Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
25. jan 2009

zun,ser na nich,teraz mas urcite ine priority v zivote 😵 😵 😵 😵 😵

zunajda
25. jan 2009

cipsi zásah do čierneho,už ma nič nevytočí 😉

krpcek
25. jan 2009

zuna a uz aj citis pohyby?

cipsinka
25. jan 2009

poviem Vam vtip.

Katka:mamicka ako sa robia deticky??

mamicka:vies Katuska,to sa mi musi dostat semienko od ocinka do bruska.

Katka:a to to semienko musis prehltnut??

mamicka:noooooooo,Katuska ked chcem od ocinka peniazky na nove topanky tak ho musim aj prehltnut 😀 😀 😀 😀 😀

Som to citala drahemu a viete aka bola jeho reakcia??Zlatko a ty nechces nove topanky?? 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. jan 2009

Krpcek akurat som sa to ZUn,chcela spytat,ze ci uz citi drobceka 😵 😵 😵 😵

zunajda
25. jan 2009

aj keď mi kamošky hovoria,že prvorodičky cítia prvé pohyby až v 20tt,ja som ich cítila už v 16tt......ale žiadne kopance,len akokeď sa posúvajú črevá, neviem to presne opísať,ale je to super pocit........najviac to cítim večer keď si lahnem,asi má chúďatko málo miesta a hladá kam sa ešte dostane.

zunajda
25. jan 2009

cipsi dobre zareagoval,nie? 😀

cipsinka
25. jan 2009

no to hej,na taketo hluposti,ma velmi super reakcie 😉 😉 😉 😉 😉 ,som mu povedal,ze nie milacik,ze mam a on,ale pokial viem minuly tyzden si mi mrncala za kabat,som mu povedla,ze som si to uz rozmyslela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ze uz sa mi az tak nepaci,aj ked je bohovskyyyyyyyyy 😅 😅 😅 😅 😅

krpcek
25. jan 2009

zuna aj ja som citila uz 17tt. a od 20tt poriadne kopance.

cipsinka
25. jan 2009

zun ozik,ty mas kolko rokov??A tvoj drahy??Akosi som pozabudla,ked si tu dlhsie nebola 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. jan 2009

aj ja ceeeem kopanceky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ja si to ani neviem predstavit,ze tam budem mat nieco zive v tom bruchu 😕 😕 😕 😕

zunajda
25. jan 2009

krpček pozerala som si tvoj album,a výbavičky máš teda poriadne..........ja nebudem musieť na začiatok ani nič kupovať,lebo pri našich je toľko vecí,že až.......ešte aj nové.....moji rodičia budú mať odo mňa už 9 vnúča,teda vnučku..........ten baldachýn nemá chybu.

zunajda
25. jan 2009

ja budem mať tento rok 25 a moj drahý 32 práve v deň pravdepodobného pôrodu,t.j.13.7.2009..............cipsi,neboj aj ty to čochvíľa budeš cítiť,ja ani neviem ako a kedy sa to podarilo....zistila som to len preto,že mi meškala a len tak zo srandy som si kúpila test....potom ešte jeden....až som skončila pri švrtom a zistila,že to je pravda a nesníva sa mi to........aj priateľ bol poriadne zaskočený.

krpcek
25. jan 2009

cipsi mam ta kopnut? 😉 😀 😀 😀 😀

zuna ja som to asi az prehnala s tou vybavou, ale ked to sa neda ist do detskeho obchodu a nedoniest si nic odtial . 😅 😀 😀

cipsinka
25. jan 2009

To verim,to je veru na zaciatok velky sok,aj ked ja som na babo pripravena,ale keby sa mi tam ukazali tie dve palice,nevierm ako by som sa tvarila 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 ,uz by som zacala kombinovat,ze teraz co preboha 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
25. jan 2009

ale ked nevyzujem vsetko pri prvom, necham pre druhe. 🙂

krpcek
25. jan 2009

baby mi sme sa snazili 5 mesiacov a bola som jak dverami ovalena, ked som tam zbadala tie // 😀

cipsinka
25. jan 2009

krpcek 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

krasulka
25. jan 2009

Cafte,

zunajda ty si presne ako ja.Aj nas je 5 surodencov a nasa mala bude 9 vnucatko 🙂 mame ked sme to oznamili tak prve co povedala ze: 9 je take blbe cislo ze by mohli byt dvojky aby bolo 10 😀

Baby ja som sa tak napraskala toho kolaca ze teraz len funim a cakam kedy ma zacne palit zaha. 😀 😀 Ale serem nanu ten kolac za to stoji.

cipsinka
25. jan 2009

no nazdar stramanda 😵 😵 😵 😵

To uz si aj upiekla aj zosrotovala???No,ty si ale sikulka 😕 😕 😕 😅 😅 😀 😀 😀 😀

krpcek
25. jan 2009

no krasulka nejaku vzorecku, nech mozme zhodnotit tvoj vytvor. 😉 😀

zunajda
25. jan 2009

ja sa budem musieť rozlúčiť,prišiel mi drahý a chce ísť na net,dnes ale dám ešte o sebe vedieť.čavík

krpcek
25. jan 2009

ahoj zanu 🙂

cipsinka
25. jan 2009

ja idem volat domkov 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
26. jan 2009

Ahojte a tu sa co strajkuje? Nikde nikto?

Ja robim fazulovu polievku na kyselo, mnam uz sa tesim na nu 😵 😵

misha666
26. jan 2009

ahojte... tu dnes asi fakt zdochol pes.... nie je cipsy nie je debata 🙂

...ja dnes cely den vylihujem a ucim sa...uz sa mi nechce ucit 😖

cipsinka
26. jan 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,ale nebudm si tu pisat sama so sebou 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
26. jan 2009

Medzi telkou alebo varenim tu vzdy nakuknem,ale tu nik nie je tak neprispievam 😎 😎 😎 😎 😎

misha666
26. jan 2009

hmmm....boli ma hlava 😒

zunajda
26. jan 2009

ahojte.........ja som sa bola vyvenčiť a fakt mi to dobre padlo........včera som už nemala šancu sem nakuknúť,keďže môj drahý bol celých 6hodín na nete......ako tak pozerám,veľa ste toho nepopísali.......nemusím aspoň ani veľa čítať. 😵 ........mishka aj na teba lezie na vyróza?