Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 ja som este mladsia a obliocky mam v horsom stave.. to us vsetko geny : 😔 hlavne je ze este ako tak funguju 🙂 kym funguje aspon jedna na 50%tak je relativne este dobre..

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a a inak pekna fotka 😉 🙂

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Noo sak mam ist na cievkovanie o necely mesiac ☹

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 😔 fuu takto je neprijemne.. a ako dlho uz mas problemy s oblickami?

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 dakujem za pochvalu fotky🙂

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a No od vtedy mam problem snimi co som mala tu koliku ☹ od vtedy mam problemy.... a nemas zaco 🙂

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 neprijemne 😔 ale snad sa to nejako da do poriadku aspon trosku zlepsi a snad nebude zhorsovat🙂
sme tu nacrtli taku pochmurnu temu 😔

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Nooo sak nejak sa to musi dat bud tak alebo tak sak uvidime co bude dalej 😉 noo sme nacali pochmurnu temu to mas pravdu musime to napravit... 🙂

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 cas vsetko ukaze🙂 a napravime to asi aj pomalicky spankom 😅 rano vstavam do prace a akosi sa mi nechce ist zalahnut..
co planujes zajtra robit?🙂

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Zajtra co planujem robit to este neviem ja nerada planujem dopredu pretoze mi potom nic nevychadza 😝 tak radsej neplanujem co pride tak pride...ale jednoznacne si budem hladat robotu 🙂 Je mi nejako spatne mi odrazu doslo zle bohvie co mi zase je.... 😒 🙄

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 a kde by si sa chcela zamestnat?🙂 a spatne ti mozno doslo len z toho ze je vela hodin a dolahla na teba unava..

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a No mozno to bude tou unavou neviem...ale ja som zvyknuta byt aj do druhej hore a nikdy mi nebolo zle..ale tak prejde mi to ked si lahnem 🙂 a kde by som sa chcela zamestnat hmmm vies co ja som vyucena Potravynarka taku robotu tu v PO tazko zohnam tak mi je uuplne jedno co budem robit len nech dobre zarobim...ale skor do obchodu vykladat a dokladat tovar...to by ma bavilo cenovkovat ho a.t.d. 🙂

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 teraz je pracu tazko najst... a neskusala si hypermarkety? ako tesco kaufland? hoc len ako brigadnicka🙂 aj to by ti prinieslo nejake tie peniazky a co viem tak v tescu platia okolo 2,2€ na hodinu a mozes pracovat 15hodin tyzdenne aj to je niec si myslim🙂

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a No jasne ze som skusala,ale neberu teraz u nas vobec ani brigadnicky a ani na hlavny pracovny pomer...Tak musim hladat dalej..Dufam ze si cim skor nieco najdem lebo ma ide uz doma sibnut 🙂

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 ako dlho si doma??
sa cudujem ze neberu ani na brigadnicky... sice asi maju "rozum".. lebo napriklad u nas poprijmali vela brigadnikov a potom nebol odostatok smien cize vecsina brigadnikov to vzdala ako napriklad ja 😀 teraz 31.8 mi konci zmluva v tescu a uvazujem ze si ju dam predlzit len enviem ci pri maturitnom rocniku sa mi oplati 😔

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a No uz som doma vyse roka tak nejak...Ale ak ti mam pravdu povedat velmi nechcem ist robit ako brigadnicka malo zarobis a ktomu si u niektorych zamestnavatelov musis platit odvody sama....Raz som robila v Metre u nas vo Zvolene a tam ma tak vyuzivali ze koniec.....Radsej mam prace na HPP ako na brigadu... 🙂 a ci sa ti to oplati si predlzit ja neviem podla toho ako sa nato citis 🙂

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 len vies ked nie je praca tak aj brigadnicky pomer trosku pomoze.. len to mas pravdu ze treba davat pozor kde sa zamestnas..
ja sa citim na to aby som si brigadu predlzila len nechcem obetovat maturitu na ukor prace.. bojim sa ze nebudem zvladat oboje naraz...a stresovat este viac..stres mi k zivotu akosi nechyba- ved komu by chybal?😅

