Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
6. júl 2010

@nelynka a nebolo mi ani prave najlepsie zdravotne, lebo furt MS nie a nie prist a prave vtedy ma chytili vzdy bolesti, co som musela troska predychat a potom az ist spat...

nelynka
6. júl 2010

@riana12 jak kontrakcie heh

riana12
6. júl 2010

@nelynka no neviem, ako bolia kontrakcie ale toto bolelo ako kramy, ktore stale nie su 😝

nelynka
6. júl 2010

@riana12 ani ja stale nemam, z toho si nic nerob, oni dojdu..ked ne tento mesiac tak o mesiac urcite

riana12
6. júl 2010

@nelynka no len ja som už 57DC, tak by sa už aj niečo patrilo - som z toho nervózna, celý deň nemyslím na nič iné, všade s tým otravujem už isto 😒

janka_a
7. júl 2010

ahojte🙂

@riana12 kramy este stale nemas? 😒

riana12
7. júl 2010

@janka_a nie, stale nic... iba som dneska zase zacala trosicka spinit... taky ruzovo zafarbeny watery hlienik 🙄

janka_a
7. júl 2010

@riana12 nebolo by lepsie keby si zasla k lekarovi? 😒 58dni je vela..

riana12
7. júl 2010

@janka_a mam este do zajtra pockat, ked nebude MS zajtra, mam sa dokimu ozvat a este sa na mna pozrie...

janka_a
7. júl 2010

@riana12 snad je vsetko v poriadku... uvidis zajtra... a mozno sa aj kramy rozbehnu...

riana12
7. júl 2010

@janka_a uz by sa mohli... skusim este dneska z babskych receptov... vino teda uz nie, v sobotu som mala 6dcl cerveneho a nic 🙄 takze to uz nie...

janka_a
7. júl 2010

@riana12 a ako vies ze ovu nebola?? ze nie si tehu?

riana12
7. júl 2010

@janka_a meriam si bazalku, takze podla toho...

janka_a
7. júl 2010

@riana12 uz chapem..ale uvidis vsetko bude dobre🙂

riana12
7. júl 2010

@janka_a dufam 🙂

janka_a
7. júl 2010

@riana12 nadej umeira posledna🙂

a ostatne dievcence kade sa tulatE?

riana12
8. júl 2010

@janka_a 😉

dobre ranko 🙂

janka_a
8. júl 2010

dobre ranko..moje tusenie sa naplna..dostala som kramy uz len dufat ze bude "normalne"..

riana12
8. júl 2010

@janka_a jeeej, ty mas MS... aj ja chceeeem 😲 😠

janka_a
8. júl 2010

@riana12 mam ale radsej by som nemala 😒 cim dalej tym je moj cyklus viac rozhadzany,.. a len dufam ze mrcha nebude tak slaba ako keby ani nebola ako v juni..

janka_a
8. júl 2010

@riana12 a ty bez zmeny?

riana12
8. júl 2010

@janka_a a ty to mas ako s MS a cyklami?

troska krvi sa objavilo, ale netusim, ci je to ono... uz ma to takto zo 3 dni klamalo 🙄

janka_a
8. júl 2010

@riana12 doteraz stale ms prisla na 28DC,silna,nebolestiva..a od zaciatku tohto roku strajkuje vo velkom- cykly rozhadzane,bolesti take ze z postele nemozem vstat..v juni dosla uplne slabucka sla som k dr a vraj nejaky zapal brala som lieky a teraz dosla na 21DC uvidim aka bude.-.

janka_a
8. júl 2010

inac ja som dobre trdlo pohadali sme sa trosku s priatelom vcera..a v rozculeni som si zmenila heslo na facebook aj na e-mail.. a netusim co som dala 😠 😝

riana12
8. júl 2010

@janka_a no ja som rada za ibalgin, drzi ma to aspon v akom-takom pohotovostnom rezime 😀 😅 sice mam prve dva dni pocit na grcanie stale, navaly tepla/zimnicu a som rada, ze som... a kazdeho by som prizabila... ale aspon nejak fungujem a mam silu sa hybat... 🙂
ked si zmenila heslo, daj si, ze si ho zabudla, mali by ti poslat nove 🙂 a preci si si hesla menila? 😕

janka_a
8. júl 2010

@riana12 aj ja niekedy prezivam len na ibalgine- este stastie ze ho mame🙂..
a heslo mi poslu na e.mail na ktory som mala take iste heslo cize ho neviem..a nastval ma priatel tak som ich zmenila aby ich nevedel a takto to dopadlo 😒

riana12
8. júl 2010

@janka_a neboj, to bude dobre 🙂 nove heslo poslu a mas to 😉

janka_a
8. júl 2010

@riana12 a ked neposlu dobra vyhovorka aby som nenastupila do prace..i tak sa mi nechce 😒 a ked moj chlap na peniaze kasle tak mozem aj ja..

riana12
8. júl 2010

@janka_a vyhovorka, preco nenastupit do prace? preco? 😕 a co tvoj chlap? nema pracu ci ako?

janka_a
8. júl 2010

@riana12 v pondelok by som mala zacat tretiu brigadu.. dobavujem si to cez mail.. cize ak neuvidim mail netusim kedy tam mam ist.. a akosi po vcerajsku nemam chut.. chlap pracu ma..ale ma aj svoju milovanu maminku 😠 ked si ona zmysli ze jej ma dat pol vyplaty da jej pol ked celu tak celu..a teraz mu opat huci do hlavy ze nema peniaze ze nech jej da vyplatu,,nemam chut sa snazit ked on nechce..