Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
9. nov 2010

@snehovavlocka Nevadi som sa spytala neviem po kolky krat 😀 kurna ako ma strasne krize bolia a vezi ☹

snehovavlocka
10. nov 2010

@dadqa86 😨 Je zvlastne,ake je kazde tehotenstvo odlisne....mna krize neboleli,ani ked som uz pred sebou nosila riadny „balicek”,teda aspon si nepamatam.ale mna bolela panva,asi od polovice tehu a este aj kus po porode😖

zuzu4444
10. nov 2010

@ituka37 juuj to mi je luto ☹

dadqa86
10. nov 2010

@snehovavlocka No mna strasne bolia vezi aj krize keby ma mal aspom kto vymasirovat som rozmyslala ze pojdem na masaz 😝 😀 Dnes je aky hnusni den...Bude u nas prsat asi

snehovavlocka
10. nov 2010

@dadqa86 zatial neprsalo😀😀 boli sme v PO,ale len na skok.ked bude viac casu,mohli by sme dat meeting...😉

dadqa86
10. nov 2010

@snehovavlocka No mohli ked dojdes este do PO tak sa mozme stretnut niekde ked budes mat cas no,ale uz poprachava

januska555
10. nov 2010

Ahjote baby možem sa pridať, veľmi som tu na konika doteraz nechodila a aj ked tak len na chvíľu lebo som sa venovala malému ale ako rastie začínam mať trošinku viac času a tak som hľadala tému do ktorej sa rpidať a táto sa mi zdá byť najvhodnejšia... 😉

veruuu_kadlecova
10. nov 2010

@januska555 Jsem na tom stejně a ráda bych se také přidala...

januska555
10. nov 2010

no tak to sme už dve nové🙂 vidím že ty máš dcérku trochu staršiu a niečo sa zmenilo s voľným časom? rada by som vedela čo ma čaká🙂

snehovavlocka
10. nov 2010

@veruuu_kadlecova
@januska555 😀 ahojte....prima,bude nas viac
@dadqa86 uvidime😀😀 aspon by si videla,co je to nahanat drobcov po meste😀

januska555
10. nov 2010

no tak veru🙂 🙂

snehovavlocka
10. nov 2010

@januska555 ja som tiez dlho od registracie nechodila na m.konika 😀

januska555
10. nov 2010

snehovavlocka no to mi hovor to sa vôbec nedalo bola som rada že stíham aspoň veci do školy robiť nie to ešte na net ísť ale teraz sa to trochu zmenilo už sa malý pohrá aj sám a tak mám aj ja trpochu vic času🙂

snehovavlocka
10. nov 2010

@januska555 ja som statnicovala s druhym babom v brusku😉 takze ti dobre rozumiem😀

januska555
10. nov 2010

@snehovavlocka no ja som statnicovala s 2 mesačným takž esom si užila a teraz študujem dalej a bábo by sme chceli dalšie takže možno aj dalšie štátnice tak isto🙂

snehovavlocka
10. nov 2010
januska555
10. nov 2010

@snehovavlocka takže aj ty si mala mimi počas štúdia ked som to dobre pochopila dokonca 2?

dadqa86
10. nov 2010

@snehovavlocka No aspom by som sa niecomu priucila ked budes nahat drobcov po meste ako si napisala 😀 😀 😀 😀 😀

kubinca
10. nov 2010

@januska555 ahoj, mna tiez cakaju statnice s 3 mesacnym babom, dalo sa to zvladnut?? 😅

januska555
10. nov 2010

no dalo sa to nepoviem že to bola pohodička ale dalo sa to. Ja som to mala sťažené o to že som porodila predčasne a práve tie posledné týždne som si nechávala na dopísanie bakalárky ale to som už bola vtedy hrdá mamička a keďže sme mali ešte aj silnú žltačku v nemocnici sme boli 10 dní čo mi tiež vzalo ča na dopracovanie a ešte sme sa po týždni do nej vrátili kde sme strávili týťdeň a tak som napokon prácu dopísala za 2 dni a noci, čo samozrejme neostalo bez následkov- zápalprsníka ale aj to sme zvládli za jeden deň a na 2 som už šla na skúšku keďže my sme mali aj letný semester. A 2 týždne pred štátnicami som šla k našim a tam som sa celé dni učila, len som malého nakojila a oni sa starali. Takže takto sme to zvládli napokon na AAA( tým sa nechcem chváliť len povzbudiť, že človek v sebe zrazu objaví niečo čo ani nečakal) 🙂

janulienka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadqa86
10. nov 2010

@janulienka89 Ahoj vitam ta 🙂 jasne ze sa mozes pridat 🙂

zuzu4444
11. nov 2010

ahojte 🙂 vitam nove snazilky 🙂

janulienka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatarkova24
11. nov 2010

@janulienka89 ahoj ja beriem tiež calibrum babyplane a kyselinu listovu k tomu ešte...

zuzu4444
11. nov 2010

@janulienka89 ja beriem iba kyselinu listovu.

janulienka89
11. nov 2010

ja mam tiez doma aj kyselinu listovu ale nedavam si ju ale asi zacnem 🙂 ale tusim aj v calibre je kyselina listova ak sa nemylim, beriete femibion alebo inu znacku?

zuzu4444
11. nov 2010

@janulienka89 ano tusim je, aj mne sa zda

snehovavlocka
12. nov 2010

@januska555 🙂😀 dobre si pochopila.len druhe som porodila az po statniciach.

@dadqa86 tak ked bude viac casu....len ja nikdy neviem dopredu,a vecer ta nemusim na mk stretnut.....😨

januska555
12. nov 2010

@snehovavlocka no tak to si mala čo robiť...fakt 😉