Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lovacka
7. nov 2009

cukrus a robili ti testy na kokso ako sa to vola co od maciek mozes chytit 😅 cista demencia som 😅 robi sa to na zaciatku tehu z krvi to vysetrenie

lovacka
7. nov 2009

krpcek hej asi to budu zubky ale to preco hlavne vecer pred spanim ho bolia?a nechce ist ani do postielky hajkat.doteraz som okupala nakojila a sup do postielky a pekne zahajkal a teraz len plac a plac 😕

krpcek
7. nov 2009

lov aj moja to robila . . .neviem preco. 😅 dala som jej vzdy len ten gelik na dasienka, potrela som jej aj cumlik tym a spinkala.

cukruska1920
7. nov 2009

krpy....dakujem.... ja by som bola tiez najradsej keby to nebolo nic vazne

lovi...hej....to uz mam v poriadku takze chyba bude niekde inde 😝

lovacka
7. nov 2009

musim skusit aj ja potriet cumlik ale ked mi cumlik ani nemame pri zaspinkavani tak neviem neviem
cukrus neboj bude to nejaka skryta potvora a cochvila budes sa nam gulatit 😉

krpcek
7. nov 2009

lov nechce ho ani ked zaspava?

lovacka
7. nov 2009

nie ked zaspava tak najradsej s didkou

krpcek
7. nov 2009

aj moja . . .ale ked je taka polomrtva tak jej didu vymenim za cumel a v pohode.

lovacka
7. nov 2009

no musim skusit len ked place tak mu nestrcim ani didu v taky cas vies?

krpcek
7. nov 2009

vyskusaj, mozno ti to pomoze. mojej malej ten gelik aj chuti 😀 😀

cipsinka
7. nov 2009

jeeeeeejky co to tu vidim 🙂 🙂 🙂

cipsinka
7. nov 2009

hadam ste sa ma nezlakli 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

krpcek
7. nov 2009

😀 😀

krpcek
7. nov 2009

juj kocky idem do postele. . . dnes som spala len dve hodiny a to som zvedava co ma caka teraz v noci. 🙄

cukrik580
8. nov 2009

ahoj baby...po sto rokoch sa k vam opat hlasim :D

cukrik580
8. nov 2009

ahojte baby

cipsinka
8. nov 2009

ahoj cukrik a ty kde si bola doteraz 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ??

My ideme na prechadzku tak zatiiiim

mimusa4
8. nov 2009

jéj čawte..nooo už sa tu píše, urobili ste mi veľkú radosť 😀 😀 😀 😀
ale inak mne je stále na prd, tie teploty klesnú potom vyskočia, ja už nevládzem, paralen berem aj do ust aj do prdele, dnes poobede som si musela zase robiť zábaly..z 39,3 som stiahla na 38,2..
krpcek však toho sa najviac bojím, že prídem o mlieko a to by bola škoda..malá nech sa ti uzdraví čím skôr..
cukruska držím palce aby výsledky odhalili čo sa deje..
cukriik no vitaj no kde si sa flákala? prezrad nám ..
lov.. ja môjmu teraz som dala cicku a že pôjde spať, už bol aj v postielke, samozrejme, že sa začal ozývať, ale len tak, že som tu sáááám podťe ku mneeeee 🙂 ja som ho tak nechala a mm že idem mu zapnúť rádio, no nedoniesol ho na rukách..hlavne, že rozprával ako ho budeme zvykať..ha nič nedodržal 😠 a ja sa budem trápiť..
cipsi ešte si na prechádzke?

mimusa4
8. nov 2009

a včera som prihodila foto ta poočumujte ak sa vám chce 🙂

petulienka21
8. nov 2009

🙂 ahojte baby som tu prvykrat a rada by som si s vami pokecala 🙂 mam problem otehotniet ☹ uz to skusame rok a 3mes.zistil sa problem mam vela muzskych hormonov me. mi meska uz 2tyz. tehotna nie som je to pre tie hormony,teraz beriem lieky na vyvolanie,neviete mi poradit nemate taky problem,rada by som sa s niekym poradila,papa 🙂

nelynka
8. nov 2009

ahojte zenuse, tak co tu mame nove?
snad ste namna este nezabudli 😀 😀

mimi maly je kraaasny, taky baculko hehe 🙂

mimusa4
9. nov 2009

ahojte.
nel..včera som rozmýšľala, že .. a čo s nelynkou?hmm..dávnejšie si spomínala, že nemáš prístup na net či ako a ako v robote?
petulienka vitaj..hormony sa upravia liekmi a potom sa ti podarí byť tehu 🙂

tak momentálne teplota ok, tak nech to už tak ostane stačilo mi 3 dni 😝 idem si ešte zdriemnuť nech doeniem stratené 🙂

nelynka
9. nov 2009

mimi len lehaj lehaj kym mozes 🙂))
hej nemala som net ale to pohoda...zachvilu ho zase mat nebudem, ale uprimne, ani na to nemam cas, som rada zatial ze som, no des a hroza! ☹

mimusa4
9. nov 2009

takže makáš ako fredka hej?
no a mne poobede zase stúpla síce len na 37,7 paralen v gagore sa topí, len nech nedovolí aby to šlo hore..
a ostatné kde ste?
či nechcete tu už ani prísť? ani ja tu nie som najčastejšie, ale čo to sa snažím pridať, aj keď keci od veci tak ale ta čo keď si píšem sama..tak potom si vás ešte mrknem, či náhodou niekto neprišiel 🙂

berni
9. nov 2009

ja som prisla 😀

mimusa4
9. nov 2009

no konečne len idem papať

cipsinka
9. nov 2009

ahojky,

ja som iba teraz prisla z necakanej navstevy od byvalych kolegyniek (su svagrinky a byvaju spolu)tak nas prisli pockat pred robotu mna a este jednu kolegynku a isli sme k nim na viiiinko,tak teraz som dorazila v super nalade 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 ,bolo suprovo tolko sme sa narehotali,ze doteraz ma branica boli 🙂 🙂 🙂 🙂

petulienka21
9. nov 2009

no tal beriem ta za slovo dufam ze sa to do poriadku,mala si taky problem?

nelynka
9. nov 2009

ahojte....
co mate nove...?
my furt setko po starom..

petulka vitam ta..
presne ako mimi pise. hormony sa zrovnaju a setko to pojde tak ako ma...snad..
a ked ni tak umele to isti 😀 😀 😀 😀

petulienka21
9. nov 2009

dik za privitanie myslim si ze to je este skoro na umele verim ze to bude prirodnou cestou 🙂 🙂 🙂 🙂