Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krpcek
21. jan 2010

baby a kolko mate rokov?

nieco som si pocitala, a viem, ze sisi sa snazi 4 mesiace, ale o vas dvoch neviem nic.

bjoucik.15
21. jan 2010

krpcek, mirip: ježiškuuu vy máte úžasný děti.... fakt závidím.. 😵 🙂

bjoucik.15
21. jan 2010

jnak mě je 21 v dubnu mi bude 22. Nesnažíme se, necháváme to na přírodě 🙂

krpcek
21. jan 2010

bjoucik aj ty sa dockas, neboj.
my sme sa o mimi snazili 4 mesiace a mirip ovela viac - myslim, ze az 3 roky 😅 mirip oprav ma ak sa mylim.

sisi8881
21. jan 2010

krpcek...aj ja si myslim, ze by uz ukazal a ja mam 22 rokov

krpcek
21. jan 2010

bjoucik mne bude 22 v maji / kvetnu. kolkeho dubna? moj muz je 3. a mala 9-teho 🙂

krpcek
21. jan 2010

ste vydate?

bjoucik.15
21. jan 2010

krpcek: já vím že se dočkám, teda doufám v to. Mě teď brzdí práce jinak by jsme se už snažili. Jsem aprílová přímo - 1dubna 🙂 9teho je moje mamka... Tak to máš doma samé berany 😀
Jinak vdaná nejsem, nějak nespěcháme.A hlavně si neumím představit mít přítelovo příjmení 😒 Ale je to asi o zvyk.

sisi: znám hodně holek co si zkoušeli testy i déle a ukazovalo jim to negativní, a to těhotné byly. Ale jestli myslíš že by se to ukázalo tak to zkus.Já bych ještě chvíli počkala - ikdyž to čekání je děsný..

pendolino
22. jan 2010

Krpcek..mne bolo 21,vydatá som,a o mimi sa snazime 10ty mesiac.meskat mi asi nemeskaju,aj ked som mavala 21DC a teraz je 25DC,ale beriem duphaston,a zajtra beriem posledne tabletky,tak som mooc zvedava..

nelynka
22. jan 2010

ahojte, tak sa hlasim..

pendolino, pracujem v prahe a byvame 50km odtial takze tak..robim 12ky -13ky preto tak pozde chodim ale kratky dlhy tyzden takze sa to da zvladnut..
dobre si citala, dopadlo to tak ako to dopadlo a odvtedy sa nic nedialo, na umele peniazky neboli a uprimne ani chut a prirodzene, to je na dlhe rozpravanie, strasne dlhe 😀 😀

bjoucik, tak to je celkom blbe ked nemas narok ani na pridavky, ale mali by ti nieco dat zo socialky aspon na bydleni, pokial nemas trvaly pobyt uz u rodicov..

ross pekne ta vitam u nas:DD

sissi 7 dni od meskania by ti uz malo ukazat pokial tehu si, mala by si zajst na gyndu ci tam nieco nzavadzia aby sa ti mrcha spustila..pokial ju mavas pravidelnu..
treti tyzden sa berie od prvehona mrchy, takze ty by si uz bola v 5tt 😒

bjoucik, 1.4. mam narodenu kamaratku xixi..a 6.4. druhu

my sme mali dneska behacky po lekaroch, v poictovni bo ti debili v praci ma neprihlasili a teraz varim a vecer niekam pojdeme zatrsat, kamarat nas vola, robi party xixi, ze vypijeme 3 nejake drinky a dostaneme clovece nehnevaj sa 😀 😀 😀

nelynka
22. jan 2010

haloooooooooo

bjoucik.15
22. jan 2010

nelynka: no nárok nemám a trvalé bydliště mám stále u rodičů. Bydlí ve stejném městě. My teď jsme s přítelem v pronájmu tak si sem nechci dělat trvalé bydliště až by bylo kdyžtak svoje vlastní.

sisi: já bych si v pondělí udělala test a kdyžtak potom šla k dr. ať se na tebe koukne. Jak dlouho máš vysazenou HA? mě začala blbnout MS když jsem vysadila prášky tak po 3 měsících.

Holky je možné že po tak krátké době po MS bych měla ovu?? Děsně mě bolí podbřišek a nevím čím to je... a taky jsem pěkně podrážděná 😒

nelynka
22. jan 2010

bjoucik tak nemas narok na nic ani od socialky, pretoze rodicia su povinny ta do 25ky zivit, jedine ze by si si dala prechodny pobyt a ten zaniesla na socialku, ci by to pomohlo..

kolky den po MS si?

bjoucik.15
22. jan 2010

tak to nevím jestli to pomůže. Já tam byla a chtěli po mě hrozně moc věcí a papírů a hlavně musela bych být napsaná ve smlouvě o pronájmu a to nejsem, je tam jen přítel. Takže nemám šanci. Budu doufat aby mi vyšla v pondělí práce...
A jsem 6den po MS

nelynka
22. jan 2010

bjoucik a ako to ze nie si na zmluve? my ked sme byvali v podnajme vzdy som tam chcela byt, keby sa nahodou nieco stalo..
tak uvidis, drzim palce..
a kam sa hlasis? az to nie je tajomstvo..
a aku mas vlastne skolu skoncenu?

no to je prilis skoro, na to aby bola ovulacia, podla mna, aj ked kazde telo je ine..
ale akti to pomoze, ja tiez tak tyzden po MS sa citimn nejako "divne" nie vo svojej kozi, som nervna a boli ma podbrusko

bjoucik.15
22. jan 2010

nely tak to máš jako já. Dneska jsem vyletěla po příteli a od rána spolu moc nemluvíme 😖 Ale četla jsem že je to 14 - 16 den od doby kdy máš MS a u mě je to 11 den, tak nevím zdali je to možné..

