Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
5. jún 2009

sups na prvu stranu 😉

didus veru neviem, ale snad sa ove kned ked sa jej bude dat 😉

a kde ste vsetkys coooo???? 😢

krasulka
5. jún 2009

Mila Miska, vsetko najlepsie k tvojim dnesnym narodeninam, vela stastia, zdravia a lasky a hlavne vela radosti od vasej dcerky, aby ste boli navzdy stastna rodinka cmuk 😵

nelynka
6. jún 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii 😀
misi vsetko najlepsie 😉

krasulka
6. jún 2009

nely a ty co nespis? ci to z flamu?

misha666
6. jún 2009

dakujeeeeeeeeeeem 😵

nelynka
6. jún 2009

krasul ne, ale drahy siel do prace ta ma zobudil a ja vtedy furt musim byt aspon hodku hore..cize idem k vam napisat, potom kuknem serial a pomedzito zase trosku zaspim..
takze teraz som sa ofikos zobudila 😀 😀

mishi, inak, tes sa na nasu navstevu ked budeme budeme v KE uz som starkeho na to pripravila 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

Miska aj ja gratulujem vela zdravicka prajem a vela rodinnej pohody.

P.S. mohla by si nejake nove fotky malej hodit 😅 😅 😅 😅 😅

krasulka
6. jún 2009

babyyyyyyyyy mame dalsie babeeetkooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵

lovackin Filipko sa narodil vcera o 20:30 , 47cm a 3290g 😀 😀 😀 😀 😀 poslala mi teraz sms potvorka 😀 😀

gratulujeeeeeeeeeeeeeeem a zelam obom vela zdraviiicka 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

lov gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
6. jún 2009

jeeeeeeeeeej lovi gratulujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

mimusa4
6. jún 2009

achojte..
gratulujeeeem loviiii, tak už je na svete 😵
🙂 a tieež k narodkám mischi, všetko najlepšie a krasul aj tebe hoc už som 😀 😀 😀

dicinka1
6. jún 2009

ahojte baby..kuk album..dala som nove foto malej 😉

cipsinka
6. jún 2009

dici krasna je a aka vlasana 😵 😵 😵 😵 😵 Uz ste domka??AKo sa citis a aky bol porod?? 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
6. jún 2009

dici je kraaasna 😀

misha666
6. jún 2009

nely jasne ze sa tesim...

dici krasna je...uplna cela ty 🙂

cipsi---ked bude cas tak dam... nejak nestiham

dicinka1
6. jún 2009

dakujem baby,ste zlate...je to fakt uzasny pocit byt mamkou.... 😵 😵 😵 😵

domkov sme prisli dnes..mala mala silnu zltacku..az 3 stupen...ale uz je v pohodke....po porode ked mi ju dali,tak som zistila ze ma na krku taky vyrastok..taka kozicka natahovacia..tak mi povedali,ze to nevadi..ze to podviazu..ale oni jej to chirurgicky odstranili..chudatko moje..ma 2 stehy...tak plackala 😢 ale mamka si ju potiskala,vybocala a bolo dobre 😉 😵 😵 😵

teraz krasne spinka v postielke.. 😉

pipimiska
6. jún 2009

jeeeej dicinka gratulujem,jak to rychlo zbehlo 😵 ..som po dlhom case kuk vasu temu,a ty uz si maminka 😵 😵

krasulka
6. jún 2009

diciiii mala je uplne uzasna krasna 😵 😵 😵 take drobciatko..oooch....oproti nasej taka majinkata uz 😀

baby volala som s Lovi, mala dooost tazky porod, je chudatko velmi unavena, velmi rychlo sa otvarala ani epi nestihla..a mala problemi pri tlaceni, aj odpadla a musela byt na kysliku potom... ☹ ona vam to potom vsetko sama napise to len aby ste vedeli co a ako. Chuda tiez si riadne vytrpela.

dicinka1
7. jún 2009

krasul dakujem..

to s nasou lovi ma mrzi...ja som si tiez vytrpela dost,lebo som mala porod vyvolany...bol sice rychli,ale o to bolestivejsi po vyvolavacke... ☹ tak ani si neviem predstavit co musela lovi prezit,chuda ☹

krasulka
7. jún 2009

dici hlavne ze uz to mate za sebou a zdrave babetka uz su na svete 🙂

najblizsie to caka mimus a potom pretynku 🙂

dovtedy otehuluje teta berni a nelynka a pokracujeme dalsim kolom 😀 sak ja furt sem tu berni volam ku nam, tu by rychlo prisli k oplodneniu. Nas je 5 dcer, vsetky uz maju po 2 po 3 deti... 😀 teda okrem mna 😀

a co dnes vsetky porabate? mna caka zehlenie ale sa mi taaak nechce boli ma velmi hlava tak som si dala kavicku, tak sup spravte kavy a podte so mnou debatit 🙂

nelynka
7. jún 2009

krasul ja mam este cas otehu 😀 😀
treba domcek dat dokopy..som si dala prioritu..ze az ked bude vytiahnuty nad garazou o dalsie dve izby sa bude robit babo..
a az ked budem mat pracicku 😀 😀

ja akurat robim svieckovu drahemu, este musim skocit kupit drozdie aby som mala v zasobe a knedlik a bude sa papat 😀 😀 😀

nelynka
7. jún 2009

a aj ja by som mala zehlit ale sa mi nechceeeeeeeeeeee...uz tam mam taku kopisko ze konec sveta 😀

nelynka
7. jún 2009
krasulka
7. jún 2009

mnaaaaaaaam nely aka dobrotaaa joooooj 🙂 🙂 🙂 mate krasny ten domcek velmi vam drzim paluchy aby vsetko islo ako ma. A ty sa aspon nemusis stresovat kvoli babu a veku lebo si este mladucka takze kludne si mozte porobit co treba a aj tak budes este mlada vitalna mamina 😵

alzbeta.hod
7. jún 2009

nadpis diskuze je do r.25, můžu vstoupit když už mi letos 25bylo???

krasulka
7. jún 2009

alzbetka ahoj, nadpis je len formalita ale su tu kocky aj starsie 🙂 takze kludne 🙂

nelynka
7. jún 2009

krasul presne tak..mna ten moj vek strasne ukludneje v tomto ze sa nemam kam ponahlat 😀

krasulka
7. jún 2009

veru nely, dobre ste to vymysleli 🙂 a ako pokracujete? ja mam v hlave stale tu tvoju spalnu velmi sa mi to paci 🙂 uz mas robotku ci hladas? ja som mimo ☹

alzbeta.hod
7. jún 2009

tak juuuu... takže je tu už někdo těhotný za letošní rok??? Nám se to nějak nechatá.

krasulka
7. jún 2009

je tu mimuska, ona sa ukaze coskoro 🙂 inak mame dve cerstve babetko minuly tyzden a tento 😵 😵 😵 jedno 3 mesacne, jedno 2 dvojmesacne a teraz novorodenaitka Filipka a Emmku 😵 😵 😵