Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
22. jún 2010

@riana12 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja uz som ani citat nevidela od hladu, prepaaaaaaac 😀 😀 😀 😀

@a_n_d_u_l_i je to neco vaznyho? muj taky mel docela veliky potize ale zatim ho diteti nedohnali, ale ja to nejako ani neresim, neni na to ani vhodna doba zatim 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: varikokély, cysty, pořád dokola, nechce si to přiznat, ale doslova mě k tomu tlačí............ale zas na druhou stranu se nemusím bát toho, že by nás neuživil nebo tak, já jdu do školy stejně jen kůli toho abych si nemusela platit zdravko a chci se udržet jako student kvůli mateřské, chci taky v něčem vypomoct, pořád sedět doma mě nebaví

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i jako student na materskou narok nemas, jen na rodicovskou a to by jsi mela stejne lepsi kdybys pracovala v nejaky lepsi praci, mela by jsi narok i na materskou a ta by ti vysla lepsi jako rodicovska.. a drive..

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: já vím špatně jsem to pojmenovala, ale když bych zůstala tak jak sem tak by mi nikdo nedal ani korunu a proč různé menšiny můžou pořád něco pobírat a já v životě nedostala nic a navíc aspoň vypadnu nachvilu mezi lidi, ono jde jen prostě o to, že pracovat nepůjdu

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i ale proc nechces pracovat?? tohle nepochopim..

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: přítel si to nepřeje, navíc co bych mohla dělat? šičiku na směny za devítku měsíčně? to není potřeba, prý je lepší když naklidím a navařím 😉

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak pardon, kdyz si mladej nepreje.. ale to uz je vase vec 😉
a mohla by jsi vklidu delat i neco jine, musis mit predse maturitu pokud te vzali na vysokou nebo se mylim?

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: no já mu radši neodporuju, má potom takovej ublíženej výraz:D , jj maturitu mám, ale z blbé školy

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak to hold drzim palce do zivota, vkuse se podizovat, nevi no.. 🙂 🙂 🙂 🙂
co je podle tebe blba skola? ja mam gympl a podle slovaku nic nevim, tady v cechach si nestezuju, vydelavam vic jak nekdo kdo ma na slovensku vysokou skolu 😀 😀 😀

nelynka
22. jún 2010

@nelynka sibe uz i tem pismenkam, snad to pochopis 😀 😀

a jak ste dlouho spolu uz?

nelynka
22. jún 2010

a uz odepisuju i sobe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: 3.r., technické lyceum................. jde o to, že on se mě hlavně pořád snaží před něčím ochraňovat, aby na mě nebyl někdo zlej, před přechodem mě vždycky chytne za ruku 😀 , jenom mě večer není trošku dobře a on nespí a hlídá mě, je jako moje taková matka slepice:D ale taky mu vyhovuje, že uklidím, uvařím, vyžehlím 😀 on je šťastnej, páč jeho matka je feministka jak .......... a všecky domácí práce musel dělat vždycky on

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak to chapu, to byl muj taky rad kdyz jsem byla bez prace, ale takhle bych to ja osobne neznesla, ze by me furt hlidal jako maly dite.. 😀 😀 mi to pride az prehnany.. 😀 😀 😀 😀
a ja bych taky doma sedet nemohla, i kdyz mi to docela nevadilo, kdyz jsem byla bez prace, ale hold hypoteku nikdo za nas platit nebude tak penizky jsou potreba 😀

kormelia11
22. jún 2010

ahojky 🙂 smiem sa pridat 🙂??

nelynka
22. jún 2010

@kormelia11 ahoj, jasne ze smies.. napis nieco o sebe..snazite sa alebo len zacnete, kolko mas rokov , studujes alebo pracujes a tak 😀 😀 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: tak vidíš, no mě to samotnou taky doma nebaví, tak to je taky jeden z důvodů proč jdu do školy🙂
A to těhotenství? to jsou jen zatím spekulace, teďka se snažím odolávat cigaretáma jíst zdravě, ale bude to běh na dlouhou trať, chci se pořádně připravit a vyvarovat se chyb

kormelia11
22. jún 2010

@nelynka no tak zatial mam 19 rokov ...v maji som zmaturovala momentalne som uz zamestnana...snazit sa zacneme od novembra 🙂 ale keby sa aj skor podarilo tak by som bola veeeeeelmi stastna 🙂

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i me to i bavilo..hlavne jsem mela cas pro sebe, coz tedkom je ho hodne malo a kolikrat jsem rada, kdyz se jenom ve volnu vyspim..
a pak byli dny kdy jsem mela depky a to me nebavilo ze nemam praci..
ale do skoly bych se kuli tomu nedavala, ta me nikdy nebavila a ani bavit nebude a hlavne by mi byla stejne na prd 😀
takhle mam aspon penizky na dum a nemusim si vycitat ze me nekdo zivi, to bych neznesla

@kormelia11 klasicke moje otazky, ako dlho ste spolu? a kolko ma rokov tvoj drahy ak to nie je tajne 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: já se do školy těším, to bylo aspoň to jediný co se mi v životě dařilo vždycky ..................... viděla jsi film Divnovlásky?

