Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
30. aug 2010

boze kam ten svet speje, ked uz aj na slovensku sa brutalne strieda na nic netusiacich ludi

zuzu4444
30. aug 2010

@eveleninka napodobne, aj ja mam teple papuce na nohach a popijam ale nie cajik ale len mineralku

eveleninka
30. aug 2010

zuzu4444: zachvilku půjdu vyndat pračku a dám tam další..kéž by bylo ještě hezky a mohla jsem to pověsit ven...kolik ti je pokud se můžu zeptat??a jak dlouho se snažíte o miminko??

eveleninka
30. aug 2010

holky taky by jste brali aby bylo léto pořád?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu4444
30. aug 2010

@eveleninka 23 a uz v septembri to bude rok co sa snazime, ale nie az tak intenzivne, lebo s praitelom spolu nezijeme este

eveleninka
30. aug 2010

zuzu4444:já jsem s přítelem 2 roky a bydlíme spolu přes rok,snažíme se spolu už 2 měsíce ale stále to nejde...né intenzivně jen když máme chut ale když mám já tak on nechce nebo na opak on chce ale já jsem ráda že přijdu s práce a padnu...

eveleninka
30. aug 2010

zuzu4444:mojí kamarádky sestra jde na potrat a tak si říkám co jiný by za to dali kdyby mohli hned otěhotnět vid??

zuzu4444
30. aug 2010

@eveleninka trpezlivost ruze prinasa ako sa hovori, aj ja som sa tym uz zacala riadit, lebo prve mesiaci po neuspechu to bolo strasne, ale taraz uz si hovorim ked ma to prist tak to pride aj same, trba vyckat

zuzu4444
30. aug 2010

@eveleninka tak to ano, to je ta nespravodlivost na svete, ale co uz nepomozeme si 😠 tak ja idem uz, musim do mesta tak sa maj ahoj

dadqa86
30. aug 2010

Ahojte..... Nechapem skade beru ty ludia zbrane... to je uz otras co sa to deje 😠 to aby sa clovek bal ist po ulici

Ahojte 🙂

riana12
30. aug 2010

@dadqa86 nie len po ulici, ale aj z okna pozerat... 😔

dadqa86
30. aug 2010

@riana12 Noo presne tak... to je fakt otrasne 😔 😕

nuzky
30. aug 2010

Ahoj vsem, s pritelem se snazime o miminko uz 2 roky. Pred rokem jsem v druhem mesici o miinko prisla- revize. Jsem desne smutna z toho, ze nam to porad nejde. zkousela jsem vse mozne , lecitelku, kartarku _ vseude mi rekly do 3 mesicu merila jsem BT, ovulacni testy, prstikova metoda... vse ( bezuspesne.

Mam dlouhe cykly zhruba 37 dni . Tulili jsme se zhruba od 13 dne cyklu do 20 dne ...snad v tu dobu byla ovulace...ted uz mi ovulacni test ukazuje negativn ihodnotu. predtim jsem netestovala.

Holky, je mi na zvraceni, jsem hodne unavena...a boli me trosku bricho (pila jsem kontryhelovy caj) MUZE TOTO BYT TEHU ??? ze bych proste par dnu po pripadnem oplodneni ...toto citila ?

dekkuju zaradu a snad misto menzes najdu //

díky nuzky

riana12
30. aug 2010

@nuzky a teraz si kolkaty den?

nuzky
30. aug 2010

@riana12 : tedkon jsem 22 den... brzo co ? 😒

riana12
30. aug 2010

@nuzky pokial mavas cca 37 dnove cykly, je to este skoro... mozes mat este len teraz ovulku...

nuzky
30. aug 2010

😢 asi jo ... @riana12 : asi mas pravdu ... musim to proste vydrzet... 😖 ale je to hrozne to cekani

nelynka
30. aug 2010

@eveleninka uz sme ta minule zdravili ale teda vitaj este raz...

@riana12 nahovno, zase sme nic nevybavili ani v Koline, lebo teraz panicke pre zmenu bolo treba povinne rucenie napisane na noveho majitela a to my nemame.. a to som zvedava ako to kamaratovi urobia, ked ma auto na ceskych znackach este a okrem toho neodhlasene..pche!!

@nuzky neries a vyckaj..
a kotryhel pokial viem sa ma pit len do ovulacie..nie?

riana12
30. aug 2010

@nelynka to je dobry oser (ze to tak musim napisat 😅) 😠 😠

nelynka
30. aug 2010

@riana12 hlavne ze bol 3x v prahe a ani raz mu neovedali ze to bude potrebovat

janka_a
30. aug 2010

ahojte

@dadqa86 nevyspala som sa😀 teraz som sa konecne dovalila domov 😝

riana12
30. aug 2010

@nelynka no este lepsie 😒

nelynka
30. aug 2010

@janka_a ahoj 🙂
aky si mala den?

@riana12 ta hej, joj, naserkana som ze az..

janka_a
30. aug 2010

@nelynka pracovny... predposledny den v praci🙂 potom nejake tie vybavovacky a konecne doma🙂zalahnut a spat🙂
a ty?🙂

nelynka
30. aug 2010

@janka_a a to mas nejaku brigadu alebo normalnu pracu?
a co budes doma robit? tam je nuda 😀

janka_a
30. aug 2010

@nelynka brigada celoletna teda od juna do teraz...ale na trosicku viac hodin ako su bezne brigady..
a doma mam mekkucku vonavucku teplucku postel😀 ta ma velmi rada privita🙂

riana12
30. aug 2010

babule, volaku mam strasne divnu, naprd naladu 😒 🙄

janka_a
30. aug 2010

@riana12 z coho,? ci len tak?

riana12
30. aug 2010

@janka_a no nic extra konrektne ma nenapada, tak asi len tak... 😒

janka_a
30. aug 2010

@riana12 to ta prejde🙂 uvolni sa spravi si prijemny vecer a snaz sa mysliet na nieco pekne😉