Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
31. jan 2009

no tak to ti poviem až potom xi

mimusa4
31. jan 2009

ni cipsi mňa sa to ešte netýka len krpcekovho mužíka 😀

krpcek
31. jan 2009

cipsi, tak mimuske to o chvilu zacne, tak ju uz pomalicky na to pripravujem. 😉 😀 😀 😀

sak krasulka alebo dicinka ti porozpravaju, kde vsade sa da vracat. 😀 😀

cipsinka
31. jan 2009

ten je tehotny s vami,on je kolektivny nenecha Vas v tom predsa same 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
31. jan 2009

mimi no mojho teda hej - vcera stiahol borovicku, zajedol to bananom, vystahoval sa zo spalne a potom si nagrcal do papuciek. 😀 😀 😀 😀

mimusa4
31. jan 2009

ja nebudem 😀

mimusa4
31. jan 2009

a ráno ich obul a to čo si mi tam dala lucia? 😀

krpcek
31. jan 2009

nie mimi, este v noci si po sebe umyval, aj dlazku, aj papucky. 😀 😀 😀

krpcek
31. jan 2009

kocky koncim, ideme do McDonaldu a na nakup do Tesca.

mimusa4
31. jan 2009

ok aj ja idem niečo porobiť papa

krasulka
31. jan 2009

cafte kocky,

mimus poslickovia su falosne kontrakcie, bolesti, ked sa maternica stahuje, ktore sa vyskytuu posledn ymesiac pred porodom, mozno aj skor. Su nepravidelne, ale bolestive, tvrdne pri nich brucho a otravuju spanok 😀 😀 😀 volajusa Brixton. Hicksove, ci tak nejak odborne, ale vsade sa im hovori bud poslickovia alebo anjelickovia.

My sme boli s nasimi na nakupe, teraz sme sa vratili, kupila som si nadherne obliecky na nasu postel manzelsku, a malej luster taky babetkovsky s bocianmi ktore maju babetka v zobaciku 😵 😵 😵 take mile to je. A este malej osusku. 🙂 Aplno papanice som si nakupila, nech sa este dorazim kym to na mna pride.

misha666
31. jan 2009

ahojte kocky... my sme boli dnes s drahym a mojim bratom v meste... som si chcela kupit zupan ale tak nikde som nenarazila na taky aky chcem...tak som malaej kupila krasnu zavinovacku a taku ruzovu supravicku (dupacky a kosielku ) 😵 😵 a inak sa v kuse napchavam 😀 😀

zabka1611
31. jan 2009

ahojte babulky..takze som zrejme neni tehu. testik mi vysiel negativne ☹ ☹ ale MS este stale nemam...tak ja neviem. co uz..dufam, ze nabuduce to vyjde 😒

krasulka
31. jan 2009

Zabka, nestracaj nadej, pokym ti est ekramy neprisli..niektorym babam ukaze az po tyzdni, dvoch ked meskaju 🙂

zabka1611
31. jan 2009

sak uvidim...ale je to zvlastne, ze sa vobec necitim ako keby mi mali prist!! teda prsia mam citlive...ale inak nic 😔

zunajda
31. jan 2009

ahojte žienky!Konečne som sa sem dostala aj ja........moj drahý je totiž závislák 😉 stále si niečo ťuká na PC a ja nemám ani chvílku k Vám nakuknúť ☹ ............gratulujem tehulkám......netehulky nebojte zachvílku sa aj na Vás usmeje šťastíčko.........ja som otehotnela keď som to najmenej čakala.........chýbala som Vám aspoň trošíčku????????? 😢 😢 😢 😢

zunajda
31. jan 2009

zase tu niet ani nohy..........baby to mi robíte naschvál? ☹

zunajda
31. jan 2009

tak aj ja idem v nohy.........zachvíľku je doma moja polovička a zas sa sem nedostanem a tak som si chcela pokecať. ☹ ☹ ☹

cipsinka
31. jan 2009

ahojky zun 😵 😵 😵 😵 😵 ,uz tu asi nie si,ze??Aj mne pride asi za 15 min.moja polovicka,ale ak mas este chut,tak mozme hodit pokecik 😵 😵 😵 😵 😵

zunajda
31. jan 2009

jééééééééj............. ahoj cipsinka! 🙂

cipsinka
31. jan 2009

co mas nove??A preco nie si na nete ked mas draheho v praci??hmmmmmm?? 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

cipsinka
31. jan 2009

ja som sa dnes pustila do citania knizky a aj tak som mala PC zapnuty a teraz je ako spomaleny 😒 😒 😒 😒

zunajda
31. jan 2009

za pol hodku je doma a keďže bývame od jeho práce na 10krokov,chodí ma kontrolovať,že čo robím....inak je na nete stále a ja nemám šancu.......dnes by sa mi aj dalo ale mala som návštevu.Takže až teraz sa podarilo,aj to nie na dlho...........čo čítaš?ja knižky zbožňujem.

cipsinka
31. jan 2009

citem knizku Sex v meste,kedze som este film nevidela.A teraz som svokre pisala nech mi posle zo SVK dve super knihy,chcela som ich dat znamym,ale asi ich nedam a necham si ich ja,lebo som pocula,ze su vraj superneeeeeeeer a pre nich vymyslime iny darcek 😉 😉 😉 😉 😉

zunajda
31. jan 2009

ja som videla film(podľa mňa nič moc) a nečítala som knihu,aj keď môj názor je,že kniha vždy viac zaujme ako film......ja sa chcem dať na odbornú literatúru a dozvedieť sa čo sa mi teraz robí v brušku. 😀

cipsinka
31. jan 2009

mam draheho doma,tak padaaaaaaaaaaaam pa 😉 😉 😉

cipsinka
31. jan 2009

neviem,zatial to je nic moc,ale vraj film je super,tak neviem 😉

zunajda
31. jan 2009

aj ja sa za chvíľu vzdialim,príde mi závisláčik domov..pa pa

dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz