Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

skriatek
4. okt 2010

manzel mi prave volal z piestan, bol na spermiograme a dopadol mu velmi dobre, tak som rada a ze mu povedali, ze nemame stresovat, ze presla este velmi kratka doba nasho snazenia, sice ja si myslim, ze devat mesiacov nie je az taka kratka doba, ale nevadi.... vraj mame nieco riesit az tak po dvoch rokoch, ale radsej stresujem zbytocne skoro, ako by som mala zacat stresovat prilis neskoro 🙂

riana12
4. okt 2010

@skriatek no tak to je super spravicka 😉 no pozeram, divim sa, ze vam kazali stresovat sa, ked sa vam nepodari 2 roky... zvacsa hovoria tak rok...
ked vam SPG vysiel dobry, tak by som este tych par mesiacov do 1 roka pockala a potom by si mohla zacat obiehat nejake tie vysetrenia, co sa teba konkretne tykaju, ak sa dovtedy nezadari...

skriatek
4. okt 2010

a tiez som sa rozhodla, ze to aspon jeden cyklus vydrzim bez hormonov, ktore do mna teraz moj gynekolog tlaci... chapem, ze zo zaciatku som ich potrebovala, aby sa moje telo po vysadeni antikoncepcie znova normalne rozbehlo, ale myslim, ze sa nic nestane, ak ich teraz vynecham, v najhorsom mi ich bude musiet predpisat znova... ale mienim si kupit vitaminy pre zeny planujuce tehotenstvo, to som mala spravit asi uz davno

ituka37
4. okt 2010

@skriatek ...super 😀 to sa teším s tebou, viem aký to je pocit, keď čakáš na výsledky zo spermogramu 🙂 podla mňa by ste dva roky nemali čakať, veď keď si dáš urobiť vyšetrenia za tie 2 mesiace už to bude pomaly rok snaženia sa takže najvyšší čas. Ak by si mala ten istý problém ako ja, nedozrievanie vajíčok tak ti dá doktor na to tabletky, aby dozrievali. Nie su to také tabletky, že si ich raz dáš a je to tam, aspoň ma doktor tak upozornil 😅 ale aj to sa može stať. A po vyšetreniach sa budete v klude snažiť ďalej. Mňa veru vyšetrenia ukludnili lebo som zistila kde je problém. Keby som sa to pokúsila zisťovať až o rok, čiže po 2 rokoch snaženia sa tak by som ten rok liečenia zbytočne premrhala 😀 takže som rada že už mám tabletky doma 😀

ituka37
4. okt 2010

@dadqa86 ahoj...strašne držím palce a dúfam, že nám sem napíšeš dobré správy 😉

martinafin
4. okt 2010

musim vam napisat,ze som taka stastna prestastna,po missed v marci ubeho skoro 6 mesiacov a konecne sa to aj podarilo uz som asi v 5-6t.t.!...uz som po zakroku ani nedufala,a teraz tak skoro!pri prvom to bola snaha presne rok,teraz mesiac

skriatek
4. okt 2010

a este ked bol manzel v tych piestanoch a povedal, kolko mam rokov, sestricka sa cudovala, preco chceme uz babo, ale my vieme, co chceme, v tom mame jasno a podla mna je lepsie byt rodicom skor ako nikdy a nechcem nechat nic na nahodu a spoliehat sa na to, ze je to normalne a vsetko bude v najlepsom poriadku... ked som bola raz u gynekologa, vypocula som si rozhovor dvoch zien, ktore sedeli vedla mna, tej jednej gynekolog povedal, ze uz nebude moct mat deti, lebo ma zmensenu maternicu a vyzerala ze coskoro bude mat styridsat a ja som sa cudovala, ze sa ona vobec cuduje takej sprave... v dnesnej dobe sa kariera kladie pred vsetko ostatne a zeny si myslia, ze ked este nepocuju tikot biologickych hodin, tak maju este cas, ale ono to tak nemusi byt a potom placu a zavidia pysnym maminam

ituka37
4. okt 2010

martinafin ... perfektne, tak gratulujem...

luciaa86
4. okt 2010

@skriatek ahoj ja som u mojho doktora bola po pol roku ze sa nam nedari...a ten hned zacal s vysetreniami a povedal ze pol roka je dost a vela lekarov vravi ze az po 2 rokoch snazenia staci ist na vysetrenia a tak..ale moj DR vravel ze to je hlupost ze radsej skor ako potom neskoro....mala som ist tento mesiac na uplne vysetrenia a muz na spermogram ..lenze minuly tyzden som si nasla 2 ciarky tak uz nebude treba a doktor sa urcite potesi ked ho najblizsie navstivim s tym ze sa nam to podarilo 🙂

ituka37
4. okt 2010

skriatek...aj ja som toho názoru...ja mam 22 rokov a snažime sa uz rok, a to som mlada, neviem si predstavit, že by som mala tento problem zistit v 30 rokoch.... a moji rodicia maju 47 a 46 rokov... maju 3 dcery, mna, staršiu segru 25 ročnu ktorá už ma 6 ročnu dceru a druhe čaká je tu aj prihlasena ako hewletta 🙂 a mladsiu segru ktora bude mat 20 rokov a naplno si teraz uživaju zivot, su stale mlady a nemajú starosti s malymi deťmi...akurat vnučata, ale to je radosť, takže tak nejako si to predstavujem aj ja v 46 rokoch 😀

zuzu4444
4. okt 2010

ahojte baby ako sa mate? vitam nove snazilky 🙂

riana ako bolo na svadbe?

