Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
2. aug 2010

@dadqa86 tak potom neviem absoulutne co riesis doktorov 😀 😀 😀 😀

riana12
2. aug 2010

@nelynka no nemozu byt spolu...
podme podat vladze navrh na muzsku STK 😀 😀 ale uz mi asi sisi 😀 😅

evitkamalicka
2. aug 2010

ahojte

nelynka
2. aug 2010

@riana12 aha tak to chapem potom..
hej podma hihi o bude srandaaaaaa 😀 😀 😀

@evitkamalicka ahoj moja.. ako drobcek, poslucha zatial? ze sa pytam, ty mas tak zaltucke deti, aj adamko bol zlaticko 😀

evitkamalicka
2. aug 2010

@nelynka poslucha, akurat spinka, on zatial len papa a spinka

riana12
2. aug 2010

@evitkamalicka aj ja som zvedavaaa 😉

nelynka
2. aug 2010

@evitkamalicka joj zlaticko.. 😀 😀 😀

riana12
2. aug 2010

babulky, pride mi niektora z vas podat flasu s malinovkou? je len tutoľa na druhej strane posteli, takze sa ani velmi nenarobite 😅

(zacali ma nenormalne krize boliet a mam velmo divny pocit, ako na chorobu 😒)

riana12
2. aug 2010

@evitkamalicka no tak to mas velmi poslusne babatko 😵

evitkamalicka
2. aug 2010

ale on je este malinky, ved ma o kilo menej ako mal Adamko tak potrebuje teraz papat a spinkat, aby pekne priberal

riana12
2. aug 2010

@evitkamalicka ale kolke babatka su uplakane od prveho dna? 😒 aj v rodine sme mali take neposlusne babatko od sameho zaciatku...

dadqa86
2. aug 2010

@nelynka :Nooo lebo teraz sa mi neda otehotniet po druhom potrate sa mi uz neda apsolutne otehotniet

nelynka
2. aug 2010

@dadqa86 hm a nemyslis ze by to trosku mohlo byt aj psychykov??

dadqa86
2. aug 2010

@nelynka :Neviem nehovorim ze nemohlo,ale neviem niesom nejak psychicky na dne inak som ti poslala IP.... aby si vedela priblizne mozno ze preto sa mi neda otehotniet ze mi tam zabudli placentu z malej ☹

nelynka
2. aug 2010

@dadqa86 no, ty to ani tak nemusis citit ze nie si vpohode ale ked to doma nemas na poriadku tak tam ta nepohoda je, viem o com hovorim 😉

nelynka
2. aug 2010

@dadqa86 a kedy ti tu placentu potom vibrali??

dadqa86
2. aug 2010

@nelynka:Mne ju nevybrali ja som bola na kontrole a povedali mi ze mi vynde sama 😒

latvia
2. aug 2010

@dadqa86 pokial viem, tak ak potratis tak ides na kyretaz maternice a vyberu ti vsetko von, aj placentu....tak mas asi mylne info

nelynka
2. aug 2010

@dadqa86 a to v ktorej nemocnici si bola??
vybrat ti ju museli, pretoze pokial si mala umely porod a placentu nevybrali, sama ti nevyjde a moze sa ti praveze naopak zapalit a mala by si z toho ine problemi, ked uz sme u toho..
preto a po potrate vo vyssom stadiu radsej posiela pre istotu este na cistenie aby mali istotu...

riana12
2. aug 2010

@dadqa86 al ked uz raz potratis a si v nemocke na zakroku, tak neexistuje, aby lekari nieco zabudli alebo nechali, aby sa to vylucilo same... ved mozes dostat otravu krvi a pod...

zuzanockamt
2. aug 2010

@dadqa86 urcite ti museli vybrat vsetko, to je blbost, aby ti tam nechali placentu ... vzdy sa robi kompletne cistenie vybera sa cela vystelka maternice a teda aj placenta ... a v ktorom tt si potratila?

dadqa86
2. aug 2010

Ja som potratila v 11tt lenze plod som mala uz velky nebol na 11tt...to som mala kvoli ifkecii...Mne po potrate povedala doktorka co mi robila potrat ze som to mala ako porod som mala aj 6-sto nedelku normalne a potom mi na kontrole povedali na ultrazvukuu ze mi tam zabudli placentu to som bola v porodnici tu u nas v Presove

latvia
2. aug 2010

mohol tam ostat kusocek z placenty, ale nie cela....a ten kusocek ak by sa nevyplavil sam, mal by ist von po kontrole

riana12
2. aug 2010

babulky, no idem si dat este nieco pod zub a aspon vlasy umyt, sprcha nehrozi, nevladzem 😒 a snad do desiatej pekne zalahnem k TV a budem spat 🙂

dadqa86
2. aug 2010

@latvia :Sak ja som ani nenapisala ze mi tam nechali celu placentu....Oni mi len proste povedali ze mi tam zabudli placentu a hotovo....este som sa spytala ze ako je to mozne ze mi tam nechaju placentu 😠 a mi povedali ze to sa stava......a mi povedali ze mi to vinde same a uz ma na kontrolu neobjednavali 😒

riana12
2. aug 2010

a jeden na dobru noc 🙂

Starý děda leží na smrtelné posteli a umírá. V tom se mu k nosu přiline vůně čerstvě nasmažených koblih z kuchyně. Sebere poslední síly, které ještě má, sleze z postele a plazí se do kuchyně. Už je vidí před sebou... celý talíř voňavých koblih... už natahuje ruku... už je blízko! Vtom se přižene bába, pleskne ho přes ruku a křičí: „Necháš to! Ty jsou na pohřeb!”

zuzanockamt
2. aug 2010

@dadqa86 neviem, ale mna sa zda dost divne, aby ti toto lekar povedal 😖

dadqa86
2. aug 2010

@riana12 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadqa86
2. aug 2010

@zuzanockamt :Mne to povedali ked mi robil ultrazvuk ☹

dadqa86
2. aug 2010

hore uz v porodnici