Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
30. aug 2010

@janka_a snaha bola 😀 😀
fobru nocku..

my sme si boli nakradnut kukuricu vedla v poli hehe, bude veceraaaaaaaa 😀 😀 😀

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka A vela ste nakradli???Kurna my u nas pri baraku nemame pole s kukuricou by som si isla nakradnut aj ja 😀 😀 😀 😀 som niekedy chodila kradnut s ocinom na bycilkoch 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 my sme nikdy kradnut nechodili bo sme blizo nemali ale tu mame, aj minuly rok sme sa jej nazrali az az 🙂)
a buduci rok uz budem musiet pestovat doma ☹
tak asi 40ks sme len ukradli ale zajtra zase pojdeme..toto teraz uvarime a bude.
hehe mm bol zlaty prisiel ze ako dlho ju ma varit a ja ze kym nebude uvarena a on ze to je kolko a ja ze kym sa neuvari.. 😀 😀

snehovavlocka
30. aug 2010

@dadqa86 😀

snehovavlocka
30. aug 2010

hihi,asi sa sem pridam,je tu celkom sranda....ja som dnes poskulovala po kukurici na trhu,ale nakoniec som ju nechala tam 🙂

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka 😀 😀 😀 😀 noo to si mu dobre povedala az kym sa neuvari 😀 a dala by som si kukuricu taku sladucku mnaaaamky my normalne slinky tecu 😀 😀 😀
@snehovavlocka 😀 😀 😀 noo fakt sme chodili kradnut nas nebolo ani vidno v kukurici a bycikle plne ked sme isli domou sme nevladali ani tahat 😀

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 ta a ne tak? no..take otazky ma dakedy ze ani hlavu ani patu to nema 😀 😀

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka 😀 to presne ako moj muz 😀 darmo chlapi sa nezapru 😀 😝

snehovavlocka
30. aug 2010

@dadqa86 poznam,my sme mali take pole hned za dedinou a ruksak na chrbte potom praskal vo svikoch 😀

dadqa86
30. aug 2010

@snehovavlocka 😀 😀 no presne tak...je to sranda 😀

snehovavlocka
30. aug 2010

ale uz sme velke a kradnut je nepekne (mimo ineho).... 😅 ale zas to nechat tam pohnit,hm....?

dadqa86
30. aug 2010

Noo to je skoda moja tam nechat pohnit sak robime len dobru vec 😀 😀 😀 😀

snehovavlocka
30. aug 2010

oki,ja uz na kukuricu ani velmi nemyslim,naposledy som ju jedla nasilu a stacilo mi.uz ju tak skoro chciet nebudem

dadqa86
30. aug 2010

Noo to ja by som si dala by som zjedla aj 4 😀

snehovavlocka
30. aug 2010

hm...uz mas chute? 😀

dadqa86
30. aug 2010

Nooo a este ake 😀 😀 😀 😀

snehovavlocka
30. aug 2010

by ma zaujimalo,ci budem mat narok pisat sem aj po 25 :-?

snehovavlocka
30. aug 2010

asi uz budem stara,ale tak sa citim uz teraz 🙂 🙂 😀

dadqa86
30. aug 2010

Nooo vidis a to ma ani nenapadlo a ja mam 25 o rok 😀 pojdeme do predcasneho dvochodku 😀 a pojdeme na pivo 😀

snehovavlocka
30. aug 2010

@dadqa86 uff,pivo?ja nie....ale robim si smaka na sprite (pripijeme si,i ked je to nealko 😀)

dadqa86
30. aug 2010

@snehovavlocka Nooo vola sa to RADLER aj ja to mam rada 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. aug 2010

@snehovavlocka neboj nic, urcite budes mat narok 😀 😀
mali sme tu stalice, co mali uz davno po 25ke a nema problema 😀 😀

@dadqa86 ta veru, nezapru, ale uz ideme ladovat a kukame na prime capi s makem, mojsejka je bohova zase, jak furt..hehe.. 😀 😀 😀

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka Nooo a u nas to ide na jojke a vola sa to Kapor na torte 😀 😀 som ani nevedela ze sa Mojsejka rozvadza 😕

snehovavlocka
30. aug 2010

@dadqa86 radler?to nepoznam.ja som mala na mysli obycajny sprite,bublinkovu ochutenu vodu v zelenej flasi 😉

snehovavlocka
30. aug 2010

'bru noc,baby....idem ja uz 🙂 zas niekedy nabuduce

dadqa86
30. aug 2010

@snehovavlocka jaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 no Radler je pivo zo spritom 😀 😀 tak som sa sekla prepac 😀 😅 😝
@snehovavlocka ahoj a dobru noc 😉

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 tak u nas to ide na prime..xixi..
no ale bombova je, a ten vystup co tam este urobi sa pocuram, jak bude dolly buster nadavat do kurvy 😀 😀 😀 😀
rozvadza sa uz poriadne dlho, minimalne pol roka uz bezi ta afera ze bude rozvod, odkedy ju akoze zavreli do basi..

@snehovavlocka bru noc 🙂

kararinkabrnka
30. aug 2010

@zuzuula jasne že sa môžeš opýtať pre dievča nela Lucia a zoja a pre chlapca nemáme a ty máš aké vybraté mena pre chlapca a dievča?

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka Noo pekne a kedy ma byt ta faza co bude Dolly nadavat do Kuriev? 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 pche, tu asi vystrihli, som aj ja sklamana..hlavne ze v uputavke davali, ze tuto kurvu mi sem do domu dotiahnete...joooj! 😠