Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lienka1304
9. okt 2010

@dadqa86 no tak drzim palec... nech vsetko dobre dopadne... ja si tak zacinam vsimat, ze mi je zle od tej 10 do tretej... a potom sa to ukludnuje a vecer sa mozem uz normalne najest... skusam sa vtedy, ked mi je zle prechadzat po dvore s hrncekom caju... zaberalo, ale nejako posledne dni uz nie.. 😒 uvidim, ze ako to bude nabuduci tyzden v skole... 😀 sa pobavime vsetci...

dadqa86
10. okt 2010

@lienka1304 No dakujem dufam ze vsetko dobre dopadne 😉 ja nemam ziadni trik mne ked je zle ja sa prevalim na postel a lezim bud na jednom boku alebo na druhom a trosku sa mi to ukludni aj ked ne velmi,ale ukludni....tak ti drzim palce aby ti to dovtedy kym pojdes do skoly uvolnilo 🙂

skriatek
11. okt 2010

kupila som si nejake vitaminy pre zeny planujuce tehotenstvo a z pribaloveho letaka som sa dozvedela, ze obsahuju kyselinu listovu a vitamin e, samozrejme aj dalsie, ale prave tieto dva sa vraj uzivaju pri neplodnost a tiez si vzdy po vecernom milovani oprem nohy o stenu a potom si lahnem k dobremu filmu a manzel mi vsetko podava :D... vraj niekde cital nejaky mudry clanok, ktory hovoril, ze by sa to malo robit, lebo gravitaciou prirodzene vacsina spermii inak vytecie, tak teda robim aspon tolko

zuzu4444
14. okt 2010

@riana12 ahoj, nevies nahodou preco nejde stranka mynfp? nemozem si zapisovat teplotky ☹

riana12
14. okt 2010

@zuzu4444 ahoj, maju nejaku chybu so serverom od utorka... 😒

riana12
14. okt 2010

@zuzu4444 tak dala som si prelozit, co pisu, zevraj prekladaju stranky na iny server, ale nieco tam nie je v poriadku, zevraj by stranka mala fungovat dnes vecer...

micha.bello
14. okt 2010

ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jak často se s partnerama/manželama milujete když se snažíte? Dneska jsem 9DC a již od soboty jsme nevynechali ani jeden den, není to jen tím snažením ale už minulý měsíc jsem začala být nějak více sexu chtivá... 😀 Někde jsem četla že je ideální se snažit ob den, tzn. každý druhý den. Takže dneska si dáme oddych a zítra se asi zase budeme snažit. Snad vydržím a opravdu začneme jen každý druhý den... takže 10DC, pak 12DC, 14DC, 16DC a pak už bude jedno jak často když budu mít po ovulaci(takže zase klidně skoro každý den). :o)

riana12
14. okt 2010

@micha.bello ahoj, ale pokial mate chut snazit sa kazdy den, preco to nevyuzit? 😉

micha.bello
14. okt 2010

@riana12 : Já jen aby se stihly za ten jeden den vytvořit další nové silné spermie. Prý to trvá nějakou chvíli než se vytvoří a zesílí. 🙂

riana12
14. okt 2010

@micha.bello nove spermijky sa tvoria stale, kazdou minutou 😉

micha.bello
14. okt 2010

Porovnáme-li úspěšnost otěhotnění při přiměřené pohlavní abstinenci (3 až 7 dní) a při pohlavních stycích bez abstinence, je šance oplodnit partnerku přibližně stejná. Osobně se domnívám, že pohlavní styk 2 až 3 krát týdně je pro zplození potomka dostatečný. Určitě však není vhodný systém „dnes v devět, miláčku, musíme“.

zuzu4444
14. okt 2010

@riana12 diky za info 🙂

riana12
14. okt 2010

@micha.bello ta info je podla mna kvoli tomu, aby ste nasilu nesexikovali kazdy den... ale je ine, ked mate na to obaja chut kazdy den 😉

micha.bello
14. okt 2010

@riana12 : No přítel už je z toho trošku unavený tak mu chci dát oddych minimálně do zítra, možná až do soboty. Ty 2 dny snad bez toho vydržím. Přítel už si pomalu začíná myslet, že jsem nymfomanka. 😀 Potřebovala tip co by mě odradilo od toho se milovat, přítel mě neskutečně sexuálně přitahuje. 😀

Jinak holky, mám dotaz, jak dlouho jste se svýma partnerama, za jak dlouhou dobu jste se rozhodli pro miminko? Já jen že to v okolí nikde nechci říkat, hlavně ne na FB kde mám v přátelích svou rodinu, všichni by si totiž mysleli, že jsem se asi pomátla.

riana12
15. okt 2010

@micha.bello k prvemu odstavcu - tiez stale rozmyslam nadtym, ako nechciet sexik vzdy, ked som s priatelom 😒 ale ked ono to nejde nechciet 😅

nelynka
15. okt 2010

micha.bello my se snazime tak jednou do roka a myslim, ze to uplne staci 🙂

Inak ahojte holky, co tu nove? Ja mam konecne kusok volna..ale taka som jak otapena od rana...

