Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukruska1920
19. okt 2009

evit.. a mas aj nejaky katalog ake torty robis?

krasul... teeeda... ta mala je ale velika

evitkamalicka
19. okt 2009

cukrus zatial nemam, ale pracujem na tom, viac menej robim torty na zelanie

cukruska1920
19. okt 2009

a si aj vyucena alebo si sa to sama naucila robit? ja zas vysivam tak som sa rozhodla ze budem predavat 😀

evitkamalicka
19. okt 2009

som samouk

cukruska1920
19. okt 2009

tak to je parada teda...ja som sa tak naucila to vysivanie

krpcek
19. okt 2009

caute. 🙂

krasul aj ja by som si popestovala take male kuriatko. 🙂

krpcek
19. okt 2009

ide ma drbnut z tej malej zaby - v noci sa mi stale budi. . . sme aj 10x hore. ☹

idem spat, nech sa aspon trosku vyspim.

krasulka
20. okt 2009

Dobre ranko,
krpcek aj my mame take obdobi ej aneviem co sa mala stale budi a to ani celu noc nechcela jest, len sa proste zobudila s placom a potom po uspani zaspala..a potom o dve hodky zas a takto stale.. ☹ ani rano mi nechcela mlieko co ona je zvyknuta, tak iba jogurt spapala. Za chvilu ju dam spat lebo je od pol siedmej hore a asi si lahnem k nej. Tu leje a fuci celu noc tu bola vichrica, dnes sa asi ani von nedostaneme, to bude teda dlllhyyyyy den.

mimusa4
20. okt 2009

čawte..
krasul..krpcek..pozerala som vaše slečny, tak ony sú už riadne veľké ale peknéééééé, budeme mať frajerkyyyy a nevadí, že bude mladší, to sa stratí, však aj ja som staršia od mm o rok 😀

a tej noci som sa naprd vyspala, akosi cez deň viac spí ako v noci, a ja som teraz 🙄 a ešte aj to počasie pridáva..asi si pôjdem k nemu ľahnúť abo neviem, ešte variť chcem..

krpcek
20. okt 2009

mimus tak ti zavidim, ze maly nic este od teba nechce - len prebalit, napapat a spat. aj ja chcem. mne ta mala bosorka stale len vymysla. 😀

a uz som asi prisla na to,ze preco sa to dialo - vcera sa jej prerezali vrchne dva zuby - a teraz ma novu zabavku - skripanie zubami. 😀

krasulka
20. okt 2009

kroceeek to faaakt??? boze a my stale v hube prazdno ☹ ☹ ☹ a to jej oba naraz prisli? supeeer 😀 😀 😀

veru aj ja s laskou spominam na to obdobie ked sa babetko najedlo a spalo 😀 😀 😀 a teraz? huba sa mi nezavre cely den, stale musim spievat, mavat rukami, tlieskat, skrabkat, skakat vyhadzovat do vzduchu a natriasat 😀 😀 😀 to je iny aerobic

cipsinka
20. okt 2009

ahojte,

krasul super si tvoj aerobic zhodnotila som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
20. okt 2009

krasul hej, oba naraz. 🙂

mimusa4
20. okt 2009

ahojte ..tak kľud mám len cez deň, večer si to asi zase užijem, nehce sa mu moc spať a vymýšľa alebo reve a ja som mátoha čo chce spaaaaať 🙄 😖 😠 😝 😅 😕 😵 ta asi tak 😀
ja u teraz ako behá po byte a piští 😀 ..
počujte, dnes mi svokra povedala, že keď má dozelena stolicu tak e je prechladený to je pravda? ako má soplíky aj s cipsami (nevravím o tebe cipsinka 😉 😀 ), a tiež mám problém mu to odsať, mm kúpil takú odsáv. čo má dve hadičky a ja neviem ako hlboko mám ísť, sa bojím, že mu aj mandle vycucnem 😅 😕 a chudák tak reve pri tom...

