Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
9. apr 2009

hej hej, sme 🙂

nelynka
10. apr 2009

tak krpculik je nam mamnika, krpculik gratulujem z celeho srdiecka 😀

cipsinka
10. apr 2009

ahojky,ja cakam kedy mi drahy zavola v praci a potom si idem zabehnut trosku,uz som dlho nebola behat 😅 😅 😅 😅 a v pondelok nemame cvicenie kvoli sviatkom tak si to aspon trosku vykompenzujem.

Aj krpcekovi gratulujeeeeeeeeeeeeem,nech ich choroby obchadzaju a nech su ryyyychlucko domka 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
10. apr 2009

nie ze zavola v praci ale zavola z prace 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
10. apr 2009

Baby vy kde ste????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,to naozaj tie sviatky beriete tak vazne?? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 .

cipsinka
10. apr 2009

ale asi si vychutnavate polovicky ked su domka,ze?? 😵 😵 😵 😵 😵 a este k tomu pekne pocko no prosim,nie je co riesit 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
10. apr 2009

ja som doteraz cumakovala na modrej streche a postahovala som si nejake obrazky zahradiek,lebo ked prideme na SVK chcem si trosku vynovit zahradku a davat si ju uz postupne doporiadku a chcem si ist kupit do polska nejake kvetinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
10. apr 2009

no dobre som tu sama tak si idem urobit vajickove cestoviny s uhorkou ked uz je ten post 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
10. apr 2009

cipsi ja mm doma nemam, a ani nebudem mat cely vikend 😅 😔

cipsinka
10. apr 2009

cauky nely 🙂 ,no nic si z toho nerob ani ja nie 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
10. apr 2009

som si nejako zvykla,ze bol stale doma ked mali menej roboty a teraz nevedia co skor a je stale v praci a mne normalne chyba sa nudim cez den bez neho ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
10. apr 2009

Inak registrujem,registrujem,ze ani nasa BERNUSKA a KRASULKA sa tu uz akosi neukazuju 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
10. apr 2009

nooo bernusik je stale chorucka a ma skolu a krasulik sa naplno venuje drocovi ako mish a rovnako uz aj krpculik 😀 a pomali asi vsetky za nimi a my tu ostaneme osamotene ☹

cipsinka
10. apr 2009

nely no aj ja mam taky pocit,ze tu zostaneme len my dve ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,tebe baby aspon napisu,ale kym sa ja neozvem nikoho ani nenapadne 🤐 🤐 🤐 🤐 😔 😔 😔 😔 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
10. apr 2009

hehe ale sak aj cukrus sem sem tam zavita, ak mima, aj zlato... 😉

nelynka
11. apr 2009

kde ste setkyyyyy ☹ ☹ ☹

krasulka
11. apr 2009

Ahojte princeznicky,

som vas len prisl apozdravit som si akurat umyla hlavu a ideme von s malou. Cwlw dni travim vonku ked je takto krasne a ta potvorka mi tam spi a spi a potom doma do polnoci kukuckuje 😀 😀 ale inak je zlata. Teraz uz ju aj fesakujem ked uz je v kociariku odokryta tak budem nosit so sebou fotak a potom prihodim aktualne fotky 🙂

tehulienky nase ako sa mate? uz zacinaju take teploty co? nezavidim vam ☹ ale dufam, ze ich budete vsetky zvladat co najlepsie.

krpcus nas maminkovsky tesim sa na fotky 😵 😵 😵

cipsy tebe sa to krati co? za chvilu dofca 😀 😀

dicinka1
11. apr 2009

ajojte... 😉

ja sa prippajam ku gratulacii 😉 Krpcek,prajem vela zdravicka malej aj tebe...vela vela mliecka 😀

baby,manzel je doma,tak nemozem velmi na kona..kedze behame tu a tam 😅 mala uz dost kope..pod cicinami..chudatko,je jej tam velmi tesno..a este ako bude,ze?manzel sa hrozne tesi,lebo ked ma ruku polozenu na brusku mojom,tak mu mala kope do ruky..je to take zlate...a on az s toho rastie.. 😉 😵 😵

mame tu skarede pocasie...dnes nech poprsi,ale zajtra nech bude teplunko fajne,nech mame krasnu nedelu 😉 zatial take teplo znasam fajn..ale ked bude horuco,tak neviem neviem ☹

no nic,idem pratat ,varit,piect..a treba aj zehlit ☹

cmucam vas..avojte zatiaaaaal..

krasulka..nmezabudni prihadzovat nove fotky,videa..

a misha s krpcekom tak isto... 😵 😵 😵

cipsinka
11. apr 2009

cauky,cauky 😵 😵 😵 😵 😵

My tu mame dnes krasne pocasicko,suce na korculky ale sama nejdem sa bojim,ze sa zrubem a kto mi pomoze 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a behat duplom nejdem mam strpnute cele nohy,dnes budem iba sediet 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .Baby dnes sa moze jest uz maso?? 😅 😅 😅 😅 😅

KRASUL,tak len pekne fot,fot sme zvedave na malu fesandu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
11. apr 2009

jooj a este ano KRASUL uz sa mi to krati uz iba 24 dniiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
11. apr 2009

cipsi ked mas chut jedz aj meso 😀

cipsinka
11. apr 2009

Nely vsak ma tu dnes nenechas samuuuu??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀

nelynka
11. apr 2009

cipsi bola som v obchode prepac...
budem tu a pojdem asi kus sandut na slniecko ked tu bude nuda, torsku nabrat hormony stastia, snad sa nejake namna nalepia 😀

cipsinka
11. apr 2009

cauky aj ja som bola trosku poupratovat,lebo ako by tu bomba padla 😝 😝 😝 😝

nelynka
11. apr 2009

hehe to aj u nas ale mne sa nechce, vonku je krasne tak idem kus posediet na dvor

misha666
11. apr 2009

ahojte kocky... prisla som vas len kuk...lebo nejak nestiham chodit na kona...venujem sa malickej a pisem bakalarku...Emmka je zlatucka len uz som ju musela zacat dokrmovat umelym mlieckom lebo ma velky apetít a ja jej nestacím... tak ju teraz nakojim aked este place musim urobit umele mliecko... ale aj tak sa ju snazim co najviac kojit... a az v krajnych pripadoch ju dokrmujem....teraz spinka ale za chvilku budem musiet zobudit lebo sa ideme kupkat....pekne sviatky prajem 😵

mimusa4
11. apr 2009

kukuk.. 😉 ahojte..
mischa len papajte, aby ste narástli 🙂
krpcek už by som vás chcela vidieť na foto, ale musím si počkať 😀 😵
nely vegetuješ si čo?? máš pravdu, viem si predstaviť ten kľud 🙂
cipsi jéj o chvíľu budeš doma, tešíš sa čo? keby si mala chvostík tak aj zavrtíš 😀 😀

tak idem kuk na tv či tam niečo aj ide 😝

cipsinka
11. apr 2009

mimus,ze vrtiet chvostikom 😀 😀 😀 😀 😀 ,tym veru este vrtiet nebudem este je dost casu,ked budu dva dni do odletu tak si aj chvostikom povrtiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
11. apr 2009

xi..to by som chcela vidieť 😀 a v tv nič nejde, šak ma urveeee 😠

cipsinka
11. apr 2009

ja pozeram,ze Britania ma talent a celkom zaujimave to je teraz take 5 rocne deticky tam vystupovali 😅 😅 😅 😅 a momentalne je tam reklama 😒 😒 😒