Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

solinkarka
11. jan 2011

@zuzu4444 a ty si uz vydata?

tiumen
11. jan 2011

ja som na tom podobne ako vyššie roxy že sdrahym sa snažíme ale nie velmi plánovite 🙂 pretože sa snažím viacej ja... už zo 2roky túžim po babatinku ale proste stale ma odbyje že to ma čas ☹ a tym že neberiem HAK, používame prezervatív a ked je už použity tak sa ním nezaobera, tak som začala "používať" jeho obsah. Chcela by som vedieť aka je šanca mojho uspechu ...že budem konečne šťastná..

zuzu4444
11. jan 2011

@solinkarka nie este nie zatial

solinkarka
11. jan 2011

@tiumen ako si zacala "pouzivat" jeho obsah? 😕

zuzu4444
11. jan 2011

@tiumen to aj mna zaujallo ze ako ,,pouzivat"?

tiumen
11. jan 2011

@solinkarka 🙂 proste všetko to dam do striekačky a potom do mna 🙂

misss
11. jan 2011

@tiumen preboha, toto nemyslis vazne, ze?? 😲

zuzu4444
11. jan 2011

@tiumen to neeee 🙂

solinkarka
11. jan 2011

@tiumen no to neviem ci je dobry napad.... ☹ moze tam byt infekcia 😒

tiumen
11. jan 2011

@zuzu4444 bohužial jo 😒

tiumen
11. jan 2011

@solinkarka ale ta najmensia zatial k žiadnemu poškriabaniu-zraneniu nedošlo.... pre tu jednu jedinu vec čo chcem najviac na svete spravím asi všetko 😔

zuzu4444
11. jan 2011

@tiumen 😢

tiumen
11. jan 2011

@zuzu4444 hmmm... ☹

zuzu4444
11. jan 2011

@tiumen a tvoj priatel co nato? aj vidi ze to robis?

tiumen
11. jan 2011

@zuzu4444 vidieť nevidí,ale vie že to robím...

zuzu4444
11. jan 2011

@tiumen oki

gloria9
11. jan 2011

@skriatek ufff ale ja sa už nesnažím už necem bola som prijatá na školu vysokú

skriatek
11. jan 2011

@gloria9 aha, no tak to si potom radsej treba davat pozor

dreamer4
11. jan 2011

Ahojte, chcem sa opytat, ci nema niekto skusenosti s bolestou pocas styku....nie velkou ale takou citlivostou (ako keby ste sa dotkly mordiny na ruke 😀 )
dakujem

skriatek
11. jan 2011

@tiumen ale najlepsie by bolo, keby aj tvoj priatel chcel babo, lebo co ak otehotnies a on spanikari? ale pokial je babenko to, co najviac chces, tak ti v tom nikto nemoze branit

skriatek
11. jan 2011

@dreamer4 a kde presne ta to boli? mna to niekedy bolievalo v oblasti vajecnikov, ked som brala clostil a doktor povedal, ze je to asi nim

dreamer4
11. jan 2011

@skriatek no v podbrusku, len ja som v 15tt tak som sa zlakla, ale teraz som citala, ze to moze byt len citlivostou sliznice, ale aj zapalom, ale myslim, ze zapal by sa prejavil aj inymi bolestami a vytokom...

skriatek
11. jan 2011

@dreamer4 aha... kolegynka je tehotna a tiez ju podbrusko tak vselijako pobolieva, ze ako keby mala kazdu chvilu dostat menzes, ale o necely mesiac uz ide na matersku

gloria9
11. jan 2011

@zuzu4444 aha a ked som mala pohlavny styk v nedelu?tak myslis si ze sa mohlo daco stat?ked v pondelok bola ovu?

zuzu4444
12. jan 2011

@gloria9 ano sanca tu je

skriatek
21. jan 2011

ahojte, baby. mate nejake novinky? ja som bola pred dvoma tyzdnami na vysetreni, doktor mi bral vytery a po dalsom menzese by som mala ist hned na hsg. v pondelok som si volala pre vysledky a hned som si musela ist vybrat antibiotika, pretoze mam nejakeho bacila. mame zakazany sex po dobu uzivania antibiotik, ktore konci v case, kedy by som mala dostat menzes, takze teraz ani nemozem dufat, ze otehotniem, ale nevadi mi to, hlavne nech mi zbytocne nemeska, nech mam hsg co najskor za sebou... este beriem aj duphik a uz treti den ma pali zaha a pobolieva podbrusko. aj ked mi z neho byvalo aj predtym trochu zle, takto este nie, ale asi to bude aj tymi antibiotikami... no co, musim to vydrzat

krasulka
6. feb 2011

AHojte baby, ja som sem len nakukla pozdravit, toto bola kedysi nasa tema tak ma prepadla nostalgia 🙂 Moja dcerka uz bude mat onedlho dva roky a uz je tak maaalo casu byt na koni..Tu som prezila najkrajsie casy svojho tehotenstva s babami, Krpcek, Prettybaby, Nelynka, Dicinka, Mimuska, Evitkamalicka, Berni, ..a kopec dalsich. 90 percent z nich uz ma deticky a verim ze aj ostatnym sa to raz podari. Tak drzim pasticky k otehotneniu, bezproblemoveho tehu a porodu.

nelynka
6. feb 2011

@krasulka ahoj mojka..
konecne sa tu ukazala aj niekto zo starej partie 🙂
veru, vela z vas uz deticky ma, ale par nas ostalo co este musime nejako zachranovat nasu temicku 😀 😀 😀
veru veru, pametam si ako si nam tu oznamila ze si tehulka, ako sa drobec narodil..a aj pri ostatnych si to dobre pametam.. 😀
tesim sa ked tu zavita aj niekto z tych povodnych stalic 🙂)

krpcek
11. feb 2011

Kuk 🙂 tak v tejto teme som nebola hadam sto rokov 😀 😀

monika0907
11. feb 2011

Ahojte chcela by som sa opytat,,,,,kolko dni po oplodneni ste mali niejake priznaky?
Planujeme druhe babetko ale terzaz sa nam uz nedari niejako.
Mozem mat uz teraz priznaky?pretoze boli ma v podbrusku a neviem ci to moze znamenat ze som v tom.Dakujem za rady