mimusa4
20. okt 2009

a v treťom riadku som vynechala slovko ...takže malo tam byť..ja už teraz vidím ako behá...atď.

krpcek
20. okt 2009

mimus nie . . . zelena stolica moze byt vela, skus zavolat dr.

ale najcastejsiu pricinu vsade uvadzaju malo tekutin. 😖

mimus ja mam vysavacovu odsavacku - to len prilozim a hotovo. . . a elektricku davam len kusok do nosteka.

misha666
20. okt 2009

ahojte... mimus...zelenu stolicu moze mat z toho ze sa este cisti...alebo je to zle stravene mliecko...alebo vela dalsich moznosti ...a fakt ako pise krpcek odsavacka na vysavac je super...moja mala ju sice naznasa ale ja ju milujem 😀 my mame aj teraz vysavac pod postielkou 🙂 teraz ked je tak chladno a chodim s nou vonku tak ked prideme domov stale jej vytiahnem sople 🙂

krasulka
21. okt 2009

Ahojte, mimuska, naa mala mala zelenu kaku do 2 mesiacov a vsetko bolo v pohode. Obcas mala az tmavo zelenu,ako spenat. potom sa jej to upravilo na bledozelenu do zlta s takymi hrudkami. Ale trvalo to dlho kym sa jej to upravilo. Lekarka brala vzorku, ale tam mala vsetko v poriadku, hladna nebola, nehnackovala..akurat ta farba.Pokym ti maly nehnackuje 10 razy za den zelenu vodu tak by to nemuselo byt nic vazne. Ked pojdes na poradnu spytaj sa pre istotou. Dalsia vec, moze to byt aj z toho ak ty uzivas po porode zelezo nahodou tak o sfarbi aj tebe pekne cierne hoviiiinko 😀 😀 😀

A este jedna rada nad zlato, tu hadickovu odsavacku chyt a daruj prvemu nepriatelovi. Tym akurat rozrypes malemu nostek a este bude mat fobiu z odsavania. Kup tu vysavacovu, napoj na vysavac a ides. nemusis to malemu ani pchat hlboko do noseka. Staci prilozit k dierke a uvidis ako budu hlieny lietat. A nebojsa nic, to ma v nutri taky dierkovy regulator, takze to netaha celou silou vysavaca. Moja mala pri tom uz ako miminko drzala ani nepoipla, je to rychle a dieta si ani nestihne uvedomit a uz je po.A vytiahne to vsetko aj zozadu, co je pri soplikoch dolezite, lebo potom mozu zatiect na uska alebo hrdlo.

Tu sa dnes risuje pekny den, teda slnecny ale chladny, neva hlavneze neleje, pojdeme potom vooon.

mimusa4
21. okt 2009

ahojte dík žienky za reakšen..ešteže vás mám 😉
tak dnes sme naložili u žlté..a ako píšeš krasul tak ja beriem ešte ten aktiferin-železo, tak asi potom preto 😒 ale na poradni sa opýtam, vidíš a včera som ani večer nevzala železo a zato asi bolo už žlté..ráno som mu ešte vycucla soplíky das na 3x a teraz som sa nasr..a vzala som vatové tyčinky pekne natočila a hneď mu je lepšie..tak uvidíme ako to bude ďalej a asi fakt kúpim vysávačovku.. a dehydrovaný by mohol byť keď kojíme sa kadé 2hoďky a niekedy aj po 1h., mne dr. vravela aby som mu nedávala ani vodu ani čaj, že iné by to bolo keby bolo leto.. a jasne zvlhčujem plienkami aj uterákom vzduch naj nemá sucho..

mimusa4
21. okt 2009

no a ešte raďte čo ste jedliiiiiii..bo ja už neviem čo môžem, každý niečo iné hučí..
jo napíšte mi prosím ako sa robí tá vajcová polievka, lebo si ju nepamätám s tou zápražkou..a špenát môžem? aj zahustiť so smotanou na varenie? a kľudne napíšte čo ste zvykli jesť 😀

misha666
21. okt 2009

mimus,,, ja som jedla skoro vsetko okrem tropickeho ovocia, jahod, kapustovych rastlin ... a hlave nepi mineralky sytene a davaj si pozor na sodik...ja som pila lucku... ja ti velmi radit nemozem lebo ja som dlho nekojila...

a este jedna rada nad zlato NIKDY NEPOCUVAJ SVOKRU 😀

mimusa4
21. okt 2009

a čo varili ste normálka aj s cibulou? a soľ korenie? len tak letmo, či normálka, ako jasne že nie prehnane 😉
no a poľa švekry by som mala mu dať čiapku aj cumeľ, ....ta načo??

misha666
21. okt 2009

no urcite nejec pikantne jedla...solit mozes normalne...ale nekoren velmi... a normalne si var na cibulke v pohode...
čapku??? a naco??? moja nikdy nemala doma ciapku... a ani pancuchy jej nedavam este iba ked ideme vonku...ja ked idem s nou na prechadzku, tak ma len puncosky ,rifle, body s dlhym rukavom na tom mikinku a na tom sustakovu vetrovku...a ked kukam na tie ostatne deti tha uz maju na sebe overal a este su aj vo fusaku... neviem naco...babätka sa nemaju babusiť 🙂

krpcek
21. okt 2009

mimus mozes papat: zemiaky v akejkolvek forme, ryzu, masko kuracie, morcacie, bravcove . . .
hlavne sa vyhybaj aspon zo zaciatku - kapusta, kel, surova cibula, ja som mala problem aj s paradajkou a paprikou, teraz uz v pohode - uz jem vsetko aj kapustu.
ale kludne si skus dat zo vsetkeho a sleduj maleho, ci nebude mat nejaky pupak.
ja som si dala pomarancovy dzus a krpata mala potom taky pupak akoby ju postipal komar......tak toto si sleduj. inak ja som jedla aj jahody a aj citron uz.

mimusa4
21. okt 2009

jj díky dík, tak dúfam, že to bude ok, dnes som si dala jednu čokoládku od toffifee, už som nevydržala 😅 😀
a dala by som si niečo fajneeee...

krpcek
21. okt 2009

mimus ja som cokoladu jedla hned. asi ked mala dva tyzdne som vyskusala a potom uz to islo na kila. 😀 😀

mimusa4
21. okt 2009

ani nevrav krpcek lebo budem ladovať dezerty čo mi podonášali návštevníci do nemocky 😀

cipsinka
21. okt 2009

juj ake poradenske okienko sa tu rozbehlo 😕 😕 😕 😕 😕

Krasul my dve zijeme na jednom ostrove ale mam pocit,ze ty byvas uuuplne niekde inde,lebo ked je u nas celkom fajn tak ty pises,ze leje a je zima a dnes pises,ze je krasny slnecny den 😕 😕 😕,tu leje od vcera vecera ako po nebohom rano som zmokla ako nitka,lebo mi na zastavke dazdnik zlomilo 🙄 🙄 🙄 🙄 ale jeden sympaticky pan(stali sme tam len my dvaja),mi dal svoj dazdnik nad seba a povedal mi NO PROBLEM 😎 😎 😎 😎 😎 ,ale hned uz isiel autobus,ale zlaty bol naozaj 🙂 🙂 🙂 🙂

cipsinka
21. okt 2009

nie nad seba ale nado mna 😉 😉 😉

mimusa4
21. okt 2009

no ahoj cipsinka..ta vtedy prídeš keď ja už idem pa..chcem si urobiť polievku na zajtra, aby som mala pokoj a kľudne si aj pospala ako malý..
a to počasie vám tam nezávidím, ako stále čítam tak vám tam len stále prší a je zatiahnuté 😒 .. že najvyšší čas ísť na sk.. 😉 ale ani u nás to nie je nič moc teraz...
tak ja idem a potom zase prídem..papa