Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
23. jan 2010

sisi skus pozhanat ked nic kup akykolvek okrem Best2..
kolko ti to uz meska?

sisi8881
23. jan 2010

nelynka...a okrem rapiclear, som pocula nazore ze je falosny, neda sa na nho spolahnut
uz 9 dni mi to meska a vy sa snazilkujete?

pendolino
23. jan 2010

Sisi a ten axiom si skusala? U nas maju schopny len ten,iny ani nemaju..
Nelynka..tak to mas super!ja tiez zhanam nieco ine,ale tu nic neni..

nelynka
23. jan 2010

sisi rapi je OK pokial ti vylezu silne palicky do terminu, potom by som mu uz neverila, lebo ukazuje falosnych duchov po termine, to je pravda...
no, u nas sa to snazenim neda nazvat ale ked sexujeme tak aj snazilkujeme.. 😀 jednoducho povedane

pendolino tak hej, oproti ostatnym predvackam, krasne zarobime, hlavne pred vianocami ked su ksefty to je super, teraz som mala 17 000 len premie, plus vyplata k tomu 😀 😀 😀

sisi8881
23. jan 2010

nie skusla som len jeden a to ten rapiclear.......daj pondelok vediet, budem cakat ako si dopadla, a kolko ti meska? odkila si ?

pendolino
23. jan 2010

Sisi mam 21dnovy cyklus,teraz je 26.den,ale beriem duphaston,tak neviem.ale aj tak som zvedava..
Nelynka tak to si na tom super!

nelynka
23. jan 2010

pendolino 21 dnovy? to ako od zaciatku ms alebo do konca ms pocitas?

pendolino
24. jan 2010

Sisi praveze od zaciatku.a to mi este ms trva minimalne 12 dní,tak si to predstav,ani snažilkovat sme poriadne nemali kedy,a aj ked zacali testiky vychadzat pozitivne,vzdy to odislo s mrchou,ktora si skratka trvala na svojom,a vzdy sa dotrepala na 21 den..preto mi dal ten duphaston,tak som zvedava..uz aby bol pondelok..
Nelynka nevies ako doki dojde na to,ci mam vobec ovu?

nelynka
24. jan 2010

pendolino... ako si pocitas cyklus, od zaciatku mrchy alebo od konca mrchy????
jednoducho na to pride, budes chodit na UZV trebars ob den a tam uvidi, ci ti rastu foliky a ci praskaju a tym padom ci mas ovu..

pendolino
24. jan 2010

Nely normalne.od zaciatku do zaciatku..ja viem ze je to divne,ale je to tak.preto mi dal doki ten duphaston.ze bud sa to upravi,alebo ak ostanem tehu,tak by to malo udrzat mimi.tak neviem.

mirip
24. jan 2010

bjoucik hej máme dík za pochvalu malej je úžasná ale mne "už není 20let, už mi není ani 25, ač to krásné léta sou nevrátí se ani náhodou " 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
24. jan 2010

krpcek viac, prvé sa podarilo po 3rokoch ale kedže nič z toho malá nakoniec sa narodila presne po 4rokoch a 3mesiacoch a to sme si pekne naplánovali že rok budeme sami a potom baby no človek mieni Pán Boh mení a preto teraz už neplánujeme skrátka ked sa náhodou podarí skor a bude malý vekový rozdiel tak sa brániť nebudeme 🤐

nelynka
24. jan 2010

pendolino tak to je teda fakt divne 😀 😀

pendolino
24. jan 2010

Mirip akú máš spevavú náladu🙂
Nelynka..ano to je,tak preto teraz cakam,lebo 14 dni pokoja od mrchy som nemala už ani nepamätám.Aj moj chlop sa vytešuje😉

nelynka
24. jan 2010

pendo tak uvidis, ale teda poviem ti, ze pri takom divnom cykle bude zazrak ked otehu, kezde ani pomali nevies kedy byva ovulka xixi 😀 😀 😀

mirip
24. jan 2010

nie pendolino nemám ale realita je taká ako sa spieva v tej pesničke 😀 🤐

pendolino
24. jan 2010

Ja viem mirip,to len tak,ale co uz,ked raz nejde vratit cas,tak nejde..
Nely..ja mam aspon tu vyhodu,ze od nejakeho 10teho DC do toho 21 snazilkujeme kazdy den,takze to neprepásnem(dufam🙂

nelynka
24. jan 2010

no...neviem ci to je mozne mat ovulku za tak kratky cas heh..
ked klasika LH je 15dni v priemere, to znamena ze by si ovulku mala na 6den cyklu a to mas este asi mrchu 😀 😀 😀

pendolino
24. jan 2010

Hm..nely to je asi pravda,tak to asi ani nebudem testovat.Ale ked mne to neda..mna to bude furt pokusat..

