Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
16. júl 2009

berni lenze my babetko UZ nechceme, respektive ja ked vidim ako sa on k tomu setkemu stavia..
a ani peniazky na neho nie sus teraz takze este chvilku ma cas...

pretusik sem uz nechodi, nebavi ju kon..ale pisnite jej odpise vam urco 😉

berni ignorant, ale co s nim? ked si neda nic vyvsetlit? clovek mu nieco povie a chape to jeden den a potom zase setko ako predtym?
par krat som sa pred nim uz zosypala a teraz od toho zase nemam daleko..

kazdy povie, nehuc do neho, a aj ked mu dam pokoj je to stale to iste, ja uz fakt niekedy nevladzem..nie je to ten clovek ktoreho som si brala..pripadam si pri nom ako sluzka..urob toto urob hento, toto treba, hento treba ale ze ja mams voje potreby to nevidi..len ci ma navarene, telku zapnutu a chipsy do ruky

berni
16. júl 2009

cipsus tak to som rada ze je ktebe dobry!!!! zasluzis si to !!! ale myslim si ze aj ty ho rozmaznavas tak ze je to vyrovnane 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. júl 2009

ty kokso aká tma prišla, až sa bojííím ☹

berni
16. júl 2009

nelus lenze ty mu musis hucat pretoze toto co on robi to nie je v poriadku .... on nech si uvedomi ze to nie je normalne ☹

berni
16. júl 2009

mim hej a uz aj prsi 😒

cipsinka
16. júl 2009

berni ano aj ja ho rozmaznavam my sme taki maznaci 😵 😵 😵 😵 😵 .

Ja uplne chapem Nelynku ako zo zaciatku som aj ja hovorila vety typu aaaale chudak mal to tazke,ale co NELY ona to ma lahkeeeeeeeeeeee,ved si to zeny len predstavte takeho chlapa mat doma co sa vobec nesnazi,NIE ja ho uz vobec nelutujem a on spohodnel lebo ho nely obskakuje a takto mu to vyhovuje.Nelusik ak sa mylim tak ma oprav 😉 😉 😉

nelynka
16. júl 2009

cipsi pretoze tu prestala chodit z urcitych dvovodov, ked si pametas este davno co tu bola nejaka hadka...
a odvtedy sem pride len nakuknut, ale obcas sa jej ani nedivym, aj ked mi tu velmi chyba ☹

berni nema zalubi, a ked zalubi ma tak len spolu..
neexistuje ze by jeden niekam odisiel...to ee
keby mal normalnych kamaratov vpohode lenze seci ho len na zle veci nabadaju vkuse...a kym to pochopil tak to trvalo...

mimi, za kazdeho lekara sa plati..
a pokial nedostaneme doporucenku k nemu tak mame spolu..
tu doporucenku si ale vymamit nemozem, pretoze predtym musi byt aspon nejaka liecba, co sa tohto problemu tyka..
a nemyslim si ze na neho niekto tlaci, aspon o tom neviem ze by na neho tlacil niekto a mal narazky..alebo co myslis?

cipsinka
16. júl 2009

taketo leharo som v praci este nemala 😀 😀 😀 😀 dnes napisem pretty ako sa maju som zvedava 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. júl 2009

ale az ked pridem domkov 😉 😉 😉

nelynka
16. júl 2009

cipsus pravdu mas..
spohodlnel..
jeho kazdy lutuje lebo mal rakovinu a neviem co, ale nikto nevidi ze netrpi on ale ludia okolo neho tym ako sa chova..
baby viete si predstavit ze vas muz by vam dal pusu (len pusu!) rano ked ide do prace a vecer ked pride z prace, po objatia by ste si museli chodit a zobrat si ich, a nebozkavali ste sa s nim ako je rok dlhy a o sexe radsej ani nehovorim?
ani nepametam kedy a za nieco naposledy pochvalil..

berni
16. júl 2009

no mas to nelusik tazke nezavidim vobec ☹

berni
16. júl 2009

nelus a ked mu to povies nic ti na to nepovie ze napr. Mohol by si ma niekedy aj pomojkat.... vsak nebud jak kus ladu .... ci ta berie uz len ako kamaratku alebo ako ta vlastne berie???

