Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
30. okt 2009

ahoooojte.
krasul síce u nás svieti slnko ale fúka vietor 😝 ....a nekrámuj, šup na muža nech tie vložky môžeš vyhodiť 😀
a berniiiiii ?????????????????? kde siiiiiiiiiii???

chce sa mi čo? spať
spať sa mi čo? chceeee 🙄

mirip
30. okt 2009

ahojte, krasul celkom faj, porod super aj Dr. bol super aj muž bol super ale to pred porodom horza

som 13ho prišla na príjem o 7mej, hned som dostala od mojho Dr. čípok na otvorenie a šla na sálu, potom klistýr a čakať........o 13tej otvorená na 2 prsty ale kontrakcie tamer žiadne ešte mi bolo veselo o 15tej kontrola a Dr. pustil plodovú vodu, ešte stále mi bolo veselo a som sa rozprávala so setričkami, od 16tej to už naberalo na obrátkach a Dr. mi kázal volať muža ak chce byť pri porde ale od 17 sa to stupňovalo ale postupovalo pomalšie ako chceli, tak infúzie tiekli od 15tej a stále do nich niečo dávali aby to bolo rýchlo za mnou, o 19tej mi pomaly úsmev z tváre zamŕzal...........začínalo to byť hrozné z minút na minútu o 22hej dalšia infúzia a porodnú asistentku by som najradšej zabila,lebo na pravej strane bolo vo vnútri stále 1cm tzv."tuhé" a musela som ležať na pravej strane a o 22,30 už išlo do tuhého a prišiel Dr. skontrolovať aké to je a povedal ide sa rodiť, a mne bolo stráááááááášne tak velmi sa mi chcelo spať 😀 😀 ale o 22,50 už mi bolo zase veselo a ked mi povedal Dr. že aká je velká, no moje nervy, ved som pribrala dohromady za celé tehotenstvo 8kíl a taký macko prišiel na svet
A manžel bol pri mne od 5tej do 1,00 v noci a bolo to super že tam bol 😀 😀 😀

vlastne celé to bolo super lebo dvaja najdoležitejší a fešní chlapi boli v tej chvíli pri mne, moj muž samozrejme a tiež moj Dr. ktorý tam tiež ako porodník musel byť 😀 😀 😀 😀

zvakať sme si zvykli len nás teraz trápi kolika, sa nám prdko zastavil a ked cheme prdkať tak máme krče, máme kvapky od utorku ale prvé espumisan nezabrali práveže si myslím že nám prdka ešte viac zastavili tak od včera máme seb simplex a uvidíme či do troch dní zaberie dúfajme že hej a ked nie tak nám Dr. dá infocal potom, mlieka máme málo tak musíme dokrmovať ale malá si nesťažuje, ked raz pije také a raz také ale po materskom viac teda dlhšie prespí

mirip
30. okt 2009

aj tebe berni dakujem 😉

cipsinka
1. nov 2009

krasne nedelne ranko prajem 🙂

ja som dnes vstala trosku poupratovala a zapalila dve sviecky,kedze nemozme byt teraz na SVK jednu za vsetkych z rodiny co nas uz opustili a druhu specialne za kamarata 😔 😔 😔 😔 😔 .

prijemne sviatky v kruhu rodinky prajem 😵 😵

mirip
2. nov 2009

no teda že až tretia strana 😠 tak šup na prvú 😀 😀 😀

cipsinka
2. nov 2009

mirip 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
3. nov 2009

posuvam 😀

berni
4. nov 2009

asi zase posuvam 😅

krpcek
4. nov 2009

😕

cipsinka
5. nov 2009

esteze skype existuje 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

berni
5. nov 2009

vsak to 😀 😀 😀 😀 a toto tu zase zanedbavame 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
6. nov 2009

ved aj tak tu nik nechodil ani predtym 🤐 🤐 🤐 🤐 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

berni
6. nov 2009

ja ale za to kontorlujem 🙂

cipsinka
6. nov 2009

ja uz som aj to kontrolovanie po case vzdala 😒 😒 😒 🤐 🤐 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂

lovacka
6. nov 2009

no co to sa tu deje 😕 baby dostanete po zadku.nemam co citat 😀 tak sup sup nieco popisat.
krpcek ako sa mate?honey ty sa kade flakas?mimus berni cipsy mirip a aj pstatne co som zabudla 😉

fabiol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimusa4
7. nov 2009

netreba skypovať ale oživiť to tu, ale keď na to dlabete, ta čo s vami 😒 😝 🤐 🙂

cipsinka
7. nov 2009

dobre ranko (alebo uz obed??),

ja som vstala pred hodinkou a pol uz mam vsetko upratane a teraz si idem umyt hlavku a okolo jednej sa pustim do varenia,dnes to bude masove gulky so zemiackami a rajcinovou omackou a zemiacky posypane s pazitkou 😵 😵 😵 😵 😵 .

