Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
30. jan 2009

no uz je po desiatej tak zaciname rozpravat o vevericke? 😀 😀 😀 😀

jaaaaaaaaaj dievcatka moje to len ja tu budem normalna? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
30. jan 2009

aj ja som normálna 😠 a čo sranda nééééééééééé

berni
30. jan 2009

mimus musim ta sklamat uz nie 😀 😀 😀 😀 to krpcek pisala.... 😀 😀 😀 😀

mimusa4
30. jan 2009

no tak ja idem naozaj, majte sa a dobrú noc vám prajem s tými najkrajšími sníčkami papa 😵

berni
30. jan 2009

jasne mim... uz aj ja idem, dobru nocku a krasne snicky, snazilky snazilkovat tehulky spolu nozky a planovacky planujte... 😉

mimusa4
30. jan 2009

😀

krpcek
30. jan 2009

tak dobru nocku, my este pobudneme, lebo drahy trosku viac upil a musim pocakt kym zaspi. . . lebo inak mi neda pokoj. 😀

krpcek
30. jan 2009

no tak prave som docitala tu komediu s didusou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si myslim, ze niektorym ludom treba dat zakaz chodit na taketo stranky, lebo im z toho harasi. 😀 😀 😀

krasulka
30. jan 2009

jaaaj babulky, bru noc aj vam. ja mam brutal opuchnute clenky, jak keby ani neboli moje kua ☹ ☹ ☹

krpcek presne zdielam rovnaky nazor, niektory ludia asi ziju iba na internete a to je cely ich svet 🙄 🙄 🙄

krpcek
30. jan 2009

ty co este nespis?

krasulka
30. jan 2009

krpcek spat? To co je..ja uz pekne dlho po nociach nespavam... ☹

a co sid rahy uhol, nieco oslavovali?

krpcek
30. jan 2009

tak to sme na to rovnako - som unavena jak pes, lahnem do postele a chytim druhy dych. 🙄

noooo oslavoval, ze je piatok a ze mam velke pupcisko. 😀 😀

didusa.risulo
31. jan 2009

dici,nerob mi prosim ta zle v kazdej teme,ok?tebe to robi dobre?no mne vobec nie,

a vy co ste si to citala a bavili ste sa,to ma mrzi,

stat sa moze vselico,dici,ale aspon som splodila dieta normalne a za kratky cas, nic nie je dokonale,

a ked uz pises o tych tt v kazdej teme, zaujimave ze pri riskovi som bola na krvy hned na druhy den ,den predty som mala posotiny test a priamo v laboratorrii mi povedali, ze som tehotna 2 tyzdne, no vies moja, tak to asi rataju bez plusu 2 tydznov,takze ked rozmyslas normalne,tak som 4 alebo 5 tt,lenze nie vsade ti to priratavaju,

taku komediu si z toho spravili,ze mi je z teba na vracanie, podaj by sa ti nic podobne nestalo

krasulka
31. jan 2009

Dobre ranko 🙂 ja som zas v noci nespala poriadne 😠 😠 😠 poslickovia si chodili ako sa im zachcelo ☹ au au..

mimusa4
31. jan 2009

krasul.aký poslíčkovia?

krpcek
31. jan 2009

ahojte. 🙂 krasulka ja som sa vyspala celkom fajn, az na to, ze kazdu chvilu chodil drahy do chladnicky a ja som to pocula a od 8 rana ma chodil budit, ze uz je den, ze dokedy chcem spat. 😠 😀 😀 😀 😀

mimusa4
31. jan 2009

ja som tej noci spala dobre konečne, ale ešte asi by som chcela, tak možno aj vykonám

mimusa4
31. jan 2009

krpcek len spi lebo potom už nebudeš 😀

krpcek
31. jan 2009

mimuska jasne, teraz si mozes dovolit spinkat kooooooolko len chces. 😵 😵 😵 😵

predpokladam, ze uz do prace nepojdes, ze? ozaj a kedy mas prvy UTZ?

mimusa4
31. jan 2009

krpcek ja určite nechcem riskovať..utz je 10.2. tak dúfam že mi nepovedia že je to zlé...ale keby bolo mimomater.t. tak to by mi z krvi asi ťažko vedeli povedať, bože aká som hlúpa však ja nič neviem

krpcek
31. jan 2009

mimus vsetko je v poriadku - ziadne mimomaternicove sa konat nebude. co mas take cierne myslienky? 😠
vsetko bude v poriadku a vam sa v septembri alebo v oktobri narodi krasne male babo, mozno dve. 😉

mimusa4
31. jan 2009

joj kiež by to tak bolo, tak vieš po rozume chodí kade čo, ale asi to bude ok 😵
som zvedavá ako to znesiem cez leto, keď budú horúčavy, však teraz v byte keď je viac vyhriate tak mi je zle a otváram dvere a vypínam kúrenie 😒 , no dobre tak ja už nelamentujem som rada, že som a bude všetko ok

krpcek
31. jan 2009

mimi jasne, to je asi normalne, kazdej z nas to aspon par krat na to myselala.

no v lete sa nam bude stazovat a my ta budeme utesovat . . . .jaaaaaj tak ako si to robievala ty. 🙂 a pockaj, ked budes ako dici alebo krasulka, ze budem vracat kade budes chodit. . . .jaaaaaaj sa ti budeme smiat. 😀 😀 😀

mimusa4
31. jan 2009

😠 , tak na to sa neteším 😀

cipsinka
31. jan 2009

ahojte krasavice 😉 😉 😉 😉

mimusa4
31. jan 2009

čaw chrumka 🙂
krpcek a na tej fotke čo je postielka tak tam je lampa? za baldachošom

krpcek
31. jan 2009

si myslim, ze sa budes tesit, ked budes vracat. 😀 😀 to je jedine vracanie, z ktoreho sa da tesit. 😵

lebo moj drahy dnes v noci vracal, ale netesil sa tomu - ale ty sa budes. 😀

krpcek
31. jan 2009

mimi ano - ty si aka pozorna. 😀

krpcek
31. jan 2009

cau cipsus. 🙂

cipsinka
31. jan 2009

hned za rana,tema vracanie?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