Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

sisi8881
19. jan 2010

kojzarik..ahoj...jasne pridaj sa 😉

pendolino
19. jan 2010

Sisi ide o to ze mam prvy mesiac nasadeny duphaston a v sobotu koncim.mala by to byt do 10 dni moja 1.pravidelna MS,ale taktiez by nemusela prist vobec.tak ja dufam v tu druhu moznost.a nakolko mam tento mesiac nejaku moc dobru naladu,tak tomu pevne verim.ale aj tak to nevydrzim a pobezim do lekarne pre test v pondelok,ak dovtedy nedojde MS

sisi8881
19. jan 2010

pendolino...drzim palce

sisi8881
19. jan 2010

a kolko sa snazite?

pendolino
19. jan 2010

Sisi..kujeem!napodobne!hlavne daj vediet!vy ste uz aj nieco riesili s gyn.?
Kojzarik ahoj..citala som aj prve stranky temy,tak som si ta tam vsimla..vitaj!
Bjoucik kde sa flákaš?🙂

sisi8881
19. jan 2010

dam stvrtok vediet....nie neriesili, zatial sa snazime 4 mesiac a vy?

bjoucik.15
19. jan 2010

pendolino: no já s tím mám takové zkušenosti že vždycky byli negativní. Ale zkoušela jsem si i ten Pepino a ten byl taky negativní. Ale je pravda že s jedním tím mamatestem jsem měla problém a nedalo se testovat, jelikož tam byla jen / a byla dole a ne nahoře. Takže byl nějaký špatný. Ale jinak taky nevím jen jsem to slyšela.

sisi: Tak doufám že tam najdeš // 🙂 držím palečky...

bjoucik.15
19. jan 2010

kojzarik: Vítej 🙂

nelynka
19. jan 2010

aaahojte zeny, som doma, boze ma boli hlava jak kona fuj..
😒
pojdem zachvilocku do hajan bo rano musim ist na vlak peso, milacik je v robote 😢

pendolino
19. jan 2010

Dakujem bjoucik.ty budes kedy testovat?😉
Sisi my už 9.mesiac..po 12tich začneme už absolvovat vsetky tie vysetrenia na MK..ale to snad uz nebude treba..🙂..ty si aj brala HAK?

pendolino
19. jan 2010

Ahoj nely,aj ja pojdem zachvilku..ja som tiez sama doma,ale neplanujem žúrovat,lebo o pol 5 vstavam do robotky..z coho ta boli hlavka?

nelynka
19. jan 2010

pendolino neviem, asi som unavena, alebo od oci, tie nejako citim..
a u mna je o to horsie ze mi tabletky nezaberaju len obcas, takze zalahnut a spinkat..
ja vstavam len o pol siedmej, ale zase pol hodky mam na vlak peso, potom hodinu vlakom do prace, tam som do deviatej vecera a zase hodinu vlakom domov 😀 😀

bjoucik.15
19. jan 2010

pendolino: já už testovala a ve 42DC mi přišla MS. Tak čekám až skončí.. ale jak říkám já se nesnažím přímo my to necháváme na přírodě.

Vy se holky máte taky bych chtěla vstávat do práce, ale nemůžu nic sehnat už 3 měsíc ☹ Je to k zbláznění, pořád jen pohovory a pak nic ☹ Teď je to s těma prácema fakt na pytel. Už mě to nebaví. A tím že chodí přítel do práce jsem tu celej sen sama.....

bjoucik.15
19. jan 2010

pardon den ne sen 😀

nelynka
19. jan 2010

bjoucik, ja jem byla doma temer tristvrte roku, takze vim o cem to je, ale pak nastesti vyborna pracicka, takze se oplatilo..
sice pred vanocema je to makacka ale o to hezci premie jsou 🙂

bjoucik.15
19. jan 2010

nely: tak to věřím. No já bych nějakou děsně potřebovala, začíná to být finančně špatné... je na to přítel sám ☹

nelynka
19. jan 2010

bjoucik a co UP, aspon nejaka podpora? nemas narok?
ja jsem nastesti mela aspon to minimum ale platime hypoteku tazke mi to bylo i na tu splatku samo..
ale nastesti manzel tehda vydelal docela dobre..

no a ja jsem nastoupila v zari do prace a on v rijnu dostal taky vypoved a zacal delat az tedkom v lednu..pche
a pak mejte dite ☹

nelynka
19. jan 2010

babky idem ja do hajan, uvidime sa stvrtok vecer popripade v piatok rano..xixi 😀 😀
tak dobru nocku a pekne testujte a snazilkujte aj za mna 😉
papa

pendolino
19. jan 2010

Bjoucik..to ma mrzi,ale neboj nieco sa najde.ja tiez idem teraz menit robotku.dufam..ale niekedy by som si dala aj ja taku nejaku pauzičku..42DC?to už bolo nadejne.škoda..
Nely ty si vlastne ako dopadla od zaciatku tejto temy?citala som len to na prvych stranach..po to prve nestastne sklamanie..stalo sa potom nieco?
Kde ty prosim ta robis tak dlho?byvas vobec ty aj doma?

pendolino
19. jan 2010

Dobru nely..drž sa,

bjoucik.15
19. jan 2010

nely: nemám nárok byla jsem v práci jen 3 měsíce hned po škole ale musela jsem odejít. Přítel teď začal podnikat,ale pořád se někde něco kazí takže nic moc ☹

Pendolino: jj to bylo nadejné taky sem se už pomalu chystala k doktorovi, ale tak přišla a nedá se nic dělat. Jen byl přítel děsně zklamaný 🙂

pendolino
19. jan 2010

Bjoucik..tomu verim,aj moj je kazdy mesiac.vzdy po tom,co uz stresujem..ved ono sa nam to podari..pevne dufajme..neplanujete sa zobrat?

pendolino
19. jan 2010

Dobre snazilky moje.lucim sa s vami,uvidime sa zajtra..dobruu..howk

bjoucik.15
19. jan 2010

no svatba už tady padlo (z jeho strany), ale teď na to nejsou finance. Je pravda že už koukal na různé svatební agentury až mě to překvapilo.Ale nechám ho rozhoupat se a až mě požádá o ruku tak řeknu "ano" 🙂 Uvidíme...

bjoucik.15
19. jan 2010

asi to trochu vidím jako naivka co? Taková pohádka 😀

pendolino
20. jan 2010

Bjoucik..Ked my to mame asi v génoch tie rozpravkove konce..xi

rosannar
20. jan 2010

ahojte, mohla by som sa pridať ku vám? 🙂

evitkamalicka
20. jan 2010

ross tak uz aj tu 😅

rosannar
20. jan 2010

evit...no aj tu....ved som mladá snažilka tak som sa sem vtrela 😀

evitkamalicka
20. jan 2010

ja som tiez aj tu, lebo ked sme planovali Adamka este som mala 25 😀