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak me nikdy skola nebavila, proto to neni naplneni miho zivota 😀 😀 😀
ne nevidela, o cem to je?

kormelia11
22. jún 2010

@nelynka nie neni tajne :D:D sme spolu rok a drahy bude mat 23 🙂

nelynka
22. jún 2010

@kormelia11 ty jo, to sa dneska roztrhlo asi vrece ze taky mlady a chcu deti (myslim chlapov) 😀 😀
a zijete spolu?

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: no já to právě stahuju, máto byt něco s Geislerovou, tak jsem zvědavá, něco o rozvedené matce dvou dětí, která je bez peněz atd.
stavíte domeček nebo už máte?

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i hm, tak pak dej vedet jestli se to oplati kouknout..
domecek uz jeden mame, celkem dokoncenej, jeste je potreba predsin.. a jeden nas ceka na slovensku ke kompletni rekonstrukci.. 🙂

kormelia11
22. jún 2010

@nelynka no asi roztrhlo lebo vela takych poznam 😀 nie zatial nezijeme...ale dobre ze si pripomenula lebo by sa nam o tom uz trebalo porozpravat llebo o pol roka mame svadbu 😀 len akosi casu nemame lebo drahy je malokedy doma no a teraz mi povedz o sebe nieco ty... 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: no my jseme si koupili stavební pozemek, ale pořád se dohadujeme o způsobu provední, nemáš zkušenosti s domy na klíč?

nelynka
22. jún 2010

@kormelia11 ejha, ste to vzali hopom 😀 😀 😀 no, nejako rychlo na to idete trosku nie?
neviem..ja som tiez nebola jedna z najpomalisich ale mysli si, ze ludia by mali spolu aspon rok zit a otukat sa kym skoncia pred oltarom..
uz som zazila jeden parik ktory to vzal takto supom a mesiac po svadbe sa rozisli a podali ziadost o rozvod 😀 😀 😀
este ze necakali dieta bo to chuda by dopadlo..

ja vemi nemam co o sebe rozpravat, co by si chcela vediet? pytaj sa 😀

@a_n_d_u_l_i domy na klic jsou supr, ale potrebujed hodne ale hodne penizku..protoze ti ho udelaj fakt, ze jen vzit klice a nastehovat.. ale to aby tam furt nekdo byl a dohlizel na stavbu, buhvi jaka firma to bude delat a aby vam to nezfusovali.. ja bych spis koupila uz postavenej a dodelala si ho podle sviho kdyz uz..
ale uplne nejlepsi, postavit si ho sami, vsechno mas podle sebe a tak jak chces ty.. my teda jsme taky chteli stavet, a to mame stetsi ze tchan je zednik, takze by jsme nikoho na to nepotrebovali.. 🙂

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: no já jsem zastánce domu na klíč, mlj otec by nám klidně mohl dělat stavební dozor, ale přítel už začal řešit architekta atd. a z toho já mám strach, to právě bude stát víc, ptž začali vymýšlet věci jako tepelná čerpadlo atd.............jsme mladí, jednou si můžem postavit něco podle libosti, ale teď se v tom nevyznáme ani jeden, potřebujem něco bez problémů

kormelia11
22. jún 2010

@nelynka tak nam sa to ani nezda zeby sme to vzali az tak hopom 😀 povahovo a celkovo sme si sadli..a nezijeme spolu ale boli sme spolu kazdy den a aj sme spolu stale ked drahy nie je v praci lebo ma teraz taku pracu pri ktorej nemozeme byt spolu kazdy den ale ked mame tu moznost tak som ja u nich alebo on u nas spolocneho zivota sa nebojime :D ani rozvodu 😀
no co ja viem tak napr.kolko mas rokov ako dlho si vydata kedy planujete babo a atd .vsetko co ta napadne napis😀

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak to nevim.. spis bych koukala po nejaky firme kde jsou nejaky doporuceni, zeptat se znamich jestli o nicem nevedi, rodice at se nekoho zeptaj, v praci a tak.. nebo se zkus kouknout na modroustrechu, tam taky mozna neco najdes..
a hlavne uzkdyz budete stavet, tak stavejte podle sebe, na nicem nesetrete protoze se vam to muze za par let vymstit.. a hlavne kdyz chcete mimi, tak stavejte tak, ze to za par len nebudete chtit prodat 😀 😀 😀