Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzuula
28. aug 2010

ahoj @karatinkabrnka.... tak nech to vyjde na prvy pokus :D

kararinkabrnka
28. aug 2010

@zuzuula uvidime...minuly tyzden som bola na folikulometriu zatial je vsetko ok... v piatok idem na hormonalny profil dufam ze aj ten dopadne ako ma a uz sa potom len snazit a cakat :D

zuzuula
28. aug 2010

@kararinkabrnka - fiha to hned takto si si dala vsetko porobit? ja som isla na hormony az po 3 mesiacoch snazenia, a mala som vsetko v poriadku ale aj tak sa nam nedari, doktor mi pvoedal ze to je psychicka nepodlodost, ze nato nemam mysliet, jemu sa to hovori, ale to sa neda nato nemysliet :D

kararinkabrnka
28. aug 2010

@zuzuula no ja som sa rozohodla ze radsej skor ako keby sa mam potom rapit ja rada riesim vec hned :D a co ja viem ja na to nemyslim ci sa to podari alebo nie ja si to s MM stale ucivam ja az potom ked zaspavam premyslam ci sa to podarilo alebo nie :D

zuzuula
28. aug 2010

@kararinkabrnka - no sa nad tym snazim nerozmyslat, ale neda sa to stale, ja uz aj nakupujem dost, vsetky kamosky uz chodia s bruskami a ja.... no dufam ze to vyjde tento mesiac :D idem skusit ovulacne testy, uvidim

dadqa86
28. aug 2010

Ahojte...Tak ja uz mam napecene uvarene poriadene a teraz idem oddychovat 🙂 co porabate?

kararinkabrnka
28. aug 2010

@zuzuula u mna to je tak isto v mojom okoli je to ako virus dufam ze sa aj ja nakazim :D.... inac ako funguju tie ovulacne testy???

zuzu4444
28. aug 2010

@dadqa86 ahoj nooo ja som bola na mensich nakupoch, kupit si nieco na seba a inak nic, tiez som oddychovala

nelynka
28. aug 2010

ahojte

Janka a to mas len 18? Ty jo,tak to drzim palce..pre mna to je uz strasne davno hehe,mi to pride jako sranda..

Rius, uz len zajtra..jupiii 🙂

Kararinka vitaj..napis daco o sebe, kolko mate rokov tak..🙂
Ja travim sobotu aj nedelu v praci hehe..

dadqa86
28. aug 2010

@zuzu4444 Ahoj zuzu...Nooo ja som akurat dokukala jeden film co som si stiahla a inak niic...Inak baby chcela by som sa vas nieco opytat je to trosku trapna otazka 😅 😅 uz nejaky cas mavam taky husty biely vytok,ale nezapacha vobec od spodu ma ani nepali a ani nesvrbi neviete co to moze byt? 😅 😒

nelynka
29. aug 2010

dgdqa proste vytok, vela holiek to ma ked sa snazia o dieta..pokial nezapacha, nepalo, nesvrbi, tak je to ok..

zuzuula
29. aug 2010

@kararinkabrnka - hm teda, ze virus :DD no tie ovulacne by ti mali urcit kedy presne mas ovulaciu v ktory den, lebo viem ze to byva vseliak, moja kamaratka ma napriklad nejaky 4 den cyklu chapes a ja sa potom mozem snazit :D tak skusim tento mesiac ci to pomoze :D

kararinkabrnka
29. aug 2010

@zuzuula dobre ranko :d alebo treba snazilkovat stale :D no ale na to mi moj MM povedal ci ho chcem zabit :D xixi

mirka007
29. aug 2010

Ahojte maminky a buduce maminky 🙂 nie ste nahodou niektora v Londyne?

kararinkabrnka
29. aug 2010

@mirka007 nie niesme ale mas naadherne babatko blahozelam :D

mirka007
29. aug 2010

kararinkabrnka - dakujem 🙂 je to nas anjelik ,uz buntosim aj s nim od siedmej 🙂

kararinkabrnka
29. aug 2010

@mirka007 no pekne... to verim ze anjelik :D

dadqa86
29. aug 2010

@nelynka A nemozem mat nejaku infekciu alebo co? 😒

riana12
29. aug 2010

@dadqa86 biely, nezapachajuci bez bolesti, svrbenia, palenia je normalny... pokial si nie si ista, tak jednoducho nacupitaj k dokimu, zoberie ti ster a uvidis...

zuzu4444
29. aug 2010

@riana12 kukni prosim moj grafik, on teprva dnes oznacil ovu

riana12
29. aug 2010

@zuzu4444 no podla toho, ako oznacil, tak to vyzera na ovu na 13DC... ale neviem... hlieniku si mala kolko asi na 12-13DC?

zuzu4444
29. aug 2010

@riana12 podla coho vidis ze je to 13DC?

dadqa86
29. aug 2010

@riana12 Hmmm teraz nechapem je to normalny?Ale nechapem kvoli comu sa to robi....Mi to pripada ako keby som sa vzrusila ale to tak nieje 😅 Moze to byt aj tim ze uz som dlho nemala sex? napryklad? 😒

zuzu4444
29. aug 2010

@dadqa86 ak nesvrbi a nepali je ten vytok v pohode, vela zien ho mava,

dadqa86
29. aug 2010

@zuzu4444 chvalabohu uz som as zlakla ze som tehotna 😵 😀

zuzu4444
29. aug 2010

@dadqa86 zlakla? ved sa snazite ci nie? ale uz som aj pocula ze niektore zeny mali taky vytok ked boli tehu, urob zo srandy testik 😀

dadqa86
29. aug 2010

@zuzu4444 No radsej neee 😀 jj zlakla lebo tomu uz neverim....Nechcem nato mysliet je to lepsie... 😝

zuzu4444
29. aug 2010

@dadqa86 jj chapem, viem o com vypravas......to poznam

dadqa86
29. aug 2010

@zuzu4444 Noo takze taaak....sak mrcha mi ma dojst 7-dmeho tak uvidime 😉 a vy ako ste natom? 🙂

zuzu4444
29. aug 2010

@dadqa86 noo my sa snazime uz rok a nic, uz to prestavam riesit, ked ma to pride, teda snad