Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krpcek
16. apr 2009

cipsi fotky nemozem pridat, lebo moj muz ma zase fotak zo sebou v robote 😠 😠 takze mozno vecer, ked zase neodpadnem. 😀 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

jooj krpcek no nebolo to bohvie co este si si aj vytrpela v bolestiach ako na normalny porod a este Ta aj rezat museli 😖 😖 😖 😖 😖 ,ale ako vidim si to zvladla vyborne a malicka je prenadherna takze uz si to iba uzivat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. apr 2009

krpcek jasnacka vydrzime,len pekne oddychuj 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
16. apr 2009

ahoj kocky,

krpcek citala som, nebolo to veru ruzove, ale to rychlo zabudnes ked pozries na malu 🙂

cipsinka
16. apr 2009

ahoj evit.

Zlato ani ja to nepoviem nikomu do 3 mesiaca iba nasim samozrejme 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

ahoj nely, už si opálená? 😀
krpcek no mám dosť, ako to bolo s tebou..ale hlavne že to máte už za sebou 😵 , to nekonečné čakanie 😝

nelynka
16. apr 2009

ahoj mim
nie nie som, nechodim casto na dvor, len ked je stary doma..ale ruky uz mam troska chytene 🙂
mna slnko nema rado aj tak, nikdy ma neopali tak ako by som chcela 😒

cipsinka
16. apr 2009

to ked je cisarsky tak to je zena az 3 hodiny v narkoze??? 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,ja som si myslela,ze pol hodky a hotovo 😅 😅 😅

mimusa4
16. apr 2009

ahoj evit...ako sa máš-te? už ste veľký určite 😀

cipsinka
16. apr 2009

nely ani mna slnko nikdy pekne neopali,iba ma spali som cervena a stipe to ako slak a potom sa to zosupe 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
16. apr 2009

chcela by som hrozne chodit do solarka,ale,ze sa tam musim vyzliect to mi pride take divne,vy ste uz boli v solarku??Ani nie,ze vyzliect ale ked si predstavim,ze si mam lahnut do tej ,,truhly,,tak ma az stiasa 😖 😖 😖 😖 😖 😖

mimusa4
16. apr 2009

no na mňa len slnko mrkne a mám farbu, tak není problém 😀 😀 ale toho roku bude beloba 😝

cipsinka
16. apr 2009

ja sa vytasim na slnko hned ako prideme k nasim lahnem ku bazenu a salam parky 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zlato115
16. apr 2009

cipsi, no asi to záleží od okolností, bratrancová žena rodila císarom a vobec ju neuspali, iba jej umrtvili bruško, takže malého videla hnet 🙂

mimusa4
16. apr 2009

cipsi ja som chodial jednu dobu, ale potom ma to prešlo, ale ja som bola len tak zdravo..časté návštevy veľmi vysušujú pokožku a nehovoriac ako potom zostárneš..takže hoc bez menej pigmentu, ale mladá a svieža 😀

mimusa4
16. apr 2009

juj ja by som sa asi bála tak len v lokálke 😅

cipsinka
16. apr 2009

zlato no to umrtvenie bruska spinal ci ako sa to vola ma vyhodu,ze hned vidis maleho ale ja by som sa asi strachom pok..... keby,ze som pri vedomi a hrabu sa mi v bruchu 😖 😖 😖 😅 😅 😅 ,velas som o tom pocula,ze ano sice ti to umrtvia ale aj tak citis taky divny pocit a cenganie tych nastrojov a pod....ja keby som si mohla vybrat tak urcite chcem celkovu narkozu 😉 😉 😉 😉 😉

zlato115
16. apr 2009

cipsi, ja chodím do solárka, ved nemusíš íst do ležiaceho, sú aj stojacé, tam sa pekne postavíš a opaluješ... a ked sa nechceš vyzliect celá, tak možeš byt v spodnom prádle, alebo si dáš plavky... 🙂

cipsinka
16. apr 2009

mimus presne ako hovoris o tom solarku ja co som robila v tej PC firme tak tam len same polky a polka=solarium,oni su tu strasne zosolarizovane 😝 😝 😝 😝 😝 robila som z jednou co mala tolko rokov ako ja a ona sa ma pyta,ze kolko mi tipujes rokov a my s kamoskou,ze 30-31 a ona,ze 22 no skoro ma mrdlo,ze vyzera ako stara raketa a to sme este prihliadli aby sme ju neurazili 😖 😖 😖 😖 😖 😖 (tym nemyslim,ze zena ktora ma 30 rokov je stara raketa ale ona vyzerala strasne staro 😝 😝 😝 😝 )

zlato115
16. apr 2009

cipsi neviem, ona si nevedela vynachválit a povedala, že keby mala ešte aj druhé, tak ide rodit iba takto... tak neviem 🙂

mimusa4
16. apr 2009

ja som sa vyzliekala v solárku, sem-tam som nechala tangy, ale inak pohodička..cipsi čo fóbie? 😀

cipsinka
16. apr 2009

zlato tak to je super,ze aj v plavkach ale ja mam len cele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,lebo drahy ma na to lame,ze aby sme sli,ze sme biely ako stena no tak neviem,ze len tak zo 5 krat taku snedost nabrat,ale aj tak nemame cas takze z toho zas nic nebude 😝 😝 😝 😝

evitkamalicka
16. apr 2009

mimus mame sa super, teraz ked je pekne tak vela casu travime von a Adamko je uz velky chlap

evitkamalicka
16. apr 2009

3 hodiny v narkoze? ja som bola cca 45 minut

zlato115
16. apr 2009

cipsi, ja tieš takú poznám, ale to oni prehánajú, ked ideš tak raz za týžden iba aby si si udržala opálenie, tak nezostárneš 🙂

cipsinka
16. apr 2009

zlato tak to je super,ze mala taky super zazitok z porodu 🙂 🙂 🙂 🙂 ,viez 100 zien 100 nazorov ale moze to byt tiez fajn.Jedna baba o tom pisala,ze uz bola na sale isli jej vyberat maleho a nad sebou mala take kvazi sklo alebo co a vsetko to tam videla a,ze odpadla tak jej museli dat celkovu narkozu 😖 😖 😖 😖

mimus no asi fobia 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. apr 2009

a som rada ze som mala narkozu, lebo muzova sesternica tam so mnou rodila v ten isty den a mala spinalku a telo jej to nejako neprijalo ci co a bola tam takmer 2 tyzdne, lebo jej bolo velmi zle z toho

cipsinka
16. apr 2009

evit no ak som to spravne pochopila z krpcekovho pribehu tak ju uspali o piatej a o osmej sa zobudila,ci som to zle pochopila??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

presne zlato ked to zena neprehana tak to vyzera peknucko,mne sa to paci 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

ja budem kočíkovať až na jar o rok 😒
a krpcek si možno len dlhšie pospala 😀

evitkamalicka
16. apr 2009

cipsi zle si to pochopila, krpcek tam pisala ze este na sale musela predychavat, lebo babatko mohlo byt pod narkozou len 10 minut