Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lilix
5. jan 2009

dici chcela by si dvojky? ja ani ne. nevedela by som sa o ne asi postarat. to by som sa musela prestahovat k mamicke. he he he, alebo ona ku nam. 🙂 robim si srandu. 🙂

dicinka1
5. jan 2009

lilix hej,ja som aj teraz chcela dvojky..neboj sa..postarala by si sa..ako kazda s 2 babetkami 😉

lilix
5. jan 2009

sa hovori, ze ked to mas v rodine je vacsia sanca. my to mame z oboch stran, ale tomu neverim, ze sa to moze dedit. ako? to sa iba hovori.

kojzarik
5. jan 2009

lilix z mojej strany su az 3 dvojcata a z manzelovej jedny , prve tri mesiace sme nevedeli ze ci bude len jeden alebo dvaja

didusa.risulo
5. jan 2009

dicinka, tak to je super rozhodnutie ze po porode chces znova babatko, v tvojom pripade je to dobre rozmyslanie, no a keby to nevyslo, tak ked si pojdes po mrazacikov zas budes platit?a kolko?

lilix
5. jan 2009

kojzarik az 3 dvojcata? ja odpadnem. dajte pokoj. bojim bojim.

kojzarik
5. jan 2009

veru ale tak keby sa pritrafili dve tiez by som nemala namietky 😀

dicinka1
5. jan 2009

lilix ano moze sa to dedit..ked je to geneticky dane..moja kamoska a kamarat..napr..ich stary rodicia maju obaja dvojicky surodencov a predstav si,ze aj ona ma dvojky jednovajecne dievcatka..cize je to genetika...

dicinka1
5. jan 2009

didusa...to len za ket..za to,ze ich rozmrazia....tak okolo 6 000 sk sa plati...ale tak radsej tolko ako zase 30 000 a stres a vybavovanie zase v poistovni...

lilix
5. jan 2009

ono je to krasne, velmi sa mi pacia dvojcatka, ked su rovnako oblecene, a ked su uplne rovnake.
ale ked su uz vacsie, ako pubertaci, vtedy sa mi nepaci, ked su rovnako obleceny. to je trapne. alebo aj neskor, ked uz maju 30-40. to je total trapne. tu v blave chodia take dve stare dvojicky, su to stare dievky,maju okolo 60r a uplne na chlp su rovnake. hruza keby ste ich videli. des. podla mna su vadne. 😖 😝

medi
5. jan 2009

dici... 🙂 ty si ma isto nepamatas, raz sme si tak mierne vymienali nazory v istej teme.. no ale o to nejde. nahodou som tu na teba natrafila, a to je uzasne ze si tehu 😀 viem ako si to velmi chcela. gratulujem strasne moc a drzim palce nech vsetko dobre dopadne!

didusa.risulo
5. jan 2009

dicinka a ked mojho muza sestra ma dvojicky,je u nas sanca?

dicinka1
5. jan 2009

neviem..asi nie..to sa dedi z generacie na generaciu...zo starych rodicov,alebo z rodicov..a tak...
ale ked sestra tvojho muza ma,tak vy asi nie..to by trebalo ist na genetiku ci je tam sanca..ono saNCA JE STALE,ked si to tak vezmes..lebo niekedy sa vajko rozdeli na dve vajka..alebo sa jednoducho dve vajka uvolnia z tvojho vajecniku v jednom cykle.. 😵

medi,nie,nepamatam si ta..ale to nevadi..co bolo bolo...ja som si vymienala nazory s vela babami 😀 napr s didusou,ze?alebo minule s berni,cez ip 😀
stava sa!
ale dakujem ti pekne,necakala som to,ze niekto s kym som sa pohadala mi pogratuluje..naozaj ti krasne dakujem,je to od teba pekne...aj ty si uz tehulka?jeeeee to je super....budes mat babo v maji vsak? 😉

medi
5. jan 2009

no vyratali nam ho na 26.4, ale kedy naozaj pride vie asi len ono samo.. a zatial nechce povedat 😀
ja som tehu odkedy som tu na koniku, snazilkovat som ani nestihla. nam sa ten nas zazrak podaril uplne necakane a prave preto ma to na zaciatku tak zaskocilo a nevedela som ci to takto chcem.
no ale stacilo mi trochu si vas tu precitat, aj som si dobre porevala popritom a bol s vymyslanim koniec 🙂
teraz uz verim ze to nejako zvladneme.
😀 😀 😀 a taka som rada za tebaaa, ja si ta pamatam aj ked to bolo par sprav co sme si vymenili. prave preto ze si tak zatato to mimi chcela 🙂

dicinka1
5. jan 2009

medi dakujem...ja som to mala dost tazke ako vela inych bab z tem co musia podstupit umele..ale vyslo to...stalo to za to trapenie..mne bolo jedno ako sa dostanem k babetku,len nech ho uz mam...raz sa moje dieta dozvie,za ako som pre neho musela bojovat 😀 a este ked mu ukazem blocky,tak sa za hlavku chyti...ze kolko nas stal...ale co tam po blockoch..budem veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi stastna,ked ho budem moct potiskat ,vybozkavat...atd....utierat mu ritku po kakani,utisovat jeho plac..je to nadherne.,...

