Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

prettybaby
15. dec 2009

ani sa nenazdas a je tu august 🙂

evitkamalicka
15. dec 2009

hej, pri tomto mojom betarovi to urcite rychlo zbehne

prettybaby
15. dec 2009

no vidis, o to lepsie 🙂

prettybaby
15. dec 2009

idem do sprchy, kym maly trochu spinka, hned som tu

evitkamalicka
15. dec 2009

no nic, idem ho dat dole zo serblika kym k nemu neprirastie a ulozit ho spat

prettybaby
15. dec 2009

🙂

prettybaby
15. dec 2009

potvrdila som Ta🙂 tak tam mas veeela fotiek 🙂

duratlicka__2
16. dec 2009

Ahojte🙂
Je to podla vas skoro, mat babo len rok aj cosi po svadbe? Niektori nam to praju, ini vravia, ze si mame este uzit manzelsky zivot. Co si myslite vy?

mirip
16. dec 2009

to isté som si hovorila ja svadba v oktobri a kedže som učitelka tak som chcela další rok do egypta na svadobku a si splniť sen a ísť tam kde som chcela a nie len v diplomovke o tom písať, k pyramídam, do eygpt. muzea, údolie králov.......a muž ma poslúchol a deti zatial ostali bokom, potom ked prešli prázdniny svadobná bola sme začala pracovať na bábatku z nádejou že sa podarí čoskoro a budeme traja.....ale nie vžd plány vychádzajú ako si naplánujeme toto sa udialo v roku 2004 a až teraz v oktobri 2009 sa nám narodila dcéra takže keby sa dal vrátiť čas spať tak určite takmer rok nečakám na nejakú svadobnú cestu ale vedieť toto tak začneme hned.....tak si myslím pokial to tak cítite obaja že baby chcete tak s vys.......na okolie a rob to čo chcete vy obaja a nie to o vám radia druhí 😉

duratlicka__2
16. dec 2009

Asi na tom nieco bude🙂 Ked ma uz prepadol materinsky cit, treba to vyuzit, nahodou ma to prejde a uz sa to nevrati😀 Alebo sa nam nebude dat a to by bola skoda.

renesme
16. dec 2009

Ahojik devčata,
můžu se k vám přidat? 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

duratlicka, my sme maleho splodili 2 mesiace po svadbe, podla mna to vobec nie je skoro

renesme jasne pridaj sa 🙂

duratlicka__2
17. dec 2009

Ahoj renesme, kludne sa pridaj. Cakate, ci len chcete? Ja uz som z toho jelen, 3 testy mi vysli negativne a menzes nikde. Neviem, ci ano alebo nie alebo co vlastne. Ale trosku by to skomplikovalo plany, kedze som si nemocensku zacala platit az teraz☹

kojzarik
18. dec 2009

ze 3 strana 😠 😠 ...kde vsetky ste?

duratlicka__2
19. dec 2009

Ahoj Kojzarik! Aj ja som z Banoviec🙂 Ja som tu, ale mrsula prisla. Tak snad v dalsom roku🙂 Chceli by ste dalsie? Dievcatko ci chlapceka?

cukrik580
21. dec 2009

ahojte babenky...davno som sa tu neukazala tak zdravim :D

cukruska1920
21. dec 2009

ahoj cukrik...ty poznas Katku Jarošovu? 😅

cukrik580
21. dec 2009

ano...ako vies???

cukruska1920
21. dec 2009

citala som na fb 😀

cukrik580
21. dec 2009

heej???no to je moja spoluziacka byvala zo zs...ty ju odkial poznas??

cukruska1920
21. dec 2009

ja ju poznam uz od malicka...hravali sme sa spolu....byvala oproti mojej starkej 😉

cukrik580
21. dec 2009

heeeej???no mozno sa nakoniec aj my pozname a ani o tom nevieme :D dost sme volakedy boli spolu s katus...aj na zbor sme spolu chodili...a tak...no len potom sa islo na strednu a dako to stroskotalo...ani ja nebyvam az tak daleko odtial...

cukruska1920
21. dec 2009

neviem...ja som jej kamaratky nepoznala... ale mi sa pozname uz dlllho aj s jej surodencami

cukrik580
21. dec 2009

mirka a majo...hej hej...aky je ten svet maly

cukruska1920
21. dec 2009

no to hej...akurat nato myslim...aky je ten svet maly 😀

kojzarik
21. dec 2009

duratlicka


mne je to jedno hlavne ze bude aj druhe a ze bude zdrave , manzel by chcel dievcatko

duratlicka__2
22. dec 2009

Ja by som chcela dievcatko, ale manzel vravi, ze mame este pockat, len teraz som vysadila HAK, tak aby neboli patorcata😀

cukrik580
22. dec 2009

ktovie este s kym som takto prepojena.... 😀 😀 😀 aj my chceme dievcatko...ale je to jedno...v podstate, len nech uz je to tu...ale hodilo by sa...lebo mame dve miminka v rodine take najcerstvejsie a su to chlapci...martinko a tomasko, taqk mi by sme chceli misku 😝 😝 😝

duratlicka__2
22. dec 2009

My Zorku alebo Mareka. Ale s tym Marekom este nie som uplne stotoznena😀 Zorka mi padla hned do oka🙂

krpcek
23. dec 2009

stastne a vesele!!!!!

bohateho jeziska! 😀