Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
2. aug 2010

myslim, ze budes musiet kliknut na link, co som ti poslala v pozvanke... a potom, ak nieco nebudes vediet, povedz 😉

riana12
2. aug 2010

@dadqa86 zuzu si ide zakladat graf BT 🙂

dadqa86
2. aug 2010

@riana12 :Jaaaaj tak to by som nevedela ani ja 😀

zuzu4444
2. aug 2010

@riana12 nooo uz som klikla a uz som aj skoncila, lebo neviem co a ako teraz

zuzu4444
2. aug 2010

@dadqa86 aspon ze nejsom sama 😀 😀 😀 😀 😀

dadqa86
2. aug 2010

@zuzu4444 :Tak vtomto sme dve 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
2. aug 2010

@zuzu4444 alebo mi preposles tu pozvanku na moj mail naspat a daj mi vediet, ake tam chces mat prihlasovacie udaje, neboj, nezneuzijem ti to, len ti urobim registraciu... ked bude nieco treba v maili potvrdzovat, bude to chodit na tvoj mail 😉

zuzu4444
2. aug 2010

tak daj tvoj meil poslem ti to a ak budes taka zlata urobis mi tu registracku? lebo fakt tam som z toho debil

riana12
2. aug 2010

@zuzu4444 v IP 😉

riana12
2. aug 2010

@zuzu4444 zuziiiiiiiiiiiiiiiii, ten maaaaaaiiiiiiiil mi preposliiiiiiii 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu4444
2. aug 2010

@riana12 neprislo nic zatial ale asi to pre dnes nechame tak, lebo ja idem na zmrzku s kamoskou ok? zajtra mozme pokracovat poobede co ty nato?

riana12
2. aug 2010

@zuzu4444 jasne, kludne potom mozme skusit zajtra podvecer alebo takto poobede 🙂

zuzu4444
2. aug 2010

ok moja stretneme sa tu zajtra poobede papa idem na tu zmrzku

nelynka
2. aug 2010

ahojte, vidim ze to tu dneska "vrelo" 😀
to mam radost...

@lenuska11 ahoj moja, teba som tu uz fakt sto rokov nevidela, gratulujem k pokladiku..kazda sa raz docka 😉

@riana12 spermiogram nie je podstatny, kedze dada 2x bez problemov otehotnela.. skor bude mat ona nejaky problem preco potratila, ale ja osobne by som to neriesila, pokial to bol potrat do max 8tt, pretoze dneska kazda druha zena minimalne 1x alebo 2x potrati a az potom drobca bez problemov donosi..nic nove na svete.. neviem preco to tak je ale bohuzial je..

@dadqa86 pekne ta tu vitam..netrap sa nad potratmi a zabudni na snazenie..a uvids ze sa ani nenazdas a drobec pride..ved casu dost, nehori ti vek ani nic podobne 😀 😀 😀

nelynka
2. aug 2010

@zuzu4444 este k tebe.. ked si mala dneska ovulku tak ste mali sexovat aj dneska, nevies kedy motyka vystreli..ale podla mna viac pravdepodobne ked o ovulke ani nevies..ze bola.. 🙂

nelynka
2. aug 2010

som ja strasny realista uz po tom vsetkom a viem ze keci keci a skutky budu ine, ale tak ja mam jednu istotu, ze ked sa mne darit nebude tak si supnem dalsie umele a bude..
a ked nevyde tak ma to zase aspon na par rokov vylieci zo snazenia 😀 😀 😀

dadqa86
2. aug 2010

@nelynka :No este to by mi chybalo keby mi utekal vek 😀 😀 😀 😀 dakujem sak som aj zabudla na snazenie nechavame tomu volny priebeh 🙂

nelynka
2. aug 2010

@dadqa86 tak mi to neprislo ze by si zabudla xixi..ale to ja len z pisania setko dedukujem 😀 😀

inak ked si potratila v ktorom tyzdni to bolo?
ono ked aj ti povedali ze koli macke, tak otehotniet problem neni, ked mas teraz vysledky negativne..

dadqa86
2. aug 2010

@nelynka :No ja som prvy potrat mala v 7tt a druhy som mala v 11tt...No tak ako si napisala mala som vsetky vysledky v pohode v poriadku,ale otehotniet sa mi nedari ☹

nelynka
2. aug 2010

a ako je to dlho od toho druheho potratu..?

riana12
2. aug 2010

@nelynka lenze SPG sa ti meni a za potrat moze kludne byt zodpovedna aj poskodena spermia... jasne, mozno za to bola zodpovedna toxoplazmoza, ale nikdy si nie si ista, ci tam nezohral ulohu aj iny faktor...

nelynka
2. aug 2010

@riana12 je to pravda, ale to skor by sa nepodarilo ani otehotniet tak skoro ked by mal spermie poskodene..
je to strasne mala pravdepodobnost..

a ja som uz prisla na to ze mi deti mat nebudeme lebo na nas nehadzali ryzu po obrade 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
2. aug 2010

@nelynka aj poskodena spermijka si vie vydobit cestu k vajicku... staci, ze je rychla 😀
ja osobne by som za SPG bola... chcela by som si byt ista, ze sa vysetrilo vsetko, co je poruke... fakt uz len z toho dovodu, aby som bola kludna, ze sa preto urobilo vsetko...

nelynka
2. aug 2010

@riana12 ano aj ja mam ten isty nazor.. chlap ma len jedno jedine vysetrenie a zenska tolko roznych..
preto som aj ja toho mojho hned hnala na spermio aby sme vedeli na com sme..
a vieme..
😀

riana12
2. aug 2010

@nelynka kolkokrat som si zo srandy pomyslela, ze chlapa by mali vydavat vo verzii s platnym certifikatom o spermiograme 😀 😀 ale toto je ako fakt taka sranda, nemyslim si to naozaj 😅 😉

nelynka
2. aug 2010

@riana12 to by uz jaka haluz bola a kazdy rok by musel povinne chodit do "servisu" na razitko ze je "platny" 😀 😀 😀

riana12
2. aug 2010

@nelynka no zuzu uz dneska nemoze sexikovat... (snad sa na mna nenahneva, ze hovorim za nu, len mam obcas take tiky, ze chcem hned vsetko uviest na pravu mieru 😅)

inac, to by aka sranda bola, heheee, to by bolo nieco ako STK-cka 😀 😀 😀

dadqa86
2. aug 2010

@nelynka :No uz je tomu pol-roka a rok beham po doktoroch 😖

nelynka
2. aug 2010

@riana12 nechapem dovod preco ale to nevadi 😀 😀

hej hej STK-cka, to by bola sranda..

@dadqa86 hm a ako dlho ste sa snazili kym si prvykrat a druhykrat otehotnela?

dadqa86
2. aug 2010

@nelynka:Moja to sme sa nesnazili vobec 😀 😀 😀 😀 manzel do mna pustil na plno len raz a uz som bola tehotna sorry za vyraz..ale napisala som to po lopate 😅