Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
1. aug 2009

ahoj mimi, no hej ozilo...
len take baby ako ja sa bohuzial nevedia ako do temy zapojit..
preto som hned aj odisla, ale citkala som 🙂

mimusa4
1. aug 2009

ja viem poznám to...ale neunikaj nám 🙂 a zapojiť sa niekedy dá, len treba mať na to náladu..tak hlavu hore.. 😅 😀
no a ako to vyzerá, že budeš mať už niečo? myslím roboticu..či je to tiež také úbohé ako aj u nás? minule som chcela niečo nájsť na nete kamoške, no niiiiiič tam nebolo..mala som dosť 😒

nelynka
1. aug 2009

mimi ano da sa, len vies, pokial necakam alebo ho nemam doma, tazko kecat o detoch ked o nich skoro nic neviem..nemam sa cim chvalit, ako kolko zubkov uz mame, ako sa pretacame, ako nespime alebo spime a podobne veci..ja som z tohto vonku este...

no robota nic, samozrejme sa nikto neozyva, jak furt..proste som z toho na nervy uz a poriadne!!

mimusa4
1. aug 2009

srandistka a ja čo viem o deťoch 😕 🙂 ešte neviem čo s tým budem robiť..
bude robotka, len stále hľadať a hľadať, dá niekedy aj zabrať 😝

mimusa4
1. aug 2009

no mne už končilos los batersko, tak ja ufinďalos prečos a vymyslinďar čo varilos...paaaaaaaa

nelynka
1. aug 2009

mimi lenze ty sa mozes s nimi vykecavat aspon ako kope, co sa tam dnu deje, aka si hladna alebo nemas chut k jedlu a podobne veci cim uz oni presli a vedia nahodit temu...
ale co s tym ja????

hej bude, lenze ja ju potrebujem do 10dni! inak sme slusne povedane v pici!

mimusa4
1. aug 2009

ale prestaň bo ce vytrepem..dá sa zapojiť, aj keby si prešla na srandičky..tak šup šup vymysli niečo na večer, bez toho aby si mala na sebe brnenie..jasnéééééé..no ideeem bo neviem či mi ešte odošleeeeeeeeeeeee

mimusa4
1. aug 2009

keby som ti vedela nájsť tak ti už hneď poviem

nelynka
1. aug 2009

no jasne, bo bitke je kazdy general bohuzial...

mimusa4
1. aug 2009

zlý prístup

nelynka
1. aug 2009

aaaa... sama vies ze to nie je take lahke...
a ak si precitas spetne tak som to aj skusala, ale bohuzial..deti vyhrali!

krasulka
1. aug 2009

Ahojte, tak co nemame pisat o detoch? ☹ ☹ ☹

cicky sak sa hadam nejko skompotikujeme 😀 😀 😀 ja cakam navstevu poobede pride kamoska aj s frajerom na navstevu nevideli sme sa od mojej svadby tak sa tesiiiiim 🙂

nely ja ti verim ze s tou robotou to musi byt na prd. JA si tiez neviem predstavit kde by som sa teraz zamestnala kebyze hladam robotu v tejto dobe Je to otras a to stal epozeravam kadejake inzeraty, len tak priebezne al enic moc. Ja fakt asi otvorim nejaky obchodik inak to nevidim.Myslim potom. Tu u nas sa stale nieco zatvara a ludia prichadzaju o robotu. HAdam sa to uz skonci coskoro 🙂

A co keby si si srpavila kurz maserky? to by ta nebavilo? Mna dost uputalo aj to masirovanie babetiek,alebo laktacna poradkyna Ale co som pozerala kurzy sa otvaraju vsade daleko od nas a to by som asi nevedela vyriesit ☹ ☹ ☹

nelynka
1. aug 2009

ahohj krasul, nie nemyslela som to tak ze nepisat o babetkach, ale vsetky co tu chodite uz babetka povecine mate alebo cakate, asi len my s cipsinkou a berni sme tu take ze babo v nedohladne a niekedy to je trosku tazke zapojit sa do debaty medzi 4-5 mamin vies?

nie masersky kurz by ma nebavil aa ani neviem kde by som na neho vzala peniaze..su nenormalne drahe tie kurzy a bohuzial my nazvys peniazky nemame, este nam popravde aj dost chyba..
a ked nenajdem pracu do polky augusta tak este len zacne dost chybat a neverim ze to vydrzme dlhsie ako 2mesiace...

cipsinka
1. aug 2009

dobre ranko 😵

evitkamalicka
1. aug 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

cipsinka
1. aug 2009

som si vas akurat docitala vy ste toho popisali 😕 😕 😕 😕 😕 .

