Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mirip
22. mar 2009

a jeje ahojte krasuliakovci 🙂

krasuliak
autor
22. mar 2009

caw mirip uz vracias ? 😅

krasuliak
autor
22. mar 2009

a uz ti aj manzel vasi a smrdi? 😀 😀

mirip
22. mar 2009

vrečo by som mala vracať? 😨 nie nevraciam a ni mi nesmrdí...............už mi nie je tak zle ako bývalo v 8-9t

mirip
22. mar 2009

chcela som napísať prečo nie vrečo, preklep 😅

krasuliak
autor
22. mar 2009

no pytam sa z vlastnej skusenosti 😅 😅

mirip
22. mar 2009

nie nie, ja som len raz grcala ale to bolo asi aj z toho že som jedla nasilu a zaliala to grankom a zo stresu lebo som šla na ultrazvuk 🙄 inak mi býva le zle ako ked sa prejem a to ani vela nejem 😅 😅 😅 😅 😅 ale dnes mi smrdel jeden chlap v kostole fuj som skoro šablu na neho hodila lebo sedel veldla mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
22. mar 2009

krasulka..neviem o nich nic....ale snad uz konecne porodia..ved uz je nacase 😉 sa tesim na ich bambulky 😵 😵 😵 😵

krasuliak
autor
22. mar 2009

mirip no tam to asi nebolo vsetko s kostolnym poriadkom 😀 😀

mirip
22. mar 2009

veru nie, neznášam chlapov ktorí sa vyobliekajú ako na vlastnú svadbu a do huby a pod pazuchy akoby sa im niekto vysr.......al 😀

mirip
22. mar 2009

ok majte sa idem spať, ma dnes zmohli rezne čo som dnes pojedla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
22. mar 2009

😀 😀 😀

zlato115
23. mar 2009

Ahojte krasuliaci, máte peknučké fotky 🙂

cukrik580
23. mar 2009

ahojte babenky...zase som tu dllllho nebola...nic nove u mna v poslednej dobe...zase sme boli v madarsku...ach jo...kopu penazi...ale zase len dolezite veci sme v podstate nakupili.....

zlato115
23. mar 2009

ahojky cukrik, no to je tak, ked sa niečo potrebuje, tak sa mína a mína... ale aspon ste dobre nakúpili 😉 Chodíte často do madarska, takto na nákup???

mimusa4
23. mar 2009

čafteee...jéj krasuliakovci vy už tooooľko veľa fotky máte 😵 a aké pekné, žienky sú krásne, jedna krajšia ako druhá 😵 😵

mimusa4
23. mar 2009

krpcek a ako sa máš ty? chýbyš tu, vtedy si bola čaaasto, ako si bola v práci 🙂 asi sa aj učíš čo?

dicinka1
23. mar 2009

kukuk baby? misha ,krpcek este nic 😕 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
23. mar 2009

caute. mimi aj to . . . zajtra posledna dolezita skuska a potom uz len vypudit malu zo seba.
dnes som bola na poradni a vraj to este na porod nevyzera, ze sa este uvidime o tyzden 😝 😝 😝 no len aby som ho neprekvapila fesacika . . . 😀 😀

misha666
23. mar 2009

ahojte,,, ja este nic... dnes som nesla do skoly lebo mi nebolo rano dobre....tak pisem ulohy a poslemi ich profakom na mail... aj ked sa mi nic nechce...najradsej by som sa vyvalila a nic nerobila ...no neda sa 😖

dicinka1
23. mar 2009

krpcek..fiha...vidim,ze kazda tu prenasa 😉

misha...vyval sa..a nic nerob 😀 😀 😀

cipsinka
23. mar 2009

ahojky,

Akurat som pozerala v archive ten serial AKo som prezil,no baby poviem Vam,ze to bolo silne kafe a takto som nerevala veeeelmi dlhy cas...............bolo to hrozne.......................................

dicinka1
23. mar 2009

cipsi..nemalo byt vcera s tou zenou?co mala v tehu rakovinu???? lebo ja som nma to cakala a ja kukam 😕 a nic 😉

cipsinka
23. mar 2009

a uz na 100 percent viem,ze dalsiu cast si nepozriem,lebo ma to dost citovo rozhadzalo.............

cipsinka
23. mar 2009

dici ano malo to byt s nou,co mala rakovinu a babenko museli.......................... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ,to uz duplom pozerat nemozem,ved to he horor,normalne nocne mory budem mat z toho 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,boze kolko nestastia je vo svete hruuuuuuuuuza a vraj sa to natacalo podla skutocnosti 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dicinka1
23. mar 2009

CIPSI...HEJ TO SOM POCULA,ZE PODLA SKUTOCNOSTI... ☹ a nevies,preco nedavali tamto s tou zenou? 😕

cipsinka
23. mar 2009

dici neviem 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimusa4
23. mar 2009

krpcek..tak držím palce.. 🙂
ja so práve dpozerala film, taký troška desivý..tak si ešte pustím niečo veselšie aby som nemyslela na somariny 😅

berni
23. mar 2009

ahojte!

krasuliak 2:1 ato len preto lebo sme sa celkom nesustredili, ale uz sme sustredeni tak ideme dalej... 😅
ale pozeraj dnesny zapas .... citim v kostiach ze vyhrame... 😀 😀 😀 😀

megie
23. mar 2009

čaute, aj ja som to dnes videla, naši mi natočili, nemam jojku.. kebyže som doma, tak revem jak tur... len len že som sa tu nerozrevala jak male decko... Ten, kto nema dieta (alebo aspon nečaka) nepochopi, bolo to strašne... asi by som to nezvladla ani tak, ako oni... Asi by mi museli povedať, že už ma total poškodeny mozog, aby som dala dieťa odpojiť... ach hrôza... a to mam ešte dnes dep a zle som v noci spala, takže super... 😒