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Noo to mas pravdu pomoze aj brigada,ale ako som napisala musis si davat pozor u koho sa zamestnas 🙂 ale tak nieco si urcite najdem....Ale podla mna ked si to zvladala teraz aj skolu aj pracu tak zvladnes podla mna aj ked budes maturovat aj pracovat...Ty si podla mna silna zenska 😉 noo to mas pravdu mne osobne urcite stres nechyba 😀

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 to by som chcela vidiet takeho cloveka ktoremu stres chyba 😀
a pracu si skor ci neskor urcite najdes 🙂 sice doba je zla ale kazdemu sa raz postastit musi🙂
a dakujem za kompliment- ale az tak silna zenska nie som 😔 akurat tak mozno postavou 😀 ale povahou isto nie.. mam svoje chvilky svoje vecery ked si musim vsetko odplakat do vankusa a az tak mozem fungovat dalej..

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Nooo moja tak to sme dve ja mavam tiez take chvilky pri ktorych som najradsej sama bud sa vyplacem vo vani alebo pod perinou ked ma nikto nevidi...vtedy je to idealne vyplaces sa kolko len vladzes a ako si napisala fungujes dalej 😉 A to by som aj ja chcela vidiet cloveka ktoremu by chybal stres 😀 😀 by som mu aj ruku podala hahahaha sak ano raz sa postastit urcite musi 😝 🙂 dufam.... 🙂

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 takych ludi je viac.. a nie len zien ale aj chlapov🙂 niekedy mame z cloveka pocit ze je silny ze vsetko hned hodi za hlavu ale prave taky ludia maju svoje slabsie chvilky🙂
viem to -mam bratranca na ktoreho by nikto nepovedal ze si obcas poplace..a paru krat sa stava ze mi zavola a musi sa vyrozpravat aj so slzami..
ja mam niekedy pocit ze chlapy su este vecsie citlivky ako my zeny 😅

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Nooo neviem mozno ze som este takeho chalapa nestretla ktoreho z ktoreho by som mala pocit ze je citlivejsi ako ja 😀 aspom zatial....Takze ja ten pocit nemam (zatial) 😀 uvidime mozno ze raz to pocitim 😝 Ja som mala skor taku sesterku ako si ty pisala o bratrancovi.. 🙂

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Tak ja idem off idem zahajit sladky spanok....Lebo tu zaspim 😝 tak ti zelam dobru noc 😉 zajtra sa tu stretneme 🙂 😉

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 dobru noc aj tebe 🙂
ja som este tu len mam blbe pripojenie na net ktore z casu na cas vypadne a nechce nabehnut 😠

dadqa86
29. aug 2010

@janka_a Noo to aj nam niekedy robi.... 🙂 a dakujem vyspi sa 😉

janka_a
29. aug 2010

@dadqa86 ja sa nevyspim- nestihnem 😅 rano vstavam do prace este.. ja budem sladucko spat az zajtra poobede..🙂 ale ty si mozes este oddychnut uzivaj si spanok kym mozes🙂 zajtra sa tu snad opet stretneme🙂

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 keby si mala infekciu tak by ta to svrbelo, palilo a hnusne zapachalo

nelynka
30. aug 2010

inak ahojte, zase ste toho popisali jak salene.. 😀 😀

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 aj ja mam problemy s oblickami, mam v nich od malicka cysty ale ako dokorka ktoru tu mam ma raz poslala na UZV ze to je normalne, ze to ma vela ludi a viac ju nezaujima..hlavnme ze by to malo byt sledovane ci nerastu alebo nepraskaju a tak..
ale uz sa tesim ked sa vratim domov k doktorke, tej sa nebudem musiet aspon prosit..

dadqa86
30. aug 2010

@janka_a Ahojky tak co vyspala si sa asi velmi nie ked si pisala ze nezaspis ked tak skoro rano vstavas do prace....Ja som sa vyspala aj za vsetky 😀
@nelynka :Ahoj noo to sme popisali nudili sme sa 😀 😀 len si nam tu chybala 😝 ......... Nooo to nieje normalne tieto Doktorske nazory 😠 ja mam nato niekedy take nervy ze koniec....A sme take mlade baby a uz mame problemy z oblickami 😒 to asi ani neexistuje jedna zena co by nemala nejake problemy 🙂