Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
9. jún 2009

tu tu tuuuu 😀 😀 😀

krasulka
9. jún 2009

a vy sa nefotite doma? 😀 😀

cipsinka
9. jún 2009

ale fotiiime ale vacsinou si fotim rodinu a draheho 😀 😀 😀 😀

krasulka
9. jún 2009

naaaaa a uz sa aj mala zobudila 🙂 uz aby vedela pisat, kupim jej taky majinkaty notbuucik a budeme tu obe 😀

cipsinka
9. jún 2009

a boli sme vo Phoenix parku tak odtial mame plno fotiek a aj celkom normalne 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
9. jún 2009

krasul 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
9. jún 2009

a dala by si nick krasulciatko 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
9. jún 2009

cipsii no tak sup s nimi do mailu 🙂 ako mate v Irl? 🙂 ja inak zas marodim mam hrdlo zapalene blee ale mam aj antibiotika bo sa mi to vratilo po mesiaci. a ako si na tom s pracou? pocuj ved kolko uz si bez prace..to uz si rovno mohla byt na materskej..za to co mas v irl odpracovane by si dostavala matersku v Irsku

cipsinka
9. jún 2009

a inak po vyse dvoch rokoch v Irsku uz neberiem ked ideme domov,ze sa musime fotit uz to je taka normalka nic eeeeeeeeextra 😉 😉 😉 😉 😉

krasulka
9. jún 2009

cipsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
9. jún 2009

Michal uz pomaly zacne aj zariadovat v irl..Postielku a pod. 🙂 keby si poznala niekoho kto by take veci vedel posunut lacnejsie tak povedz..lebo predsalen zas vsetko kupovat nove ked tu mame komplet vybavu... 😒

cipsinka
9. jún 2009

krasul no s pracou som na tom biedne,ale drzim sa hesla trpezlivost ruze prinasa 😉 😉 😉 😉 😉 Je to tu ozaj bieda ale nemame sa zle tak to nejako nesilime 😉 😉 😉 😉 a co by sme mali na SVK nic,holu prdel ja bez prace a aj drahy takto mame aspon daco aj ked nenasetrime majland ako ked som robila ale aspon nieco,vzdy lepsie nieco ako nic no nie??Hod mi tvoj mail do IP 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
9. jún 2009

jooj krasul nikoho s miminkom nepoznam inak by som rada pomohla,kvoli tomu sa aj moja kamoska uz nechceli vratit,tiez zvazovali ked sa im maly na SVK narodil,ze si pridu este na auto nasetrit ale povedali,ze by sa im to nevyplatilo a jej chlap inteligent ako pocitac fakt hlava namakana vysokoskolak chudak bol rok bez prace 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ale uz ma tak uz je fajn.

cipsinka
9. jún 2009

my sa akosi s drahym nestazujeme na co chceme si zarobime co chceme si kupime a jemu to celkom vyhovuje,ze som domka ma vzdy teplu veceru,vzdy upratane oprate tak on sa tesi 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

cipsinka
9. jún 2009

ale ja by som uz chcela ist medzi ludi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a predsa nejake tie chechtaky navyse ale ked to nejde tak to nejde neroztrham sa predsa.Chcela som ist do jednej cleaningovej firmy zaniest CV ale potom sme si to s drahym rozmysleli,ze to by bol krok vzad nie vpred,uz som tam raz robila a nebolo to bohvie co ale to bolo pred dvoma rokmi tak hadam nejake zmeny nastali,no ale aj tak moc ma to nelaka,ved uvidime hadam sa nieco trafi 😉 😉 😉

krasulka
9. jún 2009

cipsi IP, a diiik

a neboj, peniaze boli su aj budu len my nebudeme 🙂

krasulka
9. jún 2009

ozaj a musim sa pochvalit ze som za mesiac schudla 2 kila 😵 😵 😵 ale neviem ako 😅

cipsinka
9. jún 2009

uz mas mail 😉 😉 😉 😉

ja drzim 90 dnovku uz dva a pol tyzdna a schudla som tiez dve kila a 6 cm v pase dnes som sa vazila aj merala ja tesilaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

berni
9. jún 2009

aj ja chcem mail aj ja chcem mail 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
9. jún 2009

halo to mi nikto nic neposiela? 😕

mimusa4
9. jún 2009

a ja som už tuuuu

mimusa4
9. jún 2009

teraz som prišla a už aj voniam, len si vás prečítam tak narýchlo

mimusa4
9. jún 2009

ta soooo?? 😕 už nikto? 😠

mimusa4
9. jún 2009

ty kokso a zese mi pribudlo 😲 😀
a pozerala som malá krpcekovu, to je čistá mama 😀 , ale to bolo jasné, len sme mrkli, ale aj krasulka-čistá mama 😀

a na záhrade bolo fajn, aj gulášik sme si dali..aj na návštevu sme šli kde je malý chlapček 2r.

cipsi aj ja sa tu sama rozprávam, to je v pohoooo...

mimusa4
9. jún 2009

berni ta ne tak dlho si tu bola????

cipsinka
9. jún 2009

berni aaaale to som krasul poslala len dve moje fotky cize nic zaujimaveho 😉 😉 😉 😉 a som rada,ze si sa tu ukazala 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
10. jún 2009

ahojte,pekne,ze sme na 3str.,tak nas posuvam,ja som tu hoc som na zahrade, som verna konovi, akurat si robime ohnik ...este ze mam tu mm mobil 😉 😉

mimusa4
10. jún 2009

ale ide to pomaly 😅

krasuliak
autor
10. jún 2009

nieco na odreagovanie 😀 😀 😀 😀

http://www.0252.sk/facka/

cipsinka
11. jún 2009

krasuliak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som si dobre zafackala 😀 😀 😀 😀 😀