Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
14. apr 2009

zlato tak budeš v tomto roku sviežovica 😀

mimusa4
14. apr 2009

musím sa vzdialiť ale ja prídem 😉

cipsinka
14. apr 2009

joj veru aj ja som uz zvedava,ze co nam krpcek napiiiise 😵 😵 😵 😵 😵 Mimus a z dovolenky prideme 22.maja 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
14. apr 2009

Inak baby my tu uz mame druhy den hnusneeee pocasie 😖 😖 😖 😖 😖 je pod mrakom a normalne aj zima 😖 😖 😖

dicinka1
14. apr 2009

mimus...ty si 15tt+ nejake dni,nie?alebo 15 tt+0..ale to je uz 16 tt..tak to pocita aj doky... 😉

mimusa4
14. apr 2009

tak som s5 🙂
cipsi u nás je zatím ok, tak uvidíme dokedy 😅 ..no vidíš a možno akurát budeme vedieť čo to bude, 20. mája idem na veľký utz 😉

dici, dnešným dňom som podľa NT 15tt+3, ale podľa mojej dr. som 14tt+4, ja ešte nemám ani zapísaný v knižke TP, tam je len že v októbri, tak môžem rodiť celý mesiac 😀 , ona mi povedala, že podľa správnosti by sa to malo počítať tak že 16.1. bol vklad a k tomu prirátať 280 dní a tak vyjde TP, ale to by bolo až 23.10., čiže podľa mojich počtov a NT a dr. v splne, ak to zosumarizujem tak by to malo byť v čase od 3.-9. 10. 😅

dicinka1
14. apr 2009

mimus..hej moj doky mi to tiez nejak divne pocita...podla kramov pocita on 😠 😠 😠 podla kramov 5.-juna..podla vkladu 10-11 juna ☹

dala som si podla dokyho..ze 5 juna 😉

ale konik ukazuje podla toho ako si to nastavis ty..podla datumu...ako ho udas......ja som teraz 32 tt+4 den 😉 takze je to 33 tt 😵

moj doky povedal,ze velkost babetka sedi s takym terminom ako mam..tak ja neviem ☹

mimusa4
14. apr 2009

no však uvidím čo mi povedia v tom 20tt na utz 😕

dicinka1
14. apr 2009

uz nemas daleko 😉

mimusa4
14. apr 2009

už by som tam chcela byť 😀 , ale musím počkať 😠 a ty budeš pomaly rodiť..xi

dicinka1
14. apr 2009

no hej...cim viac som blizko ciela,tym viac sa bojkam..ale to nevadi..to je prirodzene,ze? 😉

cipsinka
14. apr 2009

caute tehule 🙂 jooj aj ja chcem uz taketo veci rozoberat,neviem aj vy ste niekedy pred tehu mavali taketo stavy,ze jezzzziiiiis stranse chcem babo a potom na druhy den,ze aaale este mame na babo cas 😅 😅 😅 😅 😅 ,ja som ako chameleon jeden den tuzim po miminku ako diva a potom si poviem,ze mame este cas,ze si zatial musime uzivat vo dvojici 😕 😕 😕

mimusa4
14. apr 2009

dici jasne že hej, ja ssa bojím už teraz 😅
cipsik môj, nie si sama, to som poznala aj ja, ale vekom sa to zhoršilo 😀 , už som mala aj také stavy, že mi bolo aj jedno keď nebude, veď nebudem prvá ani posledná, ale stále mi to nedalo pokoj a preto asi som v tom 😵

cipsinka
14. apr 2009

mimus dik za upokojenie 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ja si niekedy pripadam fakt divne a hlavne ked mi je zle alebo ma nieco boli,ze prepana krala neviem si predstavit,ze by som mala teraz mimco a musela by som sa este aj on starat 😅 😅 😅 😕 😕 ,ale verim,ze ked si najdem na teste dve // tak nebudem vediet co skor od rozkose 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵

mimusa4
14. apr 2009

ja si seba neviem predstaviť ani teraz, ako to bude všetko 😅 , ale však to nejako len zmákneme, máme do dané 😉

mimusa4
14. apr 2009

to 😅

cipsinka
14. apr 2009

mimus ved jasne zvladli ine tak zvladneme aj my,no ale co sa porodu tyka tak ja bojim,bojim,bojim a to ani tehu niesom 😅 😅 😅 😨 😨 😨 😨

mimusa4
14. apr 2009

noooo na to radšej ešte nemyslím, relatívne.. stačí mi čo čítam 😅

mimusa4
14. apr 2009

idem sa natiahnuť 😝

zlato115
14. apr 2009

cipsi, tak to mávam aj ja, ale mimi chcem skoro stále, len ked mi je zle a tak, tak som rada, že ho nemáme, lebo ked sme tak daleko od rodiny, tak mi tu nemá kto pomoct, že by som ho nemala kam posunút kým sa mi nepolepší... 😉