riana12
4. okt 2010

@zuzu4444 ahoj, svadba nas este len caka buduci vikend 🙂

tento vikend mlady absolvoval rozlucku so slobodou, kedze to samozrejme potreboval dospat, nemala som vcera dopoludnia prave najlepsiu naladu... ale za to sme mali aspon sobotne a vcerajsie popoludnie super 🙂

zuzu4444
4. okt 2010

@riana12 jeeeej ja som myslela, ze tento vikend bola svadba, tak si uzi teraz.

ja som bola cez vikend u mladeho a inak ani nic, uz tento tyzden ocakvam MS, uvidime co a ako, poctivo aj zaznamenavam do grafikov 😀

riana12
4. okt 2010

@zuzu4444 dakujem, strasne som zvedava, aka bude svadbicka 🙂 len uz vidim, ako ten vikend rychle ubehne 😝
ja som v ocakavani MS... najlepsie, keby MS prisla uz dnes, ale asi pride az zajtra 😒

zuzu4444
4. okt 2010

@riana12 tak sup sup nech ti MS pride aby si mala na svadbicke pokoj 🙂

riana12
4. okt 2010

@zuzu4444 no vsak uvidime, kedy pride 🙂
ja som na tom takto, dneska dost vyrazny pokles, tak som cakala, ze to pride niekedy dopoludnia, ale ono nic... zeby aj zajtra? 😒

zuzu4444
4. okt 2010

@riana12 nooo tebe uz pride, mas ozaj vyrazny pokles,

kuk na moj graf

riana12
4. okt 2010

@zuzu4444 no kvoli tomu poklesu som cakala dneska... ale este sa to nerozbieha... stale len taky ruzovocerveny hlienik... nic svetoborne 😒
tebe som pozerala, tahas celkom pekne rovno... len tak dalej 😉

zuzu4444
4. okt 2010

@riana12 uz sa ti rozbieha pomalicky nooo dnes bol u mna pokles, uvidime co z toho bude, kedy sa MS ozve

e.lle
4. okt 2010

@skriatek ahoj, len otázka, aké ti nasadil doktor vitamíny po ATK? lebo som to nepočula, ja som vysadila a hneď sme šli na to a moje známe tak isto...

riana12
4. okt 2010

@zuzu4444 lenze ja mam taky hlien uz piaty den, takze je to o nicom 😠

riana12
4. okt 2010

ale podbrusko sa zacina uz moc ozyvat 😠, tak asi uz nebudem dlho cakat na cervenu... idem ja teraz z robotky a podla toho, ako bude mat mama cas, tak by som ju poprosila o nafarbenie vlasov 🙂

dadqa86
4. okt 2010

Ahojte zienky moje..takze bola som u dokiho a kukal ma od spodu boool nateseni ze plod pekne narastol zajtra mam ist o 14:00hod na ultrazvuk a ak bude vsetko v poriadku a bude aj bit srdiecko tak ma napise na rizikove....Som rada ze som pochodila dobre nooo som zvedava na zajtrajsok ako dopadnem na ultrazvuku a tesim sa velmi na moju fazulku ked ho konecne uvidim som stastna ako blcha 😀

ituka37
4. okt 2010

dadqa86 ... tak gratulujem :D ale palce budem stále držať nech je všetko ok 😀

skriatek
4. okt 2010

@luciaa86 tak to gratulujem a mas dobreho lekara... a brala si aj nejake hormonalne lieky?

skriatek
4. okt 2010

@ituka37 presne tak, neviem si predstavit, ze by som mala styridsat a moje dieta este chodi na zakladnu skolu a vnucat by som sa potom hadam ani nedozila. vela starsich ludi, ktori maju decka v mojom veku hovori: neviem si predstavit, ze by ta moja mala uz dieta, ved je taka nezodpovedna, a ja tomu verim, su aj taki mladi, ale myslim, ze este vzdy sa najdu aj taki, ktori davno vedia, co chcu od zivota

skriatek
4. okt 2010

@e.lle ahoj, po antikoncepcii mi nasadil duphaston, aby sa moje telo rozbehlo, lebo akosi zamrzlo, nebola som ani tehotna ani menzes nechodil, po pol roku som zacala brat clostilbegyt, ten beriem uz treti mesiac a vraj ten je dobry a vacsinou zaberie, treba byt len trpezlivy, tak este hadam budem trpezliva, inak si chcem kupit aj nejake vitaminy s kyselinou listovou, ze to je dobre uz v obdobi planovania uzivat

dadqa86
4. okt 2010

@ituka37 Dakujem moja zajtra dam vediet 😉

nelynka
5. okt 2010

ahote zenuse..

Dadq, cakamna super spravicky..

Skriatek, presne toho nazoru som aj ja, naco cakat zbytocne a v 30ke sa zhrozit a mozno zase cakat dalsich 10rokov ci sa podari alebo nie..
Ked sa na to citis v 20ke, preco nie, ked sa na to necitis ani v 30ke, tak je to podla mna strasne smutne..

Riana, mne sa Ms uz krasne rozbehla, premyslam, ze by som skocila potom este pre istotu na gyndu, ci nie je treba radsej daco skontrolovat po tom zapale..ale tam sa dostanem az za 14dne zase najskorej...