Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
6. okt 2010

@snehovavlocka No jasne ze som spokojna a povedala by som ze som viac nez spokojna....Dozvedela som sa ze srdiecko krasne bije drobcek sa hybe a vsetko ej v poriadku a mne k zivotu uz nic nechyba 😉 🙂

zuzu4444
6. okt 2010

@dadqa86 super spravicky 🙂

e.lle
6. okt 2010

😀 😀 😀 čo si nemala vôbec ms?

nelynka
6. okt 2010

rius, mne prave tak vobec nezabera ibalgin na nic.. Teraz som sa naucila na panadol extra rapid, ale nezabere na vsetko.. Najlepsi na vsetko je spanok... 🙂

riana12
6. okt 2010

@nelynka mne praveze ibalgin dobre zaberie, troska mi je len luto, ze kym zacne ucinkovat, tak je to aj vyse hodky...
no jasne, spanok je dobry, aj zo samotnej bolesti je clovek unaveny, ale ked si v robote, tazko lahnes a spis... 😅

dadqa86
6. okt 2010

@zuzu4444 No to ano ako som uz pisala som stastna ako blcha 😀 😀 zajtra si idem po Tehu knizku a som zvedava kde ma preradia... 😒

nelynka
7. okt 2010

@riana12 jasne, chapem.. aj ja si tazko v robote lahnem hehe, a aj keby som si lahla, na bubliny do skladu tak by urcite niekto prisiel co by chcel nieco zo skladu 😀

riana12
7. okt 2010

@nelynka 😉
a inak sa mame ako? 🙂

ituka37
7. okt 2010

@dadqa86 no 3 dni som tu nebola, ale ako tak čítam vidím, že je všetko ok 😀 teším sa a užií aj si to tehotenstvo :D aj keď ti je zle :D to nevadí :D potom si kuknem foto krpčeka :D

snehovavlocka
7. okt 2010

@dadqa86 😀 tusim si momentalne superstar😉 uzi si to,lebo mozno sa coskoro rady tehuliek rozrastu

dadqa86
7. okt 2010

@ituka37 Neboj sa ked bude foto hned ho sem dam 😉
@snehovavlocka No to dufam ze sa rozrastu 😉

riana12
7. okt 2010

ahojte 🙂

zuzu4444
7. okt 2010

@riana12 ahoj

riana12
7. okt 2010

@zuzu4444 ako sa mame? 🙂

zuzu4444
7. okt 2010

@riana12 naaa nic moc, dnes dorazila mrchana ani neviem ako, ziadne priznaky neboli a som aj dost sklamana , lebo teplotky vyzerali nadejne a ty ako? snad lepsie

riana12
7. okt 2010

@zuzu4444 takto necakane dorazila? 😕 hnusana hnusna 😔
no ja uz lepsie... vies, prve 2 kriticke dni mam za sebou, sice este krce su, ale uz sa ich snazim zvladat bez tabletiek...
a odvcera mam tmavsie vlasy 😀

zuzu4444
7. okt 2010

@riana12 jeeej super, kto farbil?

noo prekvapila ma hnusana

riana12
7. okt 2010

@zuzu4444 farbila mi mama 🙂
ppozerala som, no pekny grafik si mala 😔

zuzu4444
7. okt 2010

@riana12 aj mne farbiva mama moja 🙂

noo ani nespominaj graf, lebo som tak nastvana ze az noooo

riana12
7. okt 2010

@zuzu4444 no vsak takto usetrime peniazky za kadernicku 🙂 zainvestujes len do farby a pokial nechces nic ine ako len jednu farbu na celu hlavu a mama ta neodmietne, tak super 😵

no za grafik budem 🤐 🤐 🤐

zuzu4444
7. okt 2010

@riana12 presne tak naco minat na kadernicke 🙂

a co na svadbu uz prichystana?

a vsak kaslat na grafik no nie?

riana12
7. okt 2010

@zuzu4444 este za vlasy srandicka, ze mlademu som vlasy nespominala... kedze kolegovci boli dost paf, som zvedava na mladeho reakciu 😅

zuzu4444
7. okt 2010

@riana12 daj vediet 🙂

riana12
7. okt 2010

k svadbe mi este chyba jedna mala uprava na nohaviciach, inak ok 🙂
troska ma trapi, ze neviem, ako si vlasy zmochlat... 😒 ale asi este pojdem kupit dneska popoludni nejake 2 mensie stipce... v sobotu doobeda si natocim vlasy, to uz mam premyslene davno, len tie moje blbe vlasy, hruuuza 😠 dneska som vyhodila peniaze za krasnu bordovu celenku, nakoniec som ale zistila, ze je na moje vlasy slaba a neudrzi mi ich... a v poslednej dobe ani ziadne ine poriadne celenky nemaju... vsetko male, labilne, o nicom 😠

zuzu4444
7. okt 2010

@riana12 nieco vymyslis uvidis, staci iba ak si natocis vlasy, ja som bola u kadernicky nech mi ich nejako vypne a a este ani poriadne svadba nezacala uz mi to cele spadlo, som bola zbytrocne z toho pootm nervozna, keby som vedela ako to dopadane necham si vlasy rozpustenea lebo co. noo ja utekam do mesta, zatial sa maj moja pa

riana12
7. okt 2010

@zuzu4444 ja som praveze nervozna z rozpustenych... musim ich aspion nejak zapnute mat...
maj sa zatial pekne 😉

lienka1304
9. okt 2010

@dadqa86 ahoj... tak citam, ze sme na tom v podstate rovnako... blahozelam... ty uz mas tehu knizku... zavidim.. 🙂 my dostaneme az 25. 10. vtedy mame prvu poradnu... 🙂 tesim sa velmi...
inak j tebe je tak blbo? ja uz neviem, co so sebou... 😒

dadqa86
9. okt 2010

@lienka1304 Ahoj noo ano uz mame tehu knizku v Pondelok idem k doktorke na rizikove lebo moj gynekolog ma preradil lebo som zevraj rizikovy pripad tak som zvedava co a ako to bude...Dufam ze vydrzime do konca a vsetko bude v pohode 🙂 Mne je strasne zle pocas celeho dna 😒 sme natom rovnako ani ja neviem co zo sebou

snehovavlocka
9. okt 2010

@dadqa86 skus sa venovat nejakym povolenym(kvoli riziku) cinnostiam,aby si nemyslela na to,ako ti je zle a aka si unavena🙂 napr.knihy,alebo filmy,kreativita,popripade prechadzky(ale s tymi opatrne) 😀

dadqa86
9. okt 2010

@snehovavlocka Nooo co sa tyka tich filmov tie kukam stale 😀