riana12
15. okt 2010

@nelynka ahooojky, takze dneska mas oddych? tak je dobre 🙂 ja v robotke, o chvilku obed, celkom to dnes odsypa... 🙂

a mlademu som vcera objednala darcek k narodkam, poobede mozem uz prenho, som zvedava, co mi na to povie 😅

nelynka
15. okt 2010

rius hej oddych, idem skusit trvalu na mihalnice a vecer ideme so sarusinkou niekam sadnut.. Tesiiiim..
A co si mlademu kupila?

riana12
15. okt 2010

@nelynka jaaj, vam je so sarusinkou dobre 😵
trvalu na mihalnice? fiiiha 😲

no mlademu som kupila externy harddisk k pocitacu, tak som zvedava, ci mi to schvali ako darcek 🙂

zuzu4444
15. okt 2010

ahojte baby 🙂 ako sa mate? nieco nove? ci po starom tak ako u mna?

riana12
15. okt 2010

@zuzu4444 ahojky, no po starom, aspon u mna 🙂

konecne mame piatok 😵

zuzu4444
15. okt 2010

@riana12 tak to sme na tom dve....ze po starom 🙂

noo piatok sa ani netesim nejako moc

riana12
15. okt 2010

@zuzu4444 a preco sa netesis? 😒
ja som aj rada, ze si pospim, kolko mi bude chutit 😅

nelynka
15. okt 2010

tak zmena planu, nikam sa neslo, rodinne problemy, snad nabuduce 🙂

My sme sa srali s centralou, konecne sme ju donesli z opravy a prd, zase nejde, ta fasa...

Zuzu ani u mna nic nove a piatok? Ani pre mna ziaden sviatok..
A od prveho som v robote kazdu smenu az do 22h, vianoce zacinajuuuu 🙂))

zuzu4444
16. okt 2010

@nelynka ahoj, noo veru vianoce zacinaju, uz aj reklamy v tv vianocne 🙂

nelynka
16. okt 2010

zuzu prosim ta, u nas v obchodaku ma jeden kram vianocnu vylohu uz od polovice septembra... 🙂

ituka37
16. okt 2010

Ahojte, dlho som tu nebola...čo máte nové? Ja očakávam za cca 9 dní MS, no nebolia ma zatial prsia čo mi je dosť zvláštne pretože ma vždy bolia už tak 15 dní pred MS. Tak že by sa zadarilo? :D no uvidime, nerobím si nádeje :D zatial si hovorím, že ma asi iba tento mesiac nebudú bolieť :D aby som potom nebola zbytočne sklamaná 😒

nelynka
17. okt 2010

ituka nesleduj sa, vykasli sa na to, aj tak to co by si chcela pocut nebudes 🙂

ja som bola u kartarky a az ma mrazilo, co mi povedala o minulosti a nebola som vobec prekvapena co mi povedala o buducnosti a ked som sa opytala na deti, tak mi povedala len tolko, ze mam zmenit myslenie a neupinat sa na to, ze ked zmenim myslenie, otehotniem..co mi je aj trosku divne, ako mozem bez sexu otehotniet, ale tak stavaju sa aj divnejsie veci 🙂)))))

Takze zabudaj, zabudaj a ked zabudnes bude aj prcek, ale inak drzim palce 😉

ituka37
17. okt 2010

nelynka ... nie nie, ja sa nesledujem, vobec už na to nemyslim, len to, že ma nebolia prsia sa nedá nevšimnúť keď sa podla toho každý mesiac riadim, vždy keď začnú bolieť viem, že o chvílu to tu je 😖 len nechcem aby mi meškali zase kvoly niečomu inemu lebo už som s nepravidelnou MS bola u doktora 100x a končne sa mi to v júly upravilo tak dúfam, že to tak ostane upravene aj kvoly tabletkam na dozrievanie vajíčok. no uvidím, veď do MS je ešte týždeň, potom uvidím...k tomu sledovaniu...ja som sa hrozne sledovala prve mesiace snaženia, ale potom prišli ine problemy aj s MS a jej meškaním, cysta atď .. a odvtedy sa nesledujem...kašlem na to, len hovorím, že ma nebolia prsia a to sa nedá nevšimnúť aj keby som chcela 😉

nelynka
17. okt 2010

ituka ale ved prave o to nevsimnutie ide 🙂
Ja to viem podla seba, samozrejme kazda sme ina ale ked niekto povie ja sa nesledujem a vzapeti ze sa neda nevsimnut ze ju nebolia prsia,tak ci sa nezdarilo..divne..ja kolko krat ani neviem kolky dc som, kedy mam dostat a to ze ma prsia bolia ani nevnimam..ale to ma asi trosku ine dovody aj..100% budem este horsia ked pan boh da a chlap dostane rozum a prestane premyslat hlavou a zacne premyslat vtakom..ako to robia vsetci ostatny..🙂
A vzdy hovorim, mat mrchu 28-35dc je normalne, vtedy sa neda hovorit o meskani..aj ked, hormony su kurva, a cysty este vecsia, cysty som mala aj ja par krat ale nikdy mi to ziadne meskanie nesposobovalo..ale dost uz..

Aky si mala inak vikendik??