Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
21. apr 2009

nely 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 hanba Ti,ze nevies,ze sandruska je uz zasnubena 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .No bolo to zlate v den mojich narodenin sme sli do prace ja som sa rano malovala a on,ze chcel by som Ti zagratulovat a ja,ze mojkooooooo ved sa ponahlame do roboty,ze ked prideme tak zagratulujes a on vytiahol krabicku 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,no a bolo 😵 😵 😵 😵 Vtedy sme robili spolu na letisku tak sme cely den po sebe poskulovali a robila som sa dolezitou,ze som uz na polovicku pani 😝 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

a potom som vsetkych obvolavala,rodicov,babku a komosku 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

jeeeeej to bolo zlateeeee 😀 😀 😀

tak uz viem a nezabudnem uz xixi..fakt mi to nejako muselo ujst ☹

cipsinka
21. apr 2009

no vtedy som tu ani moc nechodila ale ked som sem zacala znova chodit tak som to tu pisala a aj krasulke na IP-cku som to pisala 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

ked sme boli v novemb.doma tak kazdy mi len ruky chytal a obzeral moj prsten ja som nikoho nezaujimala 😒 😒 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

no, ja som tu moc nebola uz taky cas, to sme kupovali dom a stahovali sa, poto KET, potrat...atd..
je mozne ze som to prehliadla...
mne si ale IP neposielala, to by som si zasnuby pametala urcite xixi 😀 😀 😀 😀

ti verim ,moj nepozerali lebo ziaden nemam, a ten co som mala je mi maly na pravu ruku ☹

cipsinka
21. apr 2009

tak si ho daj zvacsit,inak aj ten moj mi len tak tak,trosku sa mi naleju prsty a amen tma 😲 😲 😲 😲 😲

cipsinka
21. apr 2009

IP som posielala asi iba krasulke s tou som si sem tam pisala aj ked som tu nechodila 😉 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

tha...chcela som uz velakrat ale nenosim ho zosebou a vzdy na to zabudnem a pravdu povediac ani neviem kde je, po tom stahovai poriadne 😅

cipsinka
21. apr 2009

no,no,no mna by drahy asi zaskrtil keby som mu povedala,ze neviem kde mam snubak,ved stal cely majetok aj ked neviem kolko ale viem si to predstavit 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

tak moj stal len 800kc, je strieborny s obycajnym kamienkom..a to som chcela len obycany plastak za 20kc 😀 😀 😀
moj vie, ze ho na ruku nedam, pretoze on ho kupoval po tom ako sme si objednali obrucky a na lavej ruke mam 53 cislo a na pravej 54-55...a to on chudak nevedel 😀

cipsinka
21. apr 2009

ja som uz davno chcela zasnuby ale drahy povedal,ze az ked si nasetri na taky prsten aky si zasluzim,ze az vtedy ma poziada o ruku 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a ja som mu povdela,ze mne to je jedno,ze ci mi da prsten za 1000 sk alebo 50 000,ze mne na tom nezalezi ale on povedal,ze jemu ano a hotovo. 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
21. apr 2009

inak ani ja prstene nenosim vobec iba ked niekde ideme,inak doma nie 😉 😉 😉 😉 😉 a vlasnte ani nie prstene ale iba prsten a to ten snubak mne to inak vadi,neviem si predstavit viac prstenov este obrucka a tot vsjo 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
21. apr 2009

tak vies, my sme sa nebrali tak ako klasika ide, ze kupi chlap presten, poziada drahu o ruku a zoberu sa..
ja keby som na prsten a poziadanie o ruku mala cakat tak sa nedockam asi nikdy, moj na take nie je a ja to viem, preto sme to urobili jednoduchsie..navrhla som mu tri datumy a on si jeden vybral, samozrejme ten najskorsi..potom mi povedal, po svadbe, ze preco si vybral ten datum, lebo ked sme boli na karlovom moste, tam je taka socha o ktorej sa vravi, ze ked sa jej dotknes a zazelas si nieco, do roka a do dna by sa ti to malo splnit..
ja som mala datumy na august a na tie nereagoval, tak som mu povedala prvy datum co ma napadol a na ten povedal dobre 😀 😀 😀 😀

potom sa to nejako povedalo svokovcom, ti boli hotovi, prestastny tak to uz nemohol vziat spet...a ani nechcel 🙂

a potom sme sli domov, tak som ho len tak podpichla, ze by mi mohol kupit nejaky plastak za 20kc, ze by som akoze mame ukazala ze ma poziadal o ruku, bo nasi by to neprekusli...xixi...tak vycaloval 800kc za neho, co sa mi aj tak vidi za presten strasne vela..

