Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
26. apr 2009

cukrik, varila som zemiacky s mrkvov a piekli sme spolu s cipsus pernik 😀 😀

carculka
26. apr 2009

cukrik,myslis??dyt po ovulce je to prd platny ne??
no jinak u nas je to stejne jedno-jelikoz sexujeme stejne jako pri HA-temer kazdej den nekdy den vynechae-takze nehrozi minuti 😀
cukrik-ty uz mas mimi,vid?jak dlouho jste se snazili??

cukrik580
26. apr 2009

fiiiiha...mnamka...ja som piekla krkovicku na cibulke, s knedlou a brokolickovou polievockou, kremovou a kolacik mame od vcera...co som davala odkaz na tu stranku vcera...

nelynka
26. apr 2009

carculka a kde by sukrik mimi nabrala? 😀 😀 😀 😀

tak aj som si varila zase pre seba, stary sa nicoho ani nedotkol, rezignujem, serem, uz nevarim!!!

nelynka
26. apr 2009

carculka ked ti mozem poradit, ked sexujete kazdy den, vyprdni sa na sledovanie a testovanie a snazilkovanie, inak neotehotnies este poriadne dlhu dobu a budes sa len stresovat.. 😉

cukrik580
26. apr 2009

myslis, ze by si ju ozaj mohla mat tak strasne skoro?????

my este nemame mimi...a rok sme si nedavali pozor a teraz od noveho roku snazime a zatim nic ☹ ☹

nelynka
26. apr 2009

cukrik jak skoro?
sak jej skoncila pred dvoma tyzdnami to znamena ked ma cyklus OK, ze ovulku mala si pred tyzdnom az par dnami... 😉

cukrik580
26. apr 2009

nely akoze diiiiky 😝 😝 😝

a co si varila carcul...potrebujem inspiraciu 😝 😝 😝

a nely ma pravdu, neries to carcul, len si to uzivaj...

carculka
26. apr 2009

cukrik,dyt tam mas fotecky nakyho mimi,ne?ja myslela....no asi blbe

nelynka-asi mi to album nejak zmatlo...
no my se nejak nesnazilkujem,proste sexujeme jak pred vysazenim antikoncepce....ani nemerim teplotku..ale nejak to na me posl.dny padlo...a dneska mi to proste nedalo ☹

cukrik580
26. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaj...asi uz spim....uz som v obrazku...ja som myslela, ze je 14DC a ovu mala vraj 7DC...uz chapem....prijmite moje ospravedlnenie 😝 😝 😝

cukrik580
26. apr 2009

no to je bratrancov maly matko a spoluziackyna linda...a ved to tam mam aj tusim napisane, ci nie?

carculka
26. apr 2009

dneska,jsem nevarila-manza si jel delat rano motorku a prijede az ted vecer a rikal at dneska nevarim...vcera jsme meli palacinky s tvaruzkem jahodma ty pak zabalim a dam jeste slehacku nahoru...zitra budu delat restovany jatra s pecenyma bramborama...a v utery asi lososa s listovym spenatem(ten spenat s trochou slehacky nebo mlika)

carculka
26. apr 2009

cukrik-aha to jsem asi prehlidla...promin....jsem myslela ze uz pracujete na druhym a ono to byla jen moje blbost 😀

cukrik580
26. apr 2009

hmm...asi sa necham inspirovat tymi palacicinkami 😀 😀 😀

carculka
26. apr 2009

manza se po nich muze uzrat-tvaruzek rozdelas ten ve vanicce s cukrem,vanilkovym cukrem a zloutkem...jahody krajim na platky,davam na ten tvaruzek a pocukruju pak prelozim-v zime davam mrazeny a mackam je s cukrem...

cipsinka
26. apr 2009

caute a je jeeeeeeeeee nejako to tu ozilo 😕 😕 😕 😕 😕 😕

berni ako v kazdej teme??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ved ja chodim iba do jednej mimo tejto 😕 😕 😕 😕 😕 😕 aj to iba tri dni 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
26. apr 2009

😎 😎 😎 😎 😎

nikiarudi
26. apr 2009

kočky ďakujem za privítanie..a ako to je..ja teda nemerám teplotu ani si neviem poriadne odsledovať hlien, ale HAK som vysadila asi pred 3 týždňami a prvú mrchu by som mala mať 2.5 no neviem ako to pôjde, keď som vysadila či bude toho 2.5 alebo skôr/neskôr 😕 😕 😅
mali sme pár krát medzi tým nechránený sex..ale neviem kedy to zistím či som alebo niesom tehu.. a počula som aj to, vraj po vysadení HAK býva aj viacnásobná ovulka..no ešte si neviem cyklus tak sledovať, keď to je len chvíľka čo som vysadila...tak čakám či príde mrcha ako predpokladám alebo nie...ak nepríde toho 2.5 tak budem asi testovať..a možno nájdem // 😀 😀 😀

nelynka
26. apr 2009

optimistka 😀 😀 😀 😀

carculka
26. apr 2009

nikiarudi..s tou ha to mas podobne,ja taky vysadila nedavno,a nevim jestli mrcha prijde jak u ha ,ale pochybuju...tak musim cekat ☹

drzim palce at se vam povede brzy mimisek 😀 no drzim palecky vsem,at mame vsichni brzy veeelikou radost

nikiarudi
26. apr 2009

presne tak ďakujem carculka aj tebe prajem čoskoro // 😉 🙂 🙂

carculka
26. apr 2009

uvidime kdy se nam objevi... 🙂

nelynka
26. apr 2009

drzim vam velmi palce aby to bolo coskoro 😉

carculka
26. apr 2009

holky a to byvaj taky ty opakovany ovoluce teda vicenasobny,jak pise nikiarudy??

nelynka
26. apr 2009

vraj hned po vysadeny HAK prvy mesiac je to dost mozne, ale nikde to nie je potvrdene..
a ved co, z toho mozu byt len dvojcata, trojcata...nie mutanti 😀

nikiarudi
26. apr 2009

no to by som aj ja rada vedela.. pretože som to len počula.. 😀
nelynka ďakujeme.. 😉

nelynka
26. apr 2009

😀 😀 😀 😀

nikiarudi
26. apr 2009

no neviem neviem ako by som zvládla 2-3 čatká.. 😀

carculka
26. apr 2009

to teda taky nevim...to musi byt pekna fuska..ale tim padem jsou i vetsi sance na otehotneni,nebo ne??

nelynka
26. apr 2009

niki poviem ti, ze by si bola rada...

ja by som bola rada po tom vsetkom co uz mame zasebou a ked vam to par mesiacov, mozno rokov nepojde, tiez tak budes hovorit 😉