Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
23. jan 2009

zuni to je hrozné ako dnes manipulujú s ľuďmi, dobre si urobila, zasran jeden.. 😝

mimusa4
23. jan 2009

krasul, nežer toľko 😀 ...ale nie, prečo ťa bolí?

cipsinka
23. jan 2009

Baby,ja som dnes spala iba sedem hodin 😕 😕 😕 😕 😕 ,isli sme spat o jednej a o osmej som uz bola hore,lebo sa tu niekto rozpraval na chodbe asi hodinu a samozrejme to bolo vsetko pocut 😠 😠 😠 😠 ,vidim to na poobednajsi spanok 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😝 😝 😝

zunajda
23. jan 2009

už sa kašlem nato,nejdem sa rozčulovať,škodí to drobcovi. 😉

cipsinka
23. jan 2009

ale aspon som si upratala a teraz mam leharo 😉 😉 😉 😉

cipsinka
23. jan 2009

zun,super pristup,taky chujko Ta nemoze rozculit,si domka v klude a to je dolezite 😉 😉 😉 😵 😵 😵

zunajda
23. jan 2009

cipsinka,ja som na tom podobne, nám zas pred bytovkou niečo kopú,nerozumiem si ani vlastného slova. ☹

cipsinka
23. jan 2009

zun,majitelov syn tu uz tri tyzdne preraba dolne poschodie a vzdy rano o siedmej zacina,tak ma ide porazit a to zrovna teraz ked som doma,nemohol zacat ked som bola v praci???????????? 😠 😠 😠 😠 Dnes som si myslela,ze zase to oni nieco robia na chodbe,ale teraz je klud,no samoska ked uz nespim 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖

krasulka
23. jan 2009

zuni, dobre si spravila takto aspon budes dostavat PN 🙂 🙂

mimus, neviem to mam taku silnu zahu v zaludku..bleeea a nic uz mi nezabera..az to neprejde do pondelka tak doki to isti

cipsinka
23. jan 2009

krasul uz mas 36tt,to sa mi ani verit nechce,strasne ten cas uteka 😨 😨 😨 😨

mimusa4
23. jan 2009

tak radšej choď k dr krasul..aspoň sa ti uľaví že si niečo preto urobila abude ti ľahšie a možno ti aj niečo poradí

mimusa4
23. jan 2009

no nedávno len hovorila ako to p. krasuliakovi oznamovala, a bežala po schodoch..a taktiež krpcek, mischa, evkastipka, zunajda, lovacka, hmmm...no neviem si spomenúť na meno, nieťo ako schoci? pardooon, ale neviem si na rýchlo spomenúť..joj strááášne veľa je už tehu a nedávno len sme písali evitke, že nech už ide rodiť ...ach jáj

cipsinka
23. jan 2009

veru mimus,ja ked som videla vcera krpcekvi tie tt,tak som skoro odpadla,chvilku to clovek neregistruje a potm baaac,tolo tt. 😵 😵 😵 😵

mimusa4
23. jan 2009

a momentálne tlačím kyslé želatínové pavúčiky..mňamky

cipsinka
23. jan 2009

nech len rodia babulky,potom budeme toto ocumovat 😕 😕 😕 😕

zunajda
23. jan 2009

mimusa ja ešte stále tomu neverím,že som tehu.........ja ani neviem ako sa to podarilo.Len v októbri som si začala merať BT a hneď ten mesiac som zostala tehu.Najhoršie boli prvé týždne,bála som sa dalšieho potratu.aj keď sa môže stať ešte všeličo,dúfam,že mojmu drahému dám najkrajší darček k narodeninám a to bude naša princeznička..........dátum pôrodu mi totiž vychádza na 13.7. a vtedy má aj narodeniny. 😉

cipsinka
23. jan 2009

foto ocumovat,to akoze malo znamenat 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

cipsinka
23. jan 2009

jej zuna ty uz vies aj pohlavie??To je super,dost skoro Ti to povedali.A darcek to bude ozaj krasny 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

cipsinka
23. jan 2009

A o akom mene uvazujete??? 🙂 🙂 🙂 🙂

mimusa4
23. jan 2009

cips ja chápem.. 😀
neboj zuni bude všetko ok, a zbehne to ako voda a si povieš že len nedávno som sa dozvedlaa že som v tom

zunajda
23. jan 2009

cipsi nie je to 100%,ale vraj tam nič netrčí a ja mám už odzačiatku taký tušák,že je to baba. 😵

cipsinka
23. jan 2009

mimus,viem ty ma po tych rokoch nesklames a domyslis si,ze co tym chcel basnik povedat 😀 😀 😀 😀

zunajda
23. jan 2009

vobec netuším ako by sa mala volať,už niekoľkokrát som si listovala kalendár ale neviem sa rozhodnúť.

cipsinka
23. jan 2009

Sa Ti ziadne mena nepacia?? 😅 😅 😅 😅

mimusa4
23. jan 2009

aj keby si tam nechala že toto, tak by to mohlo znamenať že zatiaľ sme im očumovali bruchá a potom už deti 😀 , ale nie sme úchyláčky 😀

cipsinka
23. jan 2009

mimi super si to vysvetlila 😀 😀

zunajda
23. jan 2009

Páčia ale chcem jej dať také meno za ktoré sa nebude hanbiť.Ešte mám času a času do júla,nie? 😵

cipsinka
23. jan 2009

ved,jasnacka casu este dost 😉 😉 😉

zunajda
23. jan 2009

haloooooooooooo........je tu ešte niekto?

cipsinka
23. jan 2009

ano ja som tu,len nik uz nepise,tak robim aj ine veci 🙂 🙂 🙂 ,boze ved oni sa mi chcu prevrtat do bytu??? 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