cipsinka
21. apr 2009

ja ked som bola mlada a krasna 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 tak som nosila striebro cize mam aj vela prstenov,ale teraz som uz stara tak sa hram na decentru a nosim zlato a to mam z prstenov len tento snubak mam este nejake po mame ale tie nenosim to ma babka niekde odlozene a ani ma to netrapi,ja si na tieto veci nepotrpim,nausnice a jeden prsten a hotovo 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

tak ja mam len obrucku a obrcku na druhej ruke co som drahemu vzala ked sme spolu zacali chodit..uz som ju milionkrat cchcela dat dole lebo som zistila nahodou ze je to po byalej, co sa mali brat, ale stale na to zabudnem a chyba mi tam potom...
a inak nic, retiazku, nausnice a tieto dva prstene a dost..mne osobne prekaza ked je dakto okvacany odhora dolu a vystatuje sa tym a pritom ma v hlave prazdno...

cipsinka
21. apr 2009

moj drahy je zas romantikus ale tiez mu dost dlho zapaluje 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

nelynka
21. apr 2009

moj romanitk nie je vobec, podla neho je romantika prist domov, dat mi pusu, vziat chipsi, naliat kolu a adnut pred telku, a zena rob si co chces 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

presne ani ja to neznasam ked ma niekto na krku kobasy a plne ruky prstenov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,to sa iba predvadzaju ti co chcu aby si o nich ludia mysleli,ze maju prachy a popri tom nemaju co do huby 😝 😝 😝 😝 😝 To nasi maju na dedine taku susedu co sa stale v kozuchoch proceduruje a kazdy den maju vodu so zeleninou akoze polievku bleeeeeeee,lebo nemaju na jedlo ale hlavna vec,ze prva vysedava v kostole cela nahodena do zlata a v drahom kozuchu 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
21. apr 2009

on Ti lasku prejavuje inak 😉 😉 😉 😉 😉 ,zas si nemysli,ze moj ma len cucinkuje,ale vzdy pred spanim pusa a taaaak a ja uz spim a on zlatko este pusu si mi nedala no mna ide slak trafit 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

tak tak presne tak...

tak moj chodi skorej spavat ako ja, odkedy nerobim...ale aj my vzdy pred spanim pusa a dost, otoci chrbtom a nevidim nepocujem, ci bol v robote ci nebol, vzdy je unaveny ☹

cipsinka
21. apr 2009

inak som si vsimla,ze dobra tema tu je ale som do nej nanakukla iba nazov ma zaujal,ze snazenie sa po roku 2010,ci pocas toho roku neviem,ale tam by som mala patrit aj ja 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
21. apr 2009

nenakukla som chcela napisat,same preklepy,lebo rychlo pisem 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
21. apr 2009

tak sup pod tam, ja som tam tiez xixi..skorej snazit nebudeme 😀

cipsinka
21. apr 2009

mne staci aj tato tema ale ked tu nik nebude mozno tam nakuk 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

len kuku..je tam dobre xixi, ziadne opisovacky kto meria BT, komu meska, kto sa snazi a blbosti okolo toho..aj tu sa to uz konecne ukludnilo, preto som sem znova prisla ocumovat 😀

cipsinka
21. apr 2009

mne normalne chybaju baby,ved tu nik nie je aspon vecer sa vzdy zastavili a dnes nic 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
21. apr 2009

tha vies, uz su z nich maminky, maju ine starosti, uz nas tak nepotrebuju..musia sa starat o svoje princeznicky 🙂

cipsinka
21. apr 2009

tak ja take neriesim,ze meranie atd.preto do tych tem ani nechodim lebo sa ma to netyka by som zosalela robit okolo toho take peripetie,tie baby si to len zhorsuju ale asi kazda mame na to iny nazor,ale ja by som tak nehystercila mozno zmenim nazor za rok 😉 😉 😉 😉 Aj mne to uz meska 5 dni ale kliiiiiiiiiiiiiiiiiiidek,ale uz som pssssssssst aby si nas zas neoputila 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

ale nie vsetky su maminky,ze berni,mimus,zlato,cukrik.............a nepridu tu ☹ ☹ ☹ ☹