cipsinka
14. apr 2009

zlato preeeeeeeeeeesne si to vystihla urcite ja mavam preto take stavy lebo este nie sme na SVK a tu nemam take pevne rodinne zazemie,zeby som sa zrovna tu citila na mimi,ale verim tomy,ze keby sme boli na SVK uz hadam aj to mimi mame alebo minimalne som uz tehu 😅 😅 😅 😅 😵

zlato115
14. apr 2009

cipsi ano je to tak, lebo je to úplne o inom, ked sa možeš na niekoho v tomto spolahnút a rodičia určite budú pomáhat... a my ked sme tu takto úplne sami, tak sa to nedá len tak, určite by si človek zvykol, ale je to také, že aj nad tým sa premýšla...ja som to videla u kamarádky, ktorá tieš je tu s manželom, sú daleko od rodičov a hrozne bola vyčerpaná, lebo nestíhala, nemala nikoho komu by mohla malého zverit bez toho aby sa nebála, no je to tak zložité...
my sa na mimi aj cítime, ale tieš mávam také myšlienky, že čo by to bolo ako by to bolo a nezvládala by som to a tak... lebo ani tu nemáme až tolko dobrých známich čo by tak pomáhali... určite by sa jedna holka kamarádka našla čo by mi pomohla aspon povozit, ale zase je to cudzí človek a to by som nemohla stále využívat... to by som sa aj ja blbo cítila, tak si myslím, že ked bude ten správny čas, tak to vyjde... 🙂

cipsinka
14. apr 2009

no ja ani na SVK nebudem mat rodicov a svokru pobliz 😅 😅 😅 😅 ,cize aj tak budeme s drahym na babatko iba my dvaja,ale predsa aspon na vikend ist k nasim a taaak,trosku pogulasovat,okupat sa v bazeniku,trosku povegetit 😵 😵 😵 😵

cipsinka
14. apr 2009

ako kde byvame mam rodinu,jasne a nie malo ale s nimi sa tak casto nestretavame tak urcite by som im moje mimi nedala 😅 😅 😅

zlato115
14. apr 2009

no to hej, aj to stačí, trošku vypadnút z toho stereotypu... ja budem mat svokrovcov 6km od nás a rodičov asi 20km, takže to nebude také strašné ako teraz tých 400km 😉 a určite nám budú moct pomáhat aj cez týžden, teda ked bude treba 🙂

cipsinka
14. apr 2009

jooj ved to vy vedla seba byvate 😕 😕 😕 😅 😅 😅 ,no my budeme mat rodicov s drahym od nas asi 180-190 km daleko,cize nic moc,ale za dve a pol hodiny sme u nich,cize nie je to nic hrozne 😉 😉 😉 😉 a mozno je to takto aj lepsie lebo ako poznam svokru ta by sa mi do vsetkeho montovala a davala mudre rady a toto nerob, a oblec mu to,nie to v tom mu bude zima a bla bla bla a ja to neznasam 😖 😖 😅 😅 😅 😅 😅 uz teraz a nie to ked ma este bude poucovat ako ma narabat s mojim dietatom,takto ju uvidime dvakrat za mesiac a kliiidek 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zlato115
14. apr 2009

ale možno sa začnete viacej stretávat, možno by to mimi zmenilo... a ty by si mala aspon raz začas volajakú pomoc 😉

cipsinka
14. apr 2009

jo joooj my sa velmi casto stretavame,no ked sme v Irsku tak nie ale ked ideme domov,tak ked sme u nasich musime ist aj k nej 😅 😅 😅 😅 😅 aj teraz ked ideme domkov tak ju berieme k nam na Oravu,ideme jej to tam trosku poukazovat,pojdeme na lod,do hor a trosku sa powellnesovat 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
14. apr 2009

zlato ty si myslela,ze ako viac sa stretavat s tou rodinou na orave???Jaaaaj ja som to pochopila,ze so svokrou,lebo to bolo hned pod tym dlhym prispevkom,no ale odpovedala som TI aj na to 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐

zlato115
14. apr 2009

no to hej, ked sa vrátime na Slovensko, tak budeme celkom blízko seba...ale ja zase hovorím, že ked sa nebudeme chciet vidiet, tak sa nestretneme...privela návštev niekedy škodí... 😉
no tak to poznám od kamošky, tá ma svokru tieš volajakých 200km a volá jej, že aké je počasie a čo má malý nasebe, lebo tam je také počasie a stačilo by mu to a to naseba... takže ked ti bude chciet do toho kibicovat, tak dialka jej nezabráni 😕
ja si tieš myslím, že sa mi budú zo začiatku tieš poradit aj v obliekaní, vo všetkom, ale snát to nebude až také zlé a časom si uvedomia, že ja som už mamina a viem čo je pre moje dieta dobré... 🙂