Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

snehovavlocka
12. nov 2010

@januska555 to hej....ale casom sa niekedy naozaj zabuda...uz poriadne ani nepamatam,ze som chodila do skoly😉

dadqa86
12. nov 2010

@januska555 Tak ja neviem ako ti necham cislo na seba? 🙂

snehovavlocka
12. nov 2010

@dadqa86 nechcela si ten prispevok adresovat mne?😉😀😀

dadqa86
12. nov 2010

@snehovavlocka Jeeezis chcela som sa pomylila a len teraz som si to vsimla prepac 😀 😀 😀 😀 😀

dadqa86
12. nov 2010

@januska555 Januska prepac 😀

snehovavlocka
12. nov 2010

@dadqa86 nic sa nedeje🙂 bolo to mile

dadqa86
12. nov 2010

@snehovavlocka 🙂 Ale aspom ze sme sa pochopili 😉

martinafin
16. nov 2010

Ahoj zienky,mozem sa k vam pridat?

dadqa86
16. nov 2010

@martinafin Ahoj a vitam ta jasne ze sa mozes pridat 🙂

martinafin
16. nov 2010

No dievcata,ked takto bude male rast dalej tak rodim v pohode v maji.dnes som bola u dr. a male ma o 2 cm viac ako by malo mat,moj maly bojovnik...len stale sme na duphastone...☹

micha.bello
24. nov 2010

Ahojky holky, tak vám všem snažilkám držím palečky a přeji hodně štěstí, hlavně ať se MS nedostaví a vy oznamujete ve velkém // na testu. My máme za sebou první těhu kontrolu. 🙂 Vše vypadá ok, srdíčko už dneska hezky bilo. :o) A máme 0,86 cm. Nechala jsem si dát i fotku. 😉

bjoucik.15
27. nov 2010

Ahojky mohla bych se sem přidat? Byla jsem tady myslím v březnu/dubnu ale pak sem sem přestala chodit....

nelynka
28. nov 2010

@bjoucik.15 no nazdaaaar tebe jsem tady fakt sto let nevidela.. jak zijes?

bjoucik.15
28. nov 2010

@nelynka ahojky žiju nic moc, nějak se to na mě všechno sype. Co ty??

nelynka
28. nov 2010

@bjoucik.15 a co se sype? co se deje?
ja nic, vpohode.. v lednu stehujeme konecne domu..na slovensko..tesim se uz

bjoucik.15
28. nov 2010

@nelynka sype tak nějak všechno...jsem bez práce - takže finančně úplně na ho..o, už nejsem s tamtím přítelem jak jsem byla a bydlím taky jinde.A zdravotně je to všechno na nic, jsem od srpna pořád nemocná,pořád mi něco je...připadám si jak hypochondr, až na to že nejsem :( a teď ještě malé podezření že jsem těhu...paráda.... ☹ 😒

nelynka
28. nov 2010

@bjoucik.15 no to teda nezvidim, to mas fakt na hovno vsechno..
ale tak aspon to tehu, neni spatna zprava, ne? vzdyt jsi mimino chtela...
i kdyz, v tyhle situaci je to naprd, ale aspon malinka radost..

bjoucik.15
28. nov 2010

@nelynka jo právě že v tomhle období, nemám odpracován ani rok....chybí mi asi 12 dní (takže od pracáku žádná podpora) :( Jo mimo jsem chtěla, ikdyž poslední půlrok na to vůbec nemám ani tucha a s novým přítelem jsem fakt krátce.... takže když se to sere tak všechno a pořádně! A co ty co je u tebe nového??

solinkarka
28. nov 2010

Ahojte 🙂

dadqa86
28. nov 2010

Dobry vecer sa praje 🙂

micha.bello
29. nov 2010

@solinkarka: ahojky, vidím, že ses i ty již zařadila mezi těhulky blahopřeji a hlavně přeji pohodové těhu. 😉

solinkarka
29. nov 2010

@micha.bello ahoj no tak nejak sa to podarilo ale ani neviem ako bo cez ovu sme sa nejako extra nesnazili 🙂 ale hlavne ze sme stastny 🙂

micha.bello
29. nov 2010

@snehovavlocka: Ahojky, až teď jsem se dívala, že máš 2 děti a snažíte se o třetí. 🙂 Docela tě obdivuji, my teď budeme mít druhé dítě a budou od sebe o 2,5 roku. Což mi příjde ideální věkový rozdíl protože mi odbyde pár starostí kolem Klárky která už bude zvládat část věcí sama. Jestli my budeme mít třetí mimčo tak až tak někdy za 12 let. Jak si to zvládala s dětma které od sebe byly o 1,5 roku? Hlavně mě zajímá ten začátek když se narodila holčička, a taky jak ji bere malý, jestli mají mezi sebou hezký vztah?

snehovavlocka
29. nov 2010

@micha.bello on ju zboznuje 😀 😀 😀 zo zač.to bolo trochu tazsie,lebo syn bol na vsetko zvedavy, a tak sa mi zle kupalo malu,ale casom sme si nasli system......a teraz je veeeeeeeeeelky pomocnik 😉 😀

zuzu4444
1. dec 2010

uz sem nikto nechodi?

micha.bello
1. dec 2010

Holky chtěla jsem se na něco zeptat. Jsem si na 100% jistá, že se nám povedlo počít miminko 18. října, no a 23. října, v sobotu jsem tady psala, že jsem chvilkově po milování krvácela, jen asi 2 minuty a pak vše bylo ok. Tak se chci zeptat, jestli třeba není možné, že se podařilo oplodnit 2 vajíčka(dvojčata) a při tom jedno se při milování odplavilo a to by způsobilo to krvácení, myslíte, že je to možné nebo je to nesmysl? Pořád mi tenhle zážitek hlodá v hlavě...

sirael4
6. dec 2010

@micha.bello no já si hlavně myslím, že slabé, krátké krvácení je normální....
Navíc máš citlivou sliznici kvůli těhu a tak při milování může dojít k prasknutí nějaké cévky.... 😉

dadqa86
24. dec 2010

Kopec darčekov čo srdce pohladia,
rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.
Prajem Vám pekné Vianoce a šťastný Nový rok
😉 🙂

skriatek
25. dec 2010

strasne, strasne, strasne moc chcem babenko. uz sa s manzelom snazime rok. je to neskutocne silny pocit. stale, kazdu sekundu mi to znie v hlave. chcem byt mamou. chcem mat svoje a manzelove deti. ak otehotniem, moje stastie nespozna hranice. ale myslim, ze nie som uplne zdrava.

nelynka
25. dec 2010

@skriatek a co ti brani v tom ist na vysetrenia ked mas pocit ze nei si zdrava..
hlavne prestat sa na to upinat..