Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
6. feb 2009

Ahojte,

tak mam tu krv nastastie v ramci normy. Ma poslal doktor s tym ku hematologicke a ze je to celkom dobre. Uff...ale zas mi zistili zly moc, tak v pondelok dalsi rozbor mocu musia spravit nejaky speci podrobny a ked bude moooc zly tak ma asi nazenu na cisarak..Lebo ze v kominacii s tym aka som opuchnuta, ziadna sranda. No sa to sere uz ku koncu vsetko 😝 😝 😝

krpcek
6. feb 2009

krasulka nieco na zlepsenie nalady - ja som az plakala od smiechu. 😀 😀 😀

http://ordinacia.markiza.sk/clanok-490705-vystr...

mimusa4
6. feb 2009

krpcek tak to teda hej, som sa nasmiala aj s mojím 😀

krasulka
6. feb 2009

krpcek dobreee 😀 😀 haluzak ten mastalir

krasuliak
autor
6. feb 2009

Hi ladys cipsi aj my mame sneh ale len asi tak do 12tej a potom sa roztopi a to uz druhy den takto.

dicinka1
6. feb 2009

baby,ja mam taku radost....manzelik ide domov..a ma pre mna prekvapenieeeeeeeeee..kocik bude zajtra domaaaaaa 😵 😵 😵 😵 chudaci chlapci v aute vo felicii sa budu tiskat... 😀 s taskami..a kocik bude v kufri... 😵 😵 😵 😵

krasulka
6. feb 2009

dici, tak to super! Aj ked nemohol si ho nechat este v tom byte? 😨 😨 Ja kocik nechcem do domu az ked bude mala na svete...Niesom sice moc poverciva,ale napr. doniesli sme domov kos na spanie pre malu,a za dva dni som skoncila v nemocke 😒 😒 😒 a v podvedomi ma to napadlo ze ci to nie kvoli tomu ☹

a inak co ponocujes?

dicinka1
6. feb 2009

nemozem spat...akosi zaspavam az tak okolo jednej v noci...

ja nie som poverciva...kocik na byte ostat nemoze..zavadzia im tam..a tam sa na byte kuri...teda fajci..tak by smrdel...ma napadlo,ze dam do svokrovcov..ale stary tiez fajci...smrdi tam jak v opičarni...tak preto....

snad sa nestane nic...uz by sa stalo...ved masm uz kupene vsetko... 😉

a ty co este nehajas?

krasulka
6. feb 2009

tak fajne 🙂

mna tiez este nejak nelame...tak len tak klikam a pisem aj s michalom na skype...Vobec sa mi neda spat zatial..

krasulka
6. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=RMe6olNMZQU

baby aj toto je sranda, po polsky 🙂 ale som sa nasmiala na tom

krasuliak
autor
6. feb 2009

co tu strasite byby jedny tehulovske 😀 😀 😀

krasulka
6. feb 2009

krasuliak neda sa spat...ved to poznas... 🙂

krasuliak
autor
6. feb 2009

no ale rano by som spal 😀 😀 a vzdy si poviem ze vecer pojdm spat okolo 21 00 hm a nic z toho 😅 😅

dicinka1
6. feb 2009

ta mne sa nechce spat..volala som s drahym..preto som nepisala....este je hore... 😒 a rano mu treba stavat do roboty..

idem mrknut co je v telke..a tiez pojdem haju..ja zvedava co za cudo mi zajtra pride domov...14 dni sa neholil..kozmetiku si zabudol doma...sprchovaci a sampon chvalabohu domov nenosi...

aj keby,...tak by si kupil,nie?ale neznasa jednorazovky ziletky..ma rad svoj ten stojcek gillette fusion power..vybrovaci 😀

krasulka
6. feb 2009

didi aj Michal ho ma 🙂 🙂 🙂 ten je dobry 🙂

krasuliak
autor
6. feb 2009

no mam ale aj ja ho pouzivam tak zbezne ked som teraz sam tie kravy robote ma maju na haku tak na co sa holit

ale dnes mi uz aj kolega hovoril za aby som zacal nieco so sebou robit 😀 😀

tak zajtra to dam dole 😠 😠

dicinka1
7. feb 2009

tak krasuliak..ze sa dnes oholis...ta nechod jak bezdak 😀 😀 😀 😉

ja ked pozriem na tu cenu ziletiek..tak sa mi az hlava toci..550 sk myslim 😠

cipsinka
7. feb 2009

ahojte cicusky 😵 😵 😵 😵

Ja som tu vcera skoro ani nebola 😅 😅 😅 😅 ,chytila som sa do citania dalsej knizky aj ked Sex v meste nemam docitanu,ale vcera vecer drahy doniesol film tak som to videla.Teraz citam knihu MAM MANZELA CO S NIM,je to 23 rocna kniha ale velmi suprovaaaaaaaaaaaaaaa,iba na tych cenach co tam pisali som sa posmiala 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak uz iba asi 30 stran a je docitana 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .Tesim sa na maj ked pojdeme na SVK ako si kupim nejake dobre knizky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

Krasuliak tu mrzne stale a sneh sa drzi aj ked minimum ale drzi 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

krpcek videjko dobre 😀 😀 😀 😀 😀

Krasul mne sa to tvoje video nedalo nacitat,dlho to trvalo a nemala som na to nervy 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale ked je po polsky urcite by som mu rozumela 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
7. feb 2009

A este som zabudla,ze tu knizku MAM MANZELA CO SNIM mi darovala babicka,tak ma pre mna velky vyznam,hltala som kazdy riadok 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
7. feb 2009

cipsi, nechaj so to stopnute chvilu a nechaj to nacitat, stoji to za to budes stat pri tom 😀 😀 😀

cipsinka
7. feb 2009

oky krasul idem na to,inak cauky 🙂 🙂 🙂 🙂

krasulka
7. feb 2009

cipsi cauky 🙂 🙂 🙂

my sme boli na nakupe s nasimi, tu je celkom teplucko dnes. TAka pohoda. A ideme varit knedlo vepro zelo 🙂

cipsinka
7. feb 2009

krasul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,pod mi pomoc skurvysyne,...................spoko,spoko ..........................oooooooooo kurva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
7. feb 2009

my ideme dnes s drahym na paaaaaaaaaarty,sa neviem dockat,konecne mam sancu sa niekde vystramandit 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
7. feb 2009

cipsi dobre ze? a najlepsi eje to jak zlomi ten stol a povie: Ooo, kurva, stul se tez ujebal 😀 😀 😀

teda tebe je hej! Aj ja chcem ist hyrit 😀 😀 Pojdem po porode, odsajem krasuliakovi mlieko na dva dni a dva dni ma neuvidi 😀

cipsinka
7. feb 2009

no jasne krasul,janse,uz Ta chcem vidiet,ze by si malinku nechala dva dni bez teba.Pojdes iba oproti do obchodu a budes Michalovi 6krat volat ci je vsetko v poriadku 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅

krasulka
7. feb 2009

cipsi 😀 😀 😀 no ale fakt sa pojdem opit,mozno aj doma sa opijem 😀 ale po tych 9 mesiacoch abstinencie si dam strik jeden a padnem jak kabela

krasuliak
autor
7. feb 2009

krasulka asi ti bude stacit ked na teba dychnem 😀 😀 😀
ja sa opijem za teba

krasulka
7. feb 2009

krasuliak 😠 😠 😠 no isto, vypary si nechaj..ja si dam riadneho bavoraka..aspon jednehooo oki? TAk 2 deci fernetu a deci toniku 😀 😀

krasuliak
autor
7. feb 2009

ja som mal vcera 😝 😝 😝