Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
8. sep 2010

ahojte, tak ja som spat z obeda 🙂 kolega mi dal varit vodu na kavu, tak si jednu zrobim o chvilu 🙂

nelynka
8. sep 2010

@riana12 fuuu ta ty mas pauzi..
ja uz sa obliekam pomalicky, joj furt premyslam co tam budem robit 2hodiny hehe 😀 😀

@zuzu4444 vpohodeee

riana12
8. sep 2010

@nelynka no obednu pauzu mame slusne dlhu, ale psssst 😉 no ja by som odporucila, ze im tam treba zachrapat pekne a hotovka 😀 😅

zuzu4444
8. sep 2010

uz by mohlo byt zasa leto , lebo toto je strasne , stale mi je zima, vonku, v robote, doma vsade a mozno to suvisi s prichodom MS

nelynka
8. sep 2010

ria aaaaa to sa nepatri,ale ta daco uz vymyslim, budem premyslat nad nesmrtelnostou chrusta hehe

riana12
8. sep 2010

@nelynka a co ty vies, ako ta procedurka bude na teba ucinkovat? ale mozno sa das do reci s komzmetickou a bude 🙂

@zuzu4444 aj ty si taka zimomrava? 😅

zuzu4444
8. sep 2010

@riana12 strasne az nenormalne

riana12
8. sep 2010

@zuzu4444 pridavam sa do klubu 😀 :-P

zuzu4444
8. sep 2010

@riana12 v klube si vitana 🙂

riana12
8. sep 2010

@zuzu4444 vdaka 😉

nelynka
8. sep 2010

tak ja vykozmetikovana..2hodiny a 35minut..bolo to prijemne,ale chvilami som sa tam fest nudila, hlavne ked som nemohla hovorit alebo ma nechala samu,to bolo na nevydrzanie..a mm ma mal pockat jak siel z roboty a hadajte co, zabudol na mna..hehe skoda ze som nevidela ten vyraz jak dosiel doma..

bejbypd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mam4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbypd
8. sep 2010

mam lebo..a škoda reči len mi vadí že bude za nos ťahať stále ďalšich a ďalších ľudí s tým istým scénarom len ho trochu pozmení,a adminky vedia mazať fotky jedna radosť ale tu oči privierajú🙂

zuzanockamt
8. sep 2010

@bejbypd presne ako pises ... no sranda musi byt, ked to niekoho bavi 😉

riana12
8. sep 2010

@bejbypd
@mam4
vsak sa tolko nerozculujte, aj tak vam to na pohode neprida, ak s tym admini nieco nerobia 😉 a kto je tu uz dlshie, tak si obraz urobil uz davno 😉 iba novy a nezasveteny sa da oblafnut...
a kludne nech si tu pise kto-co chce... ak to pravda nie je, skor ci neskor to aj tak vyjde napovrch... 😉

luciaa86
9. sep 2010

@nelynka 16 oktobra je svadba a 18 sa stahujeme 🙂 dneska idem na skusku siat tak sa pripravujem od rana 😀 len keby neni take na p pocasie

nelynka
9. sep 2010

@luciaa86 jaaaaj by som hned menila xixix.. 😀 😀

luciaa86
9. sep 2010

@nelynka a ty niesi vydata?

nelynka
9. sep 2010

@luciaa86 som preco?

luciaa86
10. sep 2010

@nelynka len tak som sa pytala 😀

riana12
10. sep 2010

ahojte 🙂

zuzu4444
10. sep 2010

ahojte 🙂

riana12
10. sep 2010

@zuzu4444 ahoj, ako sa dari? co noveho? 🙂

zuzu4444
10. sep 2010

@riana12 sme sa tu nestretli ani nepamatam, nove? dostala som MS na 26 DC co u mna je nenormlane a zajtra sa chystam do trnavy na jarmok hadam nebude prsat, lebo ma uz porazi

riana12
10. sep 2010

@zuzu4444 no MS sa ponahlala... ale tusim si aj ovulku mala skor, ako inokedy, ze? lebo ovu a MS idu ruka v ruke... a zaznac si podla toho novy grafik 😉

no ja mam nove asi to, ze uz 3 dni spinim... nebolo by to nieco neobvykle... ale prvy den spinenia som bola 9DPO a bolo toho dost vela a cervenkave... vcera troska, len ruzove a dneska zase cervene... ale snazim sa na to velmi nemysliet, lebo potom mi unika kapanek praca 😅 chcela som ist na jarmok do TT tiez, ale nevychadza mi to 😒

zuzu4444
10. sep 2010

@riana12 akoze zaznacit novy grafik podla toho?....no mala som aj ovu skoro na moje pomery

juuu skoda ja ze sa stretneme 😀

a to uz mas MS? ci ako?

riana12
10. sep 2010

@zuzu4444 no ze si urob novy graf... aj do toho stareho si zaznac prvy den MS, aby to bolo vidno 😉
no skoda, aj som sa tesila, ak by mi vyslo ist, ze mozno si rande dame... ale nevadi... ved niekedy sa podari 🙂

MS este nezacala, ale silno spinim... egg hlienik + krv...

zuzu4444
10. sep 2010

@riana12 keby som vedela ako zazancit tak aj zaznacim 😀

jj niekedy dame rande, sa dohodneme 🙂

tak uz je asi MS za dverami, alebo mas nejake stresy ako ti doki povedal, treba odpocivat

riana12
10. sep 2010

@zuzu4444 no ja sa mrknem a dam ti navod 😉
no stresy mam skor teraz, z toho spinenia... 😅 inac som v pohode, praca uplne v klude, lebo tento tyzden som tu len 2x, ostatne dni som bola v skole a to dobra ulievaren 😀 teda len prednasky, sedis na zadku a nepremyslas... 🙂