Není to tajemství.. hlásím se na asistentku obchodního oddělení, a jdu na druhé kolo tak bych byla děsně ráda kdyby mi to vyšlo.Sice je to v Praze ale to nevadí je to kousek odsuď.
Školu jsem vystudovala hotelovku a cest. ruch.

Jo tak na smlouvě sem někde pod přítelovým podpisem,ale stejně to není na mě takže bych neměla nárok na příspěvky.

nelynka
22. jan 2010

bjoucik tak je to mozne, ale potom mas dlhsiu LH, zvycajne je 15dni a to je ze od ovulacie tych 15 dni a pride mrcha, cize ked mas 11 den ovulku, tak mrcha ti pride za 15 dni to je na 26DC.. niektore maju LH dlhsiu a niektore kratsiu a to neni moc dobre..

tak to je super ze v prahe xixi, to by sme si niekedy mohli dat kafco muxexe..ja tiez pracujem v prahe 😀 😀

nemusi to byt na tebe napsane, melo by stacit ze mas cestne prehlasenie ze nebyvas s rodicmi..
respektive ze mas niekde inde prechodny pobyt
alebo keby si bola na zmluve nejako napisana..tak by to stacit malo

bjoucik.15
22. jan 2010

no já to zkoušela,ale řekli mi že pokud nejsem jakoby majitelkou nebo tím hlavním nájemcem tak to nemá cenu a podporu mi nedají. No nechtěla jsem se tam s nima hádat ty úřady jsou strašný...! 😠

Jo tak to nevím jak to mám. HA jsem vysadila v září a pořád se mi mrcha protahuje tak uvidím jak to dopadne. Popravdě to DC a LH moc nechápu 😅

Jo tak když mi to vyjde tak se sejít můžeme to není problém, ale kafe nepiju 😀 😎

pendolino
23. jan 2010

Nelynka..to mas dost daleko,ale ked vravis ze je to fin.vyhodne,tak to je ok.
Bjoucik..a nerozmyslali ste nad vlastnym byvanim?

bjoucik.15
23. jan 2010

pendolino: ale jo myslely jsme nad svým vlastním,ale teď na to nejsou peníze.Až bude přítel déle podnikat a budou se sypat penízky tak si vememe hypotéku na nějaký baráček 🙂

Nely: ty jezdíš 50km od Prahy domů? Teď jsem si to přečetla 😅 Já to budu mít 36 do Prahy. A jak jezdíš do práce..autem??

nelynka
23. jan 2010

bjoucik ani ja kafe nepiju ale to je detail 😀 😀 😀
jo dojiždím 50km vlakem a asi 2km to mam pesky na stanici..nekdy jdu pesky nekdy me manza odveze autem...
ja autem do prace nejezdim protoze uz mame jen jedno, to vyuziva manza a stejne by jsem tam nemela kde zaparkovat protoze tam je vsude placene parkoviste a davat jeste na SOCku je zbytocne, kdyz vylezu z vlaku a za 5min jsem v praci 😀

pendolino je to vyhodne, dokonca vyhodnejsie ako by som mala pracovat nedaleko v Koline..

sisi8881
23. jan 2010

Ahojte.....ako? ...u mna rovnako....mrcha nikde, skusim v pondelok test, najlepsie mamatest lebo zevraj rapiclear je o nicom, ze nikdy neukaze spravne, tak neviem, snad ten mamatest zozeniem. a ak aj ten bude negativny, pojdem k dokimu.
a vy ako?

pendolino?....budes pondelok testovat?

nelynka
23. jan 2010

sisi mamatest zozenies v lekarni vpohode...

sisi8881
23. jan 2010

nelynka....ja viem , ale praveze u nas som ho nemohla zohnat, ze je vypredany

nelynka
23. jan 2010

hm a skusala si vo viacerych lekarnach?

sisi8881
23. jan 2010

v pndelok pojdem znova zhanat, a pepino test nevies aky je?

nelynka
23. jan 2010

sisi ja osobne neverim ziadnemu testu len mamatestu..pepino som mala raz ale po nejakom case mi tam aj tak ukazal falosnu druhu /

pendolino
23. jan 2010

Bjoucik..my teraz tiez hladame nieco,lebo najom platime 10tis.Ale domcek,nie byt..
Nelynka..a co robis,ak sa mozem opytat?
Sisi..budem,uz sa tesim!

nelynka
23. jan 2010

pendolino..nie je to tajomstvo..predavacku robim, v jednom drahom obchodiku v obchodnom centre v centru prahy 😀

sisi8881
23. jan 2010

nelynka..budem zhanat mamatest, aj ja som pocula ze je najlepsi
pendolino...budeme testovat spolu