Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

solinkarka
26. aug 2010

@nelynka mam 23 cize uz by sme aj chceli..kazdy nam vrawi ze kam sa ponahlame ze sme este mlady ale my uz jednoducho chceme..na buduci rok mame mat svatbu :D

nelynka
26. aug 2010

@riana12 mi hovor, lenze moj notas za to nemoze, moze za to ten poj... internet ze to tak mrzne.. ale uz davno sa mu to nestalo ze tak pomali isiel boha..bolo teplo ta slapal, je zima ta mrzne aj on.. 😀

solinkarka
26. aug 2010

@riana12 jaaj aspon sa ti zidu informacie do buducna 😉

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka to si taka stara ako ja, ale fakt sa nemate kam ponahlat..vek ti nehori, nehrot to, lebo ty si to viacej oddialujes..ver, psychika robi strasne vela..
kolko ma priatel rokov?

luciaa86
26. aug 2010

@nelynka no neuzila ....premna to ani nebol vztah ale horor povinnost iba nic viac aj ked je pravda ze som bola zaslepena najskor zo zaciatku som ho stale lubila aj ked sa choval zle... ale prenho to nebolo ani len povinnost....kazdodenne hadky vrcholili az tym ze namna vedel dvihnut ruku atd...je toho strasne vela...vyhrazky z jeho strany a rodiny a tak....ale nikdy v zivote nelutujem ze snim mam dieta 🙂 maly ma uz 3 a pol roka 🙂 s novym partnerom to je uplne o niecom inom....dakujem bohu ze som ho stretla ze ma prijal taku aka som a dieta tiez maleho strasne lubi stara sa onho lepsie ako jeho biologicky otec ..proste by prenas spravil vsetko na svete a samozrejme ze aj ja prenho...

solinkarka
26. aug 2010

uz snubenec :D tiez ma 23 ako ja..aj ked je mlady a mozem povedat ze to ma uz v hlave usporiadane a nie ako nejaky 25rocny pubertak :D

nelynka
26. aug 2010

@luciaa86 ved tak to ma byt a je super ze si dokazala povedat stacilo..niektore zeny to nedokazu a trpia to cely zivot..hlavne koli detom..mas moju poklonu..
aj ked ja som taka horkokrvna ze namna keby vyiahol ruku tak ho seknem dvakrat 😀 😀 😀

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka tak aspon ze tak..
a ako dlho sa snazite?

barushka0404
26. aug 2010

Ahoj, můžu se k Vám přidat?

solinkarka
26. aug 2010

@nelynka jaj som neodpovedala :D nie dlho asi pol roka..aj ked viem ze niektore zeny nemozu otehotniet rok, dva..mne sa to uz zda celu vecnost..dnes mi konci mrcha tak pojdeme coskoro na plny plyn 😀

luciaa86
26. aug 2010

@nelynka @solinkarka to mate tolko rokov co ja sice o dva dni mam 24 😀 aj moj snubenec ma tolko a o mesiac a pol mame svadbu...mama mi vravela ze za ich cias ked dievca nebolo vydate a nemalo deti tak sa ako 23 rocna povazovala za staru dievku :D a ze musela platit vyssie dane a tak...aspon som sa schuti zasmiala 😀

luciaa86
26. aug 2010

@barushka0404 jasne vitaj 🙂 aj vy sa snazite?

solinkarka
26. aug 2010

@luciaa86 ahoj no a teraz ta skoro kazdy od svadby a dieta odhovara ze mas este cas 🙂 hrozne 😀

barushka0404
26. aug 2010

@luciaa86 Ahoj nesnažíme, máme už skoro 7 měsíční holčičku ale zaujal mě název, nevadí?

luciaa86
26. aug 2010

@solinkarka presne tak 😀 ze hrozne su tie nase mamy a tak 😀 ale tak naco mame este cakat..predsa chceme zit spolu cely zivot lebo sa milujeme chceme mat deti tak naco mame cakat? ci to bude skor ci neskor? je to jedno..ale ja som taka ze chcem vsetko hned 😀

luciaa86
26. aug 2010

@barushka0404 samozrejme ze navadi 🙂 kludne sa pridaj do temy 🙂

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka a v kolkom tt si potratila?

@luciaa86 veru tak to bolo..ked si nebola vydata tak si bola bud ku..a alebo nenormalne 😀 😀 😀

@barushka0404 ahoj, jasne ze mozes, napis nieco o sebe..

luciaa86
26. aug 2010

@nelynka...to som si myslela aj ja ze to dokazem ukoncit skor ale unas to uz bolo take zle ze som sa ho zacala bat a to bolo to najhorsie...az raz som sa vzchopila pobalila mu vsetky veci kym bol v robote a vyhodila ho.

barushka0404
26. aug 2010

@nelynka Něco o mě 🙂 Bylo mi 22, jsem vdaná, žijeme na vesnici v rodinném domku 🙂 Co ještě?

nelynka
26. aug 2010

@luciaa86 dobre si urobila...mas na lepsieho a ako vidis, nedal na seba dlho cakat a tak to ma byt 😀 😀

nelynka
26. aug 2010

@barushka0404 a u kterýho města bydlíte? 😀

barushka0404
26. aug 2010

@nelynka kousek od Frýdku-Místku

solinkarka
26. aug 2010

@nelynka odkial si vzala to ze som potratila??

nelynka
26. aug 2010

@barushka0404 juuu to je docela daleko, my bydlime u Prahy 🙂

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka alebo si ta s niekym mylim?? 😲

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka nebola si tehula este?

luciaa86
26. aug 2010

baby idem ja balit veci zajtra sa stahujeme od rodicov na druhy koniec mesta huraaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 neskor sa ozvem.

solinkarka
26. aug 2010

@nelynka asi si ma mylis..este som nebola 🙂

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka hm a preco si do inej temy potom pisala ze si tehotna len kratucko a bojis sa aby si sa o svoje dieta vedela finance postarat?? 😲 😲 😲

nelynka
26. aug 2010

@luciaa86 to mi pride akoby si sa to len teraz dozvedela, tak gratulujem..ozvy sa potom 😀 😀 😀 😀