mimusa4
16. júl 2009

obskakovanie treba zrušiť al. obmedziť

nelynka
16. júl 2009

berni ja som hucala prve mesiace, posledneho 3/4roka na to uz nemam siku a len sa tcho pozeram a cakam co ked zajtra bude ten den ze dostane rozum..
stale ked si lihame do postele cakam ze sa ku mne otoci a neda i len pusu na dobru noc, ale ja uz z toho naozaj nevladzem..
aspon taku ochotu mal ze uznal ze to neni normalne a siel k andrologovi, lenze ked mu ten oznamil ze je vsetko v najlepsom poriadku tak mu asi nedoslo ze je proste chyba niekde v nom..
a zacinam si naozaj mysliet v jedinom kde je chyba som ja, a nikto iny..

berni
16. júl 2009

a aka hadka tu bola ze prettynka sem nechce chodit?

cipsinka
16. júl 2009

nely tak to si veru neviem predstavit ani v tom najhorsom sne 😔 😔 😔 😔 😔 preto si ta vazim,ze to vsetko vies vydrzat ja by som takeho chlapa nezniesla ved vcera ked som prisla z prace tak som isla dat prat a volal mi drahy a sa ma pytal,ze co robim a ja,ze som bola dat prat a on jooooj aka si ty sikovnucka zienka,ze velmi ta lubim 😵 😵 😵 😵 😵 a to bola len pridrbana pracka co je samozrejmost a to robi vzdy ci s riadom ci ked navarim atd.preto si neviem predstavit,ze by si ma vobec nevsimal ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
16. júl 2009

bernus pohladka ma po vlasoch, da pusu na celo, maximalne ma obijme na 5sekund a tot vsjo..a dalej to neriesi a setko je tak ako predtym...

hadka bola uz daaaaaaaaaaavno, niekedy v decebri tusim alebo tak nejak...a neviem medzi kym ale vela bab stadeto vtedy odislo..
velmi vela

nelynka
16. júl 2009

cipsi tak on mi to napise do mailu ze mam miluje ked nieco chce aby som urobila..
alebo maimalne, odpovie ano alebo kyvne hlavou ked sa ho opytam ci ma este vobec miluje

mimusa4
16. júl 2009

cipsi potom jej napíš že ju pozdravujemeeee 😵

cipsinka
16. júl 2009

mimi napisem 😉 😉 😉 😉

berni
16. júl 2009

tak neviem mojko asi tak ako mimus hovori obmedzit obskakovanie alebo zrusit.... lenze tam uz potom naozaj bude hrozit rozvod ☹

mimusa4
16. júl 2009

mne ak sa otočí chrbtom lebo je unavený, tak mu poviem ale veeľmi pekne, že prosííím otoč sa ku mne aspoň na chvíľu a chytím za ruku a poviem, aspoň žeby sa mi lepšie zaspalo 🙂

nelynka
16. júl 2009

bernus, lenze co, ja mam drzat hladovku koli nemu? alebo sa mam pozerat na ten kopec riadu neumyteho alebo bordelu co necha za sebou? ved by som sa tu nepohla za par tyzdnov..
uz aj take som riesila, ze som nenavarila nic lebo som nebola hladna a vzal si nieco sam..
to nie je obskakovanie..
ale ked periem operiem aj jemu ale samozrejme ho ucim na to ze operiem pokial si to hodi k prace, ze mu nebudem zberat veci po celom dome, ma ruky, vie kde to je tak nech to tam aspon odnesie..
a zehlim velmi malo..lebo am to nebavi...

cipsinka
16. júl 2009

mimus zlateee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
16. júl 2009

mimi mne on na to povie ze nemoze mat nic pred tvarou lebo nevie zaspat alebo ze dycham horuci vzduch na neho a jemut o nerobi dobre, proste trapne vyhovorky

mimusa4
16. júl 2009

práve preto vravím, že k psychologovi ho poslať, však máte tam zdravotné poistenie nie? a ak treba šla by som aj s ním, myslím tým teba, lebo takto to nie je normálne..

mimusa4
16. júl 2009

môj nie je anjel, vie ma riadne nasrať niekedy, ale vie byť aj veeeľmi dobrý..a to ja som niekedy tiež riadna harpia sebecká 😎

nelynka
16. júl 2009

mimi ti vravim, na to aby nam nieco preplatili potrebujeme doporucenku a tu ti vystavi lekar az na zaklade nejakej neuspesnej liecby..
v septembri tam ma ist tak sa mozno na to opytam ked nezabudnem a ked nebudem zrovna v praci vtedy

mimusa4
16. júl 2009

tak ho škrabkaj na chrbáte

nelynka
16. júl 2009

a zlomi mi ruku!