Mimusik krasna foto v pase 😵 😵 😵 😵

a to co bol za prispevok od fabiol ked ho vymazali 😕 😕 😕 😕 😕 😕

berni
7. nov 2009

cauky 🙂

no akurat sa ta prava ozyva, ze to nemame zanedbavat, nechcem menovat vsak mimus??? 😀

lovacka a teba som tu hadam sto rokov nevidela...

dnes nas pustili skor zo skoly tak sa aj celkom tesim ze si mozem v klude popratat 😵

mimusa4
7. nov 2009

😀margit 😀
počujte ženy ja som hotová prepadli ma teploty od včera 39,2 momentálne mám už len 37,1 tak dúfam, že to nepôjde znova hore..bola som aj na pohotovosti tak dr. ani nevedel, že z čoho to môže byť ta pekné od nich dal mi antib. na 3 dni + paralen čo som si vzala ešte predtým a nakoniec mi poradili nech si dám paralenove čípky, že to je lepšie..v noci som využila malého bavl. plenky pre mňa na zábali nech to stiahnem dole, lebo už na mňa mrákoty išli..
lovacka ta ne len čítať, ale aj písať treba..
krpcek dá len smaila..
tak ženy poďme sa zachrániť a písať a písať šup šup..kde sú staré časy 😠
inak treba mi farbiť hlavu, ta ale mám čas? však aj vysávač použijem len na to, keď malému ťahám sople..
a včera skoro ráno sa na mňa ten môj tučko taaak pekne usmial, ty kokso, že som sa skoro rozrevala, ako usmial sa aj predtýmno ale teraz to bolo paráda už som si myslela, že nemám žiadne cítenie..
no a čo také by som vám mohla ešte napísať..tak pijem čajík na kojenie, mm mi urobil aj lipový, ani neviem či môžem ale fajny je, no a márku mám na pulte, no kto by odolal, tak potajomky si nalievam a nakoniec bude zrazu prázdna..
cipsi to som len tak narýchlo hodila, žeby tam čosi aj bolo, už mi je divné ak tam nič nie je..tak ale ja som málo kedy na fotke s malým lebo väčšinou fotím ja, takže to vyhráva mm a snáď si tu nedám jeho neee? 😀

mimusa4
7. nov 2009

no a e niekto napíše aspoň toľko ako ja..ale môže byčť aj viac.. 😅 😀 😀 😀

cipsinka
7. nov 2009

no mimuuuuuuuuus taky priiispevok dlhyy ej ha 😉 😉 😉 😉 🙂 .

Pre draheho uz mam navarene,kedze ja dnes iba ovocicko takze budem slintat mozno si len stavu cucnem 😅 😅 😅 😅 😅

krpcek
7. nov 2009

ahojte. 🙂

tak dnes dam viac ako len smajla. . . mala je chora, ma teplotku a sopliky - tak od rana od stvrtej odsavam jak blazon. som spala dnesnu noc asi dve hodiny, co sa kazdu chvilu budila.
pred chvilou som ju okupala, zababusila a dala spinkat. len chudatko sa jej zle dycha.

mimus daj si pozor, aby si nestratila mlieko pri tych teplotach.

cukruska1920
7. nov 2009

Ahojte...jaaaj babule...ake mate kraaasne maminkovske povinnosti...len citam a ticho zavidim 😖

krpcek
7. nov 2009

cukrus ved aj ty budes mat cochvila, neboj.
idem sa navecerat a pridem.

cukruska1920
7. nov 2009

no tak to bude este dlhaaaaaaaaaa chvilu...este mam pred sebou vsetky mozne vysetrenia....ktorych vysledok sa dozviem az niekedy v decembri...ak vobec... a potom sa zacneme snazit a netusim kedy sa podari..

krpcek
7. nov 2009

co za vysetrenia? nejako nie som v obraze.

lovacka
7. nov 2009

ahojte
tak u nas sme po plackani nakoniec zahajkali.neviem co sa stao maly tak krasne zahajkal a poslednych par dni je to s placom.neviem ci je to brucho i kolika nerozumiem 😔 prave mi siel mm pre fotky co sme sa boli fotit v ateliery tak pridam poto neskor sa uz neviem dockat.a dnes som videla foto mm sesterka ma take tyzdnove babo ani sa mi verit nechce ze aj nas FIlipko bol taky mrnous. 😀 boli sme sa ockovat v stredu tak sme teplotkovali do vcera aj nozicky nas boleli ale hadam uz bude dobre.vazime 6610g a meriame 65,6cm.bude to dlhun ved mal 47cm ked sa narodil a uz ma skoro o 20cm viac a to ma len 5 mesiacov 😀 inac je to nase fifippierko oproti ostatnym babetkam ked porovnavam tak maju cez 7-8kg uz davno ale aspon nemusim vlacit tazobu 😀 mimus ja tize pouzivam vysavac zasadne na sopliky 😀 periem ked uz niet co na seba a o zehleni ani nehovorim mam tu dva kose fuj neznasam zehlenie 😝 a tak ma boli hlava ze som myslela ze aj nieco pozehlim ta ale chce sa mi?mimus davaj bacha aby to nebol zapal prsnika 😕 ked teplotujes snaz sa teraz moooooc vela pit a nech si skoro fit.
cukrus neboj potom budeme my tebe zavidiet to tehulkovanie a male miminko 😉 nasi uz budu velky loptosi 😅 to taaaaaak strasne letiiii ten cas s detickami
mimus na teba sa nechytam 😀
a kde je misha?

cukruska1920
7. nov 2009

krpi....kedze som uz dvakrat potratila tak mi idu robit vysetrenia aby zistili pricinu preco...tak len dufam ze sa na nieco pride a ze uz sa to nezopakuje

krpcek
7. nov 2009

lov a nejdu mu zubky?

cukrus aha. konecne sa nieco deje. tak drzim palce, aby to bola iba nejaka chobotina a nic vazne.