Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misha666
26. jan 2009

zuny nieeeeeeeee ja mam svoju nedavno za sebou...to z ucenia a z robenia tahakov ma boli... uz sa mi nechce vobec do toho kukat,,, 😒

zunajda
26. jan 2009

tak to dones mne,lebo ja sa doma nudím 🙂 ......aspoň nejak by som sa zamestnala.

cipsinka
27. jan 2009

Jezkovie oci, 😕 😕 😕 😕 😕 ved my sme na tretej strane,musim to napravit hned takto zrana,lebo tu cely den nebudem 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

misha666
27. jan 2009

ahojte kocky.... ja uz mam po skuskach.... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dnes som mala poslednu...teraz mam do 16.2 volno a potom dalsi semester... juuuuj tak sa tesim.... mozem skludom pisat bakalarku...

krpcek
27. jan 2009

ahojte. dnes som bola prvy raz na predporodnej priprave. 🙂

mimusa4
27. jan 2009

a ako bolo? 😀

krpcek
27. jan 2009

mimus dajn, som sa zase vela dozvedela - hlavne teda o porodnici. a buduci tyzden idem cvicit. 🙂

mimusa4
27. jan 2009

no to sa stále dozvieš niečo nové, ale ty to zmákneš 😉

krpcek
27. jan 2009

no uz nie je cesty spat. 😔

krasulka
27. jan 2009

Ahojte,

krpcek cviciiiti???? No mas moj obdiv 😀 😀 😀 Ja som dnes bola konecne u kadernicky..juj super bolo. Mi tak hlavu vymasirovala, som tam skoro zaspala....

misk,a super tak si aspon trosku snad oddychnes!

krpcek
27. jan 2009

krasulka ahoj. hej cvicit, relaxacne cvicenia vhodne k porodu. sa tesim, tam chodime hned styri co mame spolu termin a dokonca jedna moja kamoska co ma termin tri dni po tebe. 🙂

cipsinka
27. jan 2009

ahojte kocenky 😵 😵 😵 😵 ,uz som domka

cipsinka
27. jan 2009

Krpcek,tak budes chodit cvicit??TO je super,trosku sa odreagujes a ponatahujes 😵 😵 😵 😵 A co mal znamenat ten smailik,ze uz nie je cesty spat??

Krasul,tak teraz si fesanda 😉 😉 😉 😉

Mimi cauky 🙂 🙂

krasulka
27. jan 2009

krpcek..tak super! 🙂 🙂 ty porodis jak lasicka 😀 😀

cipsi ahoooj, ako v Irsku?

dicinka1
27. jan 2009

ajojte vsetky..aj ja idem zajtra na predporodnu pripravu,...velmi sa teskam 😵

cipsinka
27. jan 2009

Misi,gratulujem ku skuske a teraz uz iba oddychovat 😎 😎 😎 😎 😎 😎

krasulka
27. jan 2009

dici ahojky,

len sa vzdelavajte aj ja tam chodievam...ale uz sa ot tam dost opakuje uz som posledne dva tyzdne nebola..Uz len cakam nech to pride..a ako sa poznam ani priprava mi nepomoze 😀 😀 😀 budem taka vyklepana ze zabudnem na vsetko co nas ucili 😀 😀

cipsinka
27. jan 2009

ajojky krasul,no v Irsku celkom fajn,da sa 😉 😉 😉 a na SVK?? 😵 😵 😵 😵

krasuliak
autor
27. jan 2009

ahojte krasulka bola u kadernicky len ci to nebol kadernik 😠 😠 a tatinek chdinka musi makat 😅 😅 😅

cipsi ako v irsku? 😀 😀

cipsinka
27. jan 2009

Neboj krasul,to bude kazda 😉 😉 😉 😉

cipsinka
27. jan 2009

krasuliak,v Irsku v pohodicke a co u teba?? 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
27. jan 2009

no dnes celkom pekne slnko zopar kvapiek a zas slnko a teraz zase kvapci takze celkom fajn den 😀

krasulka
27. jan 2009

krasuliak 😀 😀 😀 no teraz by som si ku kadernikovi veru netrufla..takato velryba keby sa niekam vgula 😀 😀 by sa bal ze mu uviaznem v stolicke. Nastatsie, beata je tiez tehu ved vies, tak mala pochopenie ked som sa vtlacala do kresielka 😀 😀

cipsinka
27. jan 2009

akurat papam melonik a granatove jablcko,lebo obed sme nemali s drahym moc zdravy,tak to kompenzujem 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

krasuliak
autor
27. jan 2009

ok ok tak je to v poho ved ja jej brnknem 😀 😀

krpcek
27. jan 2009

cipsi no, ked som si to vsetko predstavila, ze ake to bude atd.atd. aj by som dala malu niekomu odrodit, ale to sa neda 😅

krasulka ja som bola vcera u kadernicky, ze ked uz mam ist medzi ludi, nech ako clovek vyzeram. 😀 😀

dicinka1
27. jan 2009

krasulka 😵 😵 😵

cipsinka
27. jan 2009

krasul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
27. jan 2009

krpcek ved jasne,ja to chapem,ten porod to bude makacka 😖 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 😅 😅 😅 ,ale ten vysledok stoji pre tu bolest 😵 😵 😵 😵

krasulka
27. jan 2009

cipsik dici , nieco smiesne? 😠 😠 😠 ja neviem co do kadernictiev davaju take uzke kresielka..a ked mi povedala ze presun sa pod susiak, tak som sa len odrazala na kolieskach aj s kresielkom 😎 😎 😎 a to ste mali vidiet pred vcerom ked som sa vcucla do vane..vsetko bolo okej, len mi trcalo brucho a cecky 😠 😠 a bolo mi na ne zima..a to vstavanie..uz to veru opakovat nebudem v najblizsiej dobe 😀