Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
8. júl 2010

zacinam mat pocit ze ta moja "milovana" mrcha opat nebude taka na aku som bola zvyknuta ach jaj 😔

riana12
8. júl 2010

@janka_a uff, co vlastne ona s peniazmi robi, ked nema? 😕

janka_a
8. júl 2010

@riana12 ona robi sama jej manzel nepracuje.. okrem mojho priatela ma este17rocneho syna a 23rocnu dceru- syn je tazko chory caka na transplantaciu srdca-treba mu dost vela penazi na lieky-tu mina vela..
lenze jej dcera ze zdrava ale rozmaznana od kedy skoncila strednu nic nerobi..najnovsie si tam nastahovala aj priatela a im to nevadi ze maju na krku dalsieho prizivnika hlavne nech je ona stastna..
a k tomu aj mama priatela aj jeho sestra aj otec fajcia- u nich pojdu minimalne4 krabicky cigariet na den...

"uplna zahada" stracania penazi.. ale tak ked su raz ludia primitivny nezmeni ich nik..

preto mi tak zalezi na to maby sa priatel od nich odstahoval 😔

riana12
8. júl 2010

@janka_a no aspon sestra by sa mohla spamatat, nech aspon troska vypomoze... takto je to len na tvojom chlapovi...
ked tak premyslam, nemas lepsie ist do prace, kludne nech su to len peniaze pre teba a cisto len na tvoje zivobytie, aby zas nemal priatel dovod nadavat ti, ze ved aj teba musi zivit a pod...

inak som dnes "dobre" dopadla... iba pred chvilou som zistila, ze som si zabudla doma penazenku 🙄 nastastie mam na cipovej karte na bus akurat peniazky na cestu domov 😀 a na obed som ostala v kancliku, mam tu nejake zasoby potravin a maskrt, tak to vyrabujem 😀

janka_a
8. júl 2010

@riana12 ja uz 2brigady mam tretiu som chcela len tak na vypomoc..ale tiez mozem povedat ze tie peniaze potrebuju iny.. ved este uvidim..

esteze vymysleli cipove karty😀 mas to daleko do prace?.. a prajem dobru chut k rabovaniu🙂

riana12
8. júl 2010

@janka_a no domov-praca je cca 40 km od seba
prave kvoli cipovej karte som si hned rano nevsimla, ze nemam penazenku 😅 lebo peniazky mam vzdy vo vacsej sume na karte, tu mavam osobitne mimo penazenky... este velke stastie, ze mam aspon na navrat domov 😀 niekedy sa stane, ze si musim cestou domov kartu dobit... to by bola ina sranda...
keby bolo najhorsie, snad by mi kolegovci nejake eurko pozicali na jeden den 😅
a to som si ako na potvoru par dni dozadu vybrala moju 5€ rezervu z dokladov, ktoru tam mam prave pre taketo moje zabudlive pripady 😝 😅

jani a to uz do 2 brigad chodis naraz?

janka_a
8. júl 2010

@riana12 hlavne je ze sa mas ako dostat domov🙂 40km ist napriklad peso to by nebola sranda😀.. ale kolegovia by ta v stichu urcite nenechali🙂

no ja mam dve brigady- jednu v jednej zdravotnickej ambulancii- tam chodim kazdy den od 7 do 9/10 len vypisovat papiere a take podobne somarinky.. a druhu Tesco pokladnik- to uz ako vychadzaju smeny..

riana12
8. júl 2010

@janka_a no to by som sa asi ani nesnazila ist domov 40km pesi 😅

krivosudska
8. júl 2010

ahojte babulky, môžem sa k vám pridať? 🙂

riana12
8. júl 2010

@krivosudska vitaj a kludne sa pridaj 🙂

krivosudska
8. júl 2010

ďakujem 🙂 riana12, my sa tiež s manželom snažíme o bábo, zatiaľ máme za sebou iba jedno neúspešné kolo, tak uvidíme kedy sa nám zadarí 😉

riana12
8. júl 2010

@krivosudska no ja sa nesnazim, ale vekovo sem zapadam, tak som tu 🙂

krivosudska
8. júl 2010

@riana12 aha jasné a plánuješ v najbližšej budúcnosti či nie?

riana12
8. júl 2010

@krivosudska no nezalezi to len odo mna... takze este nejaky ten rok musim pockat 🙂

krivosudska
8. júl 2010

@riana12 jasné, nevieš prosím ťa ak chcem napísať niečo na nástenku ako sa to robí? 🙂 dik

riana12
8. júl 2010

@krivosudska na aku nastenku? vo svojom fotoblogu?

janka_a
8. júl 2010

@riana12 najdu sa aj taky jedinci ktori by to skusili😀

@krivosudska vitaj🙂

riana12
8. júl 2010

@janka_a ja nie som taky experimentator 😅 😀

krivosudska
8. júl 2010

@riana12 hej vo fotoblogu 🙂

krivosudska
8. júl 2010

@janka_a ďakujem 🙂

janka_a
8. júl 2010

@krivosudska tu vo fore kliknes na svoju fotku a tam to uz uvidis🙂

janka_a
8. júl 2010

@riana12 ani nejaka horska tura dlhsia?🙂

krivosudska
8. júl 2010

@janka_a ahaaa, super ďakujeem 🙂

janka_a
8. júl 2010

@krivosudska funguje to?🙂 a nemas zaco 😉

janka_a
8. júl 2010

zienky ja zacinam mat strach 😔 moje dnesne krvacanie je uplne slabe ako keby len spinenie.. este slabsie ako v juni 😔 hlava boli a nic viac 😔 ...

krivosudska
8. júl 2010

@janka_a idem vyskúšať, ale pôjde to 😉

krivosudska
8. júl 2010

@janka_a funguje 🙂

riana12
8. júl 2010

@janka_a tak to zas hej, lebo to je ine a mam na to cely den 🙂 minuly rok som mala aj 33km turu 🙂 a to, co nam malo trvat cca 8 hodin, zvladli sme asi o 1 a 3/4 hodku skor 😀 prave v polke tury sa mi spustila MS, ktoru som necakala este dalsie 2 tyzdne... nemala som ziadne vlozky, tampony so sebou, tak som este chcela stihnut kupit si nieco v obchode 😀 to som bola vtedy s byvalym, ktory na tury bol zvyknuty... lenze som nasadila take vrazedne tempo, ze som ho este musela cakat a penila som, pretoze jedine, co som si mohla capnut, bol cely balicek papierovych vreckoviek, takze mi bolo pilno, nech nepreteciem 😅 😀

janka_a
8. júl 2010

@krivosudska som rada 🙂

@riana12 to si mala dobry dovod na pohananie 😅 😀 chudak ten chlap😀

riana12
8. júl 2010

@janka_a no mal vtedy dost 😀 a to som bola len druhykrat na turach... 😅