nelynka
24. jan 2010

pendo, kludne testni, za to nic nedas, len peniazky za test, a budes kludna a hlavne mozno sa ti konecne napravil cyklus ked bude tehutest negat..
a za dalsie, zazraky sa deju tak co my vieme 😀

bjoucik.15
24. jan 2010

Ahoj, zdravím. Tak po včerejšku už nikdy nebudu pít.... fuuuj 🙄 🙂

sisi: já měla pepíno a ukázal mi čárku tam kde neměla bejt a tu testovací to neukázalo vůbec 😵

pendolino: my máme byt 2+1 v baráku. A máme i takovou malou zahrádku a park. místo na pozemku.Já bych už do panelovýho bytu nešla - teď jedině baráček 🙂

nely: kde přesně mohuli ze optat? Asi se půjdu kouknout po obchodech 😀 Já jdu už zítra na to druhé kolo výběrového řízení - tak moooc chci tu práci dostat- že to určitě pokazím a nevyberou mě 😖 Fakt se toho bojim 😒

Holky hned zítra sem napište jak dopadly testy... já netestuji ale jsem nervozní za vás 😀

nelynka
24. jan 2010

bjoucik neboj nic, nepokazis, setko sa podari, ked ti ta praca nie je sudena tak ju aj tak nedostanes..
ja som uz par druhych kol mala ale vysledky som sa uz nedozvedela 😀 😀 😀

bjoucik.15
24. jan 2010

trochu jsem se zasekla a zapoměla že je tu ještě jedna stránka 🙂

pendolino: ta tvá ovulka je zajímavá. A je pravda že jestli otěhotníš tak už ničemu nerozumím. Mít ovu když máš MS je docela špatný.Ale samozhřejmě držím palečky aby tam byly ty čárky dvě 😉 Já sama jí mám zkrácenou,ale zase takhle do detailů to teď neřeším.

mirip: pěkná písnička 😀 a jak je to teda s tebou??Kolik ti je let? Nevypadáš staře (myšleno tak do cca 28let) 🙂

nely: no já bych tu práci tak hrozně chtěla že budu dělat maximum.A doufám že mi je souzená 😕

mirip
24. jan 2010

ooooooooooooooooo dakujem ti bjoucik som hned podrástla o 10cm od pýchy 😀 😀 😀 23 obrátene 😀 😀 😀 😀

pendolino
24. jan 2010

Bjoucik nebooj!budeme s tebou zajtra.bodaj tebe,mne aj sisi vyslo vsetko pozitivne!
Nely keby si tak mala pravdu.rada by som sa pripojila k svetlym vynimkam,a zobrala bych aj teba..

nelynka
24. jan 2010

pendo ja by som potrebovala trosku iny zazrak aby som sa mohl takto nervovat s vami hehe 😀

pendolino
24. jan 2010

Aj vies aky zazrak nely?

nelynka
24. jan 2010

pendo ja to viem velmi dobre aky zazak by som potrebovala hehe 😀 😀 😀 😀

bjoucik.15
24. jan 2010

pendolino: tak uvidíme... já vám to přeju z celého srdce.. my se začneme snažit až déle tak o prázdninách - přítel chce dubňátko 😀

mirip: Woooow to čumím 😲 tak to bych ti opravdu neřekla... ale i tak je to dobrej věk, když se cítíš na 23 tak je úplně jedno kolik ti je let, ne??

nely: a prej že zázraky se dějou 😀

nelynka
24. jan 2010

bjoucik tak to si priatel trufa ze sa mu to podari na prvy sup 😀 😀 😀

zazraky se deji ale ne u nas doma 😀 😀