ze je krasna tehulka 😵 😵 😵 take krasne brusko ma 😵 😵 😵 😵

krasulka
17. jún 2009

Ahojte,

coto co to ☹ ☹ mimuska myslim na teba, neboj bude dobre, to tie nase deturence len take poplachy nam robia 🙂 to mas z tej zahrady 😠 😠 😠 😠 😠 odteraz len lezadlo a nic ineee tam 😠

berni ajoojky co mas nove? cmuky 😵

cipsi vsak hod nejake foto do albumu z tej zoo, ako to tam vyzera?

evit cauky 🙂

dici jooj krstnky, tesis sa co? co tam je vsetko treba na tie krstiny? rodicia nemusia byt manzelia pravda? My budeme krstit az v auguste kua to uz bude Ami 6 mesacna..no som zvedava ako to precka 😀 ale tak co sa da robit ked je stary fuc 😠

cipsinka
17. jún 2009

krasulka mam foto na pokeci tu to nejde ulozit lebo je to velkeho formatu tak ak chces poslem ti heslo a mozes i pokukuc foto 😉 😉 😉 😉 A ozik ideme na dovolenkuuuuuuuuuuuuu v sept. 😵 😵 😵 😵 😵 mali sme ist na SVK v sept.ale rusime to a ideme do Egypta 😎 😎 😎 😎 zajtra ideme do cestovky no uvidime co nam odporucia mozno aj nieco ine 😕 😕 😕 😕 a na SVK pojdeme v Jan. 😉 😉 😉 .

mimus drzim palceky nech ste rychlucko domka 😉 😉 😉

krpcek
18. jún 2009

mimus drz sa! 😉

hodila som nove foto. 🙂

cipsinka
18. jún 2009

ahoj Luci,

Malinka je krasna aky ma mudry pohlad 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀

cipsinka
20. jún 2009

ahojte 😕 😕 😕 😕 😕 😕

a vy kde ste vsetci ved tu uz dva dni nik nebol a boli sme na tretej strane 😕 😕 😕 😕 😕

berni
21. jún 2009

aj teraz zachranujem z tretej... tak mamicky mamickuju snazilky snazilkuju cakatelky cakaju nemamicky nesnazilky necakatelky si uzivaju ufucany den vecer 😖

cipsinka
22. jún 2009

berni ahoooj,no konecne aspon dakto 😉 😉 😉 😉 😉 Ked tu nepisem tak kazdy vypisuje,ze kde som,ze nepisem ale ja som tu kazdy den a kukam ci nikto a nikto 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Cize som z toho nestastna a kludne sa moze dat tato tema zavret adminom lebo nema vyznam aby bola otvorena aj tak nik neprispieva 😔 😔 😔 😔 😔

evitkamalicka
22. jún 2009

ahoj kocky, veru je tu mrtfo 😠

danielitka26
22. jún 2009

😔 😔 😔 prečo by sa malo niečo zatvárať ?? ja by som sem napr rada chodila keby mám tolko času a možností sem písať :((

cipsinka
22. jún 2009

ahojte baby 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

neviem preco by sa mala zavriet to ma len tak napadlo,ze tu nik nechodi 😅 😅 😅 😅 😅

cukruska1920
22. jún 2009

Ahojte.. ako sa mavate?? boozinku sledujem ze to tu pustne... kde su tie zlate casy ked som tu presedela cele dni a pisali sme si somariny 😀 😢

cipsinka
22. jún 2009

ahoj cukrus no veru pustne a pustne uz je to horsie ako pustatina tam je aspon nieco a tu ani nohy ved keby som ja a berni tento tyzden nenapisala nikto by tu ani nepachol 😖 😖 😖 😖 😖 😖 a to vidim baby behat po inych temach a tu sa ani nezastavia 😢 😢 😢 😢 😢

danielitka26
22. jún 2009

cukru gratulujem k drobčekovi v brušku ...

no veru kedysi som tu aj ja sedávala celé dni ale teraz to nejde a navyše som bez práce a bez peňazí ešte aj tá pri .... sociálka mi vzala tie haliere čo mi dávali čiže asi mám žiť zo vzduchu 🙄 😖 ☹

cipsinka
22. jún 2009

danielitka ale ved mas manzela nie??Tak hadam sa o teba postara ason na chvilku kym sa to nezlepsi 😉 😉 😉 😉 No,vidis tak si nezamestnana tak mas teraz cas tu konikovat s nami 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
22. jún 2009

joooooooooooj zlata mimuska s tou som aspon raz za den prehotil par slov aby to tu neviazlo 😅 😅 😅 ☹ ☹ ☹

cukruska1920
22. jún 2009

cipsi...ja tiez zvyknem sledovat ci tu niekto je ale ked nikto tak ani nenapisem...sak naco...ale inak sem chodim rada...toto bola prva tema kde som zacala prispievat

dani...dakujem 😉

cipsinka
22. jún 2009

cukrus inak ako sa citis?? 😵 😵 😵 😵

cipsinka
22. jún 2009

cukrus aj moja bola toto uuuuuuuplne prva tema kde som zacala prispievat a dlllllllllllllllllllllho aj bola ja som skoro nikde neprispievala az kym sa to tu nerozsypalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. jún 2009

ja tiez sledujem a ked nikto nepise tak ani ja

cipsinka
22. jún 2009

tak nakoniec zistim,ze tu kazdy pozera a nik nepise 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cukruska1920
22. jún 2009

cispsi... je mi uuuplne super.. az sa cudujem ci to je normalne... keby nemam // na teste tak ani neverim ze som tehotna... bolia ma len prsia a mavam sialeny hlad...to je asi vsetko

cipsinka
22. jún 2009

ja som dnes chcela piect kolacik ale nemam muku a do obchodu sa mi nechce ist 😖 😖 😖 😖

danielitka26
22. jún 2009

tak hej pstará sa ale ja aj ked som doma tak tu nesmiem sedieť lebo bývame ešte u našich a tí stále nadávajú že inde nesedím iba tu teraz nik nieje doma tak tu visím inak sem nemám čas páchnuť aj celý týždeň

cipsinka
22. jún 2009

cukrus ved to staci bud rada,ze ti nie je zle 😉 😉 😉 😉 a uz hadam ani nebude ved uz iba tri tyzdne a prekonas prvu hranicu 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 Ozik uz mas tehu knizku?? 😅 😅 😵 😵

danielitka26
22. jún 2009

cipsi ty ešte makáš ?? kolko si schudla ??

cipsinka
22. jún 2009

dani 😖 😖 😖 😖 tak ozaj blaba situacia byvat s rodicmi ale tak uz sa na domceku pracuje tak to je zaklad ozaj ako postupujete??Aj ja mam na streche foto tak ak chces mozes popozerat aj ty cukrus 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
22. jún 2009

cipsi...uz aby to bolo... ale nemyslim na zle... a tehu knizku doky dava v 10tt...tak ak bude vsetko ok mala by som dostat v piatok 😉