vela ludi mi povedalo,pockaj,este budes nadavat,lebo ta bude zlostit...no mozno ked bude v puberte..ale nikdy si nepoviem,ze lutujem ze ho mam...alebo nieco take,...alebo ze sa budem zlostit,lebo sa v noci nevyspim..nikdy...a viem to,lebo prave toto chcem 😀 😀 😀 😀 😀 tak ako som chcela veeeeelmi grckat,aby som vedela,ze som tehulka..trosku ma to stvalo,lebo mi az stiskalo vnutro ked ma naplo,ale nikdy som si nepovedala,ze to lutujem..alebo nieco take...

medi a ako sa citis ty?ake mas tehotenstvo..vsetko je ok?kedy ta zacalo kopkat?

dicinka1
5. jan 2009

lilix s tymi dvojkami mas pravdu 😵

lilix
5. jan 2009

😉

kojzarik
5. jan 2009

dicinka a teba uz kopka babatko?

evitkamalicka
5. jan 2009

ahojky...tak my dnes mame za sebou prve povinne ockovanie + proti pneumokokom, takze Adamko dostal 2 injekcie, dufam ze vsetko prebehne hladko a nebude mat teplotu, inac vazime 6200g a meriame 65cm

medi
5. jan 2009

no ved to, ako este budeme frflat, ked nas budu v noci budit 😀
ale hlavne nech su zdrave, vsak 🙂
ja mam tehu asi take normalne, vela som vracala, prve styri mesiace aj viackrat denne, rano, vecer, doma, vonku.. no zabava 😀 ked sa ukludnil zaludok, zobudili sa mi osmicky, cela som opuchla, ale nastastie sme to ustali bez antibiotik, lebo tych sa bojim ako cert kriza teraz 😨 no a novy rok som zas zacala s nejakym prechladnutim. ale kym nebude horsie.. tak vydrzime vsetko 🙂
akurat mi na poslednej poradni namerali ze vraj hranicne vysoky tlak. ak sa nezmeni, asi pojdeme do nemocky 😔
v kazdom pripade mi je jasne ze vy ste si toho pri umelom museli preskakat omnoho viac. fakt vas baby obdivujem. a este raz, drzim palceky vsetkym snazilkam aj tehulkam 🙂

dicinka1
5. jan 2009

evitka a plackal v ambulancii?ci nie?

kojzarik,este nie..citim take sramotanie po brusku...ale asi to nie je ono,ze?

evitkamalicka
5. jan 2009

dici len trosicka pri vpichu ale inac bol velmi statocny

kojzarik
5. jan 2009

dicinka to je predzvest pohibou za niejaky ten tyzden by si mala citit uz pohiby

didusa.risulo
5. jan 2009

dicinka,to sramotanie to su pohyby, teda ty pocitujes take mravencenia ako keby to je ze sa babatko pretaca v brusku a kedze je este male take neucitis nozicku alebo rucicku,ale ako pisala kojzarik, za cca 1 tyzden do 2 tyzdnov uz pocitis aj to

dicinka1
5. jan 2009

kojzarik to je supeeeeeeeeer..tesim sa...ze sa to uz blizi... 😵 😵 😵 😵

evitka,maly musel byt statocny,ked len pri vpichu... 😵 😵 😵 😵 poslusny chlapcek,teda chlap 😵 😵 😵

medi..a pohyby este necitis? 😵 😵 😵 ja este nie..

medi
5. jan 2009

aha, som zabudla.. moje zacalo "kopat" v 18tt, ale to este nebolo kopanie.. len take akoby bublinky v brusku. ja si myslim ze to kludne moze byt to sramotanie co citis. potom asi o 3 tyzdne to uz zacalo byt take.. take stuchanie:o) teraz v 25tt uz mi vie pohnut celym bruskom, ked sa jej chce (tvrdohlavo sa presviedcam ze to bude dievcatko 😀 )

didusa.risulo
5. jan 2009

dici ale citis pohyby,vecer ked si lahned do postele tak sa uvolni, tosku nierne postlacaj brusko, teda stuchaj do neho a babo sa ti ozve,ja som to tak robila, ked som dlho necitila alebo ked mi bolo smutno a nemala som sa s kym porozpravat, tak som stuchala do neho a on zas do mna a takze sme ''bavili''bolo to kraaaaaaasne

didusa.risulo
5. jan 2009

a viete co bolo neuveritelne?vzdy kde prisiel napriklad muz z roboty a pocul ho uz cca od 7 mesiaca tak maly ak vyvadzal v brusku, hadam by aj vyskocil keby mohol

kojzarik
5. jan 2009

ja som sa rozhodla ze ked budem cakat druhe babatko tak sa necham prekvapit ci bude chlapcek alebo dievcatko

didusa.risulo
5. jan 2009

dicinka tak vidis aj medi to potvrdila, bublinkovanie-mravcenie to je ono, tak teda uz citis, to je super, ja som citila od 16tt a to mi nikto neveril ze to este neni mozne a bolo to tak, a kazdym tyzdnom to bolo silnejsie