Dakujem babenky za receptiky na ryzu uuuuurcite vyskusam 😵 😵 😉 😉 😉 😉 😉

krasulka
1. aug 2009

Nely ved ja viem ako si to myslela neboj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jaj moja neviem a neda sa ti ist niekam do zahranicia aspon na nejaky cas? ako oaptrovatelka alebo take cosi?

cispi nazdaarek tak ako v irsku?

evit ahooojky,

ako budete vikendovat zabky? tu su tento vikend preteky do vrchov na jankovom vrsku tak hadam aj vybehnem kuknuuut. Inak baby za 5 tyzdnov som schudla 2,5 kila tak sa to zo mnakonecne zacalo hybat, len mi brutal brucho ostalo. Musim poriadne cvicit tie brusaky, lenze ke dmna to nebaviiii saakriiis.

krasulka
1. aug 2009

ze cispy 😀 😀 😀 prepac Sandruska som ta schomolila 😀

evitkamalicka
1. aug 2009

krasulik ja budem prijimat tento vikend gratulantov kedze mam zajtra narodky 😅 ...tak budeme len doma

krasulka
1. aug 2009

jeeej evit ideme piiit?? 😀 😀 a kolko mas 20? 🙂

baby mala je hore tak idem do bily nieoc kupit tej navsteve 😀 😀 ale kedz eje ona tehu tak asi len neperlivu vodu no nie? 😀 😀 😀 😀

potom zas pridem ahpjte zatial cmuk

evitkamalicka
1. aug 2009

krasul 20 som mala pred 7 rokmi 😠

cipsinka
1. aug 2009

ahojte krasul a evit 😵 😵 😵 .

Krasul to je v pohodicke ani som to nezaregistrovala 😉 😉 😉 😉 .V Irsku je super mame tu pekne slniecko v pondelok plateny bankholiday takze sa nemam na co stazovat 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 .

A cez vikend ideme robit asi toto.Dnes ideme zaplatit dovolenku neviem ci mam dat tohot smaila 😵 😵 😵 😵 alebo tohto 😖 😖 😖 😖 😖 .A este na nakup nejakych veci na dovolenku hlavne pre draheho oblecenie cize budeme mat nakupny den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .A zajtra ideme do Ikei teraz ju otvorili tak som zvedava,ze co tam maju mam ju rada pre somarinky ktorych tam maju kopec 😵 😵 😵 😵 A vy??

evitkamalicka
1. aug 2009

cipsi tak to mas celkom nabity program 😅

cipsinka
1. aug 2009

tak uz som si precitala,ze co idete robit.

Tak evit vseeeeeeeeetucko naaaj naj naj k narodeninkam,neboj to je este krasny vek si mlada a krasna 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
1. aug 2009

krasul do zahranicia ist nechcem, lebo to by som tam bola sama a sama niekam ist to teda ee, a okrem toho v zahranici uz som 😀 😀

na opatrovatelky tu musis mat prax a tam platia len ako brigadu a to je onicom...
pokial myslis opatrovatelku ako chodi moja mamka, tam je privela papierov an vybavovanie a neviem dost dobre jazyk, ale to by nebol problem, len to ze 14dni prec a 14dni doma..a to je onicom...

evitkamalicka
1. aug 2009

cipsinka dakujem, az na to krásna 😅

cipsinka
1. aug 2009

evit no veru mame nabity program ale sa veeeeeeeeeelmi tesim,ze nam po sto rokoch vyslo s drahym volno spolocne na vikend tak si ho ideme uzit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Len este spi uz ho asi pojdem pomalicky budit nech vyrazime 😵 😵 😵

cipsinka
1. aug 2009

evit ale co si kazda zena je krasna 😉 😉 😉 😉 a ty urcite nie si vynimka 😉 😉 😉

cipsinka
1. aug 2009

a pozerala som si foteciek divceniec Ami a Sabinky su kraaaasnucke uz ake velkeee 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .Sabinka cely tatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
1. aug 2009

Dobre krasavice idem sa dat dokopy a spravit zo seba cloveka nech mozme ist tak zatim pa a dnes sa este ozvem tak dufam,ze tu bude debata v plnom prude 😉 😉 😉 😉