Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misha666
16. sep 2009

* danielitka

misha666
17. sep 2009

tak konecne som videla tu ukazku... a to som nebola jaaaaaaaaaa....ja tak debilne nevyzeram 😠 😠

misha666
17. sep 2009

a mam pekne rovne zuby 😀

berni
17. sep 2009

a to sa tak na teba ta baba podoba??? 😕 no okrem zub co si pisala ze ty mas rovne 😀

misha666
17. sep 2009

berni...absolutne sa na mna nepodoba...sak som pisala ze ja nevyzeram tak debilne...neviem zkade Danielitka usudila ze som to jak ked ma v zivote inak ako na fotke nevidela... a dalsia vec je ze ja by som do takej ralacie urcite nesla...leba ja viem kolko rokov trvala tridsat rocna vojna 😉

berni
17. sep 2009

mish hej a kolko trvala ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
17. sep 2009

😉 😀

cipsinka
17. sep 2009

ahojte stramandy,

ja klasika teraz domov som sa dovalila,tak idem oddychovat. 😉 😉 😉 😉 😉

Mimus,berni pozerali ste tie fotky,lebo potom ste mi uz nic nenapisali 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 (ci vam to vobec otvorit islo a tak)

misha666
17. sep 2009

boze mimus sak ty za chvilu rodis...jak to rychlo ubehlo... 😵

cipsi aj ja chcem nick do IP 😉

berni...sak predsa 2

misha666
17. sep 2009

25 som chcela napisat 😀 😀 😀

mimusa4
18. sep 2009

cipsi hej videlaaa, aj som ti písla rppppp...supeeer
misha veru kráti sa mi to až závratnou rýchlosťou, dúfam, že prenášať nebudem, lebo ma urve 😝

cipsinka
18. sep 2009

ahojte,

mimusik jaaaaaj na pokeci??Hned som to bola omrknut dik za milu Rp,ja na pokec vobec nechodim iba pridavat fotky 😀 😀 😀 😀 😀 .

Misi si zaregistrovana na pokeci??

berni
18. sep 2009

ahojte!!!

cipsus prepac mojko ze som ti nenapisala na tie fotky nic ale potom som dakde letela a som zabudla potom...

fotky su perfektne.... pozerali sme spolu s MM aj on len pozeral hlavne na stvorkolky... ja na tie tavy... ja by som sa bala.... a voda no cista ako pitna 😀 no krasa fakt.... velmi sa mi pacili fotky...

misha666
18. sep 2009

cipsi jasneeee 😀

cipsinka
19. sep 2009

ahojte princezne 😉 😉 😉 ,

ja teraz dorazila z prace mali sme nadcas ale aspon sme skor skoncili tak aspon,ze tak.

Bernusik dakujem za pochvalu 😵 😵 😵 😵 ,ano voda bola priezracnaaaaaaa,fakt ako pitna a verim tvojmu drahemu,ze pozeral na stvorkolky to mi drahy pilil usi uz od zaciatku dovolenky,ze musime ist na pust na stvorkolky a uzili sme si to teda riadne 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .

Misulka pisem IP 😉 😉 😉

cipsinka
20. sep 2009

no caute nezbednice,

ja som vstala pred pol hodinkou a to som si myslela,ze budem v posteli cele doobedie kedze buduci tyzden budem riaden pracovne vytazena a akosi sa mi uz nechcelo spat 😲 😲 😲 😕 😕 😕 😕 😕 .Idem popisat nejake maily co som zanedbala a budem trosku oddychovat pri PC 😉 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅

nelynka
20. sep 2009

ahokte, idem vas pozdravit, nemam svoj komp, tak som odrezana od sveta, ale nejako som sa sem dostala dneska xixi 😀

cipsinka
21. sep 2009

ahojte,

je 8 hodin a ja som len teraz dorazila z prace 😖 😖 😖 😖 a vy ste kde prosim pekne?? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .

Idem si dat sprsku uz som sa fajne napapala drahy urobil uuuuuzasne rizoto som sa nevedela dojest 😅 😅 😅 😅 .Teraz riesime dalsi uzasny vikend koncom oktobra alebo novembra chceme ist do Pariza,pozret krasnu vezicku a samoska Disneyland aj s mojou kolegynkou a jej manzelikom,tak sa tesim na prijemne vybavovacky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
21. sep 2009

tak vidim,ze tu ani nohy prilozila som trosku do ohnika aby to tu nezhaslo a idem sa venovat drahemu,ved za posledny tyzden ani neviem ako vyzera 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
22. sep 2009

ahojte ja vás aspoň pozdravím ak tu nie som..žijem a som celá.. 😝

nelynka
22. sep 2009

ahojte, tak cisulik je o 22.30h a ja som teraz dosla z prace 😀

drahy ma prekvapkal, urobil zemiakove placky, som skoro na rit spadla ked som domov prisla a v chladnicke este puding ta ma skoro vystrelo 😀 😀
este nech bude sex ta prisaham bohu ze tento den oznacim ako Vianoce 😀 😀 😀

mimusa4
23. sep 2009

no vidíš nel..aký je šikovník ak chce...

nelynka
23. sep 2009

mimi hej sikovny,len bohuzial ze chce strasne malo 😒

evitkamalicka
23. sep 2009

ahoj kočky,
ako sa mate?

mimusa4
23. sep 2009

nel..joooj však aby si si nezvykla že to bude pravidelné 😅 😀 , teš sa hoc len z jednej dávky, aj to je pokrok..
ahoj evit..ako sa máte vy??

nelynka
23. sep 2009

ahoj evit

ale to leti, adamko uz rok bude mat xixi..
ani pravda ne

a ten maco je krasny,dokonca na taniery ako mame my 😀 😀 😀

misha666
23. sep 2009

ahojte... nely a bol aj ten sexik 😀 ? ci neboli vianoce?

mimus...ty v ktorej nemocke budes rodit? jak ti to zbehlo panecky... ja ked sa pozeram na emmiku tak neverim jak to rychlo bezi...za tyzden ma pol roka a ani neviem ako to zbehlo 😕 🙂

ahoj evitka...my sa mame celkom fajn,,,akurat emmika zabuvala...pozeram ze za chvilku mate velku oslavu. 😵 adamko je uz veeeeeelky chlap ...uz chodi???

mirip
23. sep 2009

Ahojte dievčatá, konečne zase ožila vaša téma 😵

Evit vy ste ale velkí už 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
23. sep 2009

mirip, neviem či by som to nazvala oživením..heh.
misha, a zajtra tam bude švicic už 39 😲 aaaaaaaaa, budem v novej..

nelynka
23. sep 2009

mishi ahojky moje
nie neboli vianoce..

ale preacte ale uz mi to lezie na nervy ked sa to kazdy vypytuje...