Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka Moja idem ja off sa tu ukazem zase zajtra tak dobru nocku 😉 🙂

snehovavlocka
31. okt 2010

@dadqa86 stihla som len 4: 55,55,55 a posledny je hanbou49😨 Ale inak som spokojna....dobru noc😀

dadqa86
1. nov 2010

@snehovavlocka Pekne pekne,ale aspom ze si spokojna a inak dobry den sa praje 😉

snehovavlocka
1. nov 2010

@dadqa86 no ako sa ma bolest hlavy?uz presla🙂

dadqa86
1. nov 2010

@snehovavlocka No uz presla chvalabohu ma aj poriadne bolela ☹ 3-dni na 4-den to bolo uz lepsie a dnes mi je dobre aj ked citim nejake tlaky,ale uz ma neboli...Pretrpela som to a zvladla som to 🙂

snehovavlocka
1. nov 2010

@dadqa86 😀 tak je dobre... A kedy mas najblizsie poradnu?

zuzu4444
2. nov 2010

babule kde ste vsetky?

dadqa86
2. nov 2010

@snehovavlocka No najblizssie mam poradnu 11.11.2010 to je na druhy tyzden...a co si dnes porabala? 😉

snehovavlocka
3. nov 2010

@dadqa86 boli sme na hroby,a inak asi nic.a dnes som zatial kus poupratovala,varim obed a treba este prat,mam rozrobene samkove papuce a chcela by som este ist do galanterky a vziat deti von. A urcite sa najde este kopa roboty,ale nechcem sa morit dopredu😀 tak uvidim.a ty co mas v plane?😉

ituka37
3. nov 2010

ahojte baby, čo nove, nejaké // nemáme ? 😉

zuzu4444
3. nov 2010

@ituka37 ahoj, noo u mna sa akurat rozbehla MS

ituka37
3. nov 2010

@zuzu4444 😒 mmm to je škoda ☹ ja na nu stále čakám...

zuzu4444
3. nov 2010

@ituka37 ty stale nic? kolky DPO si?

ituka37
3. nov 2010

@zuzu4444 stale nič, neviem kolko DPO som lebo neviem kedy som mala ovulku, ale ak by som to mala brať podla vypočtov alebo podla bolenia brucha tak cca 15-16 ale neviem, lebo fakt ani len netuším kedy ovulka prebehla 😖 no dostať MS som mala 25.10

zuzu4444
3. nov 2010

@ituka37 a test neskusis?

ituka37
3. nov 2010

@zuzu4444 no skusim, ale až buduci tyždeň asi, neviem, bolia ma prsia od toho 25.10 ale viac od pazuchy ako z vnutornej strany, aj podbruško ma pobolieva, nie stále ale v intervaloch niekedy mám pocit, že už dostanem, ale nič, niekedy mam take krče na ľavej strane podbruška, trochu ma bolia kríže, hlavne ked niečo robím. 2x mi došlo tak zle keď som nebola najedená, čiže od hladu, že mi bolo na odpadnutie, som nervozna a neviem spávať, večer sa prehadzujem ako dilino v postely... neviem, uvidim, či do buduceho tyždna dostanem ak nie tak si ho urobim, lebo prsia ma bolievaju aj pred MS tak 2 tyždne...a 12.11 mam ist ku doktorovi tak toho 10. alebo 11. si urobim test. 🙂

zuzu4444
3. nov 2010

@ituka37 ja by som na tvojom mieste uz test skusila, ja by som bola nedockava, sak skus, zato nic nedas

ituka37
3. nov 2010

@zuzu4444 no vidím, že si ako moja kamoška... ta je rovnako nedočkava ako ty 😀 a takto ma lýmete na test, tak možno cez vidend 😉

zuzu4444
3. nov 2010

@ituka37 skus dnes, uvidis budu tam // tak skus 🙂

ituka37
3. nov 2010

@zuzu4444 😀 😀 ty si blázon 😀 haha, dnes nie lebo som dnes a zajtra do deviatej v robote a tu je lekaren strašne predražená, na tvoje naliehanie som sa išla pozrieť čo tu stoja testy a rapiClear ktory stoji u nas doma v lekarni 3,20 alebo tak nejak tak tu stojí 6,61 za to mam dva 😀 takže až cez vikend, no nejako si neverím až tak ako v to verite ty a moja kamoška 😒

zuzu4444
3. nov 2010

@ituka37 to je teda ozaj predraze, tak teda cez vikend, vies my sa snazime tusim tak rovnako nie? a ked to zasa nevyslo nam tak aspon tebe , to tak prezivam 😅

micha.bello
3. nov 2010

@ituka37: Na jednu stranu děláš dobře že čekáš s testem, já si dělám od soboty každý den 1 test a zjišťuju, že mi druhá čárka lehce slábne což moc dobře nevypadá(pravděpodobně buď špatně vidím, jsou špatné testy anebo mimčo neroste protože je mimo dělohu - tak si můžu vybrat), k dr. jsem objednaná až na 24.listopadu, takže 3 týdny budu čekat v nejistotě. ☹ ☹

ituka37
3. nov 2010

@zuzu4444 hej myslim, že ano, tak ti teda určite napišem, že ako to dopadlo, spravim si ho v piatok 😀

ituka37
3. nov 2010

@micha.bello a kedy si si urobila prvý test? kedy si mala dostať MS ?

micha.bello
3. nov 2010

@ituka37 : MS jsem měla dostat v pondělí, první test jsem si dělala v sobotu (2dny před MS) a do teď MS nemám. Ani mě nebolí břicho, ani mi není špatně, prsa mě už také přestaly bolet... ☹

zuzu4444
3. nov 2010

@micha.bello juuuuj to mi je luto, radsej bez skor k dokimu, necakaj

ituka37
3. nov 2010

@micha.bello ako som pozerala tak každý test tam máš iný, preto je ta čiarka všade iná, neboj sa, bude to ok 😉 no ja som mala dostat minulý pondelok 25.10 tak už si asi v piatok urobim test, ved to budu skoro dva tyždne...

micha.bello
3. nov 2010

@zuzu4444: Byla jsem tam dneska, sestřička mě objednala na toho 24.11., ani mě dr. nevyšetřila. Sestřička říkala, že pokud mě nebolí břicho a nekrvácím tak bude stačit dojít až budu 7+0tt, dříve tam prý stejně nic vidět nepůjde.

ituka37
3. nov 2010

@micha.bello ty si mala dostať v pondelok, čže ti meškaju dva dni a teraz si v piatom tyždni? ako sa to počíta?? 🙂

micha.bello
3. nov 2010

@ituka37: Ne, dneska bych měla být 4+0tt, a to je konec 4. týdne, zítra budu začínat 5. týden. Budu 4+1tt.