Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
18. júl 2009

dobre raaaaaaaaanko,

ja svieza ako rybka a to som si myslela,ze bohvie do kedy budem spat,kedze ako si mam malo spanku ale ako sa mi nechce 🙄 🙄 🙄 🙄 .Zlatusik este spinka necham ho este pol hodky aj tak povedal,ze ho mam o 9 zobudit ale necham ho este a ideme do toho mesta 😉 😉 😉

nelynka
18. júl 2009

ahoj cipsus, tak si uzite dneska den..
u nas prsi a ja budem zase cumakovat dnuka..
som zvedava ci sa kamarat ozve chce aby som s nim sla kupovat korcule ta som zvedava

cipsinka
18. júl 2009

ahoj nelus,

aj tu je akosi zamracene stavim sa,ze kym vyrazime zacne prsat 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .Vcera ked som bola s kamoskou von tak mi hovorila,ze pred tromi rokmi boli v Grecku a,ze ich to vyslo 800ecok na osobu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 tak na Grecko sa mi to zda hroooozne vela nie??A ja som ochkala nad Egyptom,ze to je drahe 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
18. júl 2009

idem spravit drahemu kavicku nech sa zobudi vysmiaty ako slniecko 😎 😎 😎 😎 😎 😉 😉 😉 😉

nelynka
18. júl 2009

cipsus neviem ci to je drahe alebo nie..
ja som nikdy nikde nebola akze ti to neviem porovnat ☹

cipsinka
18. júl 2009

tak mne sa to na Grecko sa dost drahe 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .

No,kavicka uz spravena mala by som si ist hlavu umyt lebo mam seno na hlave 😀 😀 😀 😀 a normalne tu je zima asi si dam supravu normalne,ze aj mikinu si musim dat taky chladny vetrik pofukuje 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
18. júl 2009

aj ja sa pojdem osprchovat ale az neskorsie potom, teraz sa mi este nechce

cipsinka
18. júl 2009

no ja uz mam aj hlavu umytu a aj drahy uz vstal 😉 😉 😉 😉 Idem este mihalnice pretiret so spiralou,pobafkata a hajdeeeee 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
18. júl 2009

tak si to uzite 😉

matuskovamamina
18. júl 2009

ahojte babulky....ak dovolite, pridam sa k vam, toto je aj moja vekova kategoria 🙂

nelynka
18. júl 2009

vitaj matuskovamamina...mam dlhe meno 😀 😀
napis nieco o sebe..vidim ze uz mate babo...cerstvucke...
kolko mas rokov? si vydata?

matuskovamamina
18. júl 2009

nelynka, dakujem za privitanie...nick je dlhy, neskore uvedomenie sa 🙂 ale nejako sa to da skratit...

Babo uz mame, zajtra oslavujeme 4 mesiaciky, aj ked sme velky na 6 🙂 ja osobne mam 20, svadba sa chysta...Matusik nebol planovany, takze svadba nebola....nemyslim si, ze hned som sa mala vydavat...ma to cas...aj tak ma dvoch milujucich rodicov 🙂

matuskovamamina
18. júl 2009

a ako vravim, urob babo, zasad strom a postav dom! ci to je naopak? 🙂

nelynka
18. júl 2009

postav dom, zasad strom a babo je na koniec 😀 😀 😀

matuskovamamina
18. júl 2009

a sakra! 😀

nelynka
18. júl 2009

nic pohoda 😀 😀
a ako dlho ste uz spolu s drahym? a kedy svadbicku planujete?

matuskovamamina
18. júl 2009

ale aspon ten strom sme mohli zasadit 😢 ze ako navrat k prirode 😉
s drahym sme spolu rok a pol....bolo to na zaciatku komplikovane, tri roky som mala priatela, nahly rozchod a navrat k starej laske/teraz mojho muzika....a potom to islo rychlo....
a svadba bude, ale ked bude Matusko vacsi, nech si to aj on uzije....

nelynka
18. júl 2009

a kolko ma drahy rokov?

matuskovamamina
18. júl 2009

22....

nelynka
18. júl 2009

ty jo taky mlady? ani nevyzera 😀 😀 😀
a ako sa postavil k tehotenstvu a k malickemu?
inak pekne meno ste mu dali, Matusko, tie sa mi paci ale pri nasom priezvisku by sa to strasne tazko vyslovovalo

matuskovamamina
18. júl 2009

a tom mu vsetci tipuju menej....to asi tym babom...
postavil sa k tomu skvele, maleho miluje...aj ked niekedy ho treba nutit, aby ho prebalil, a postrazil...ale chodi z roboty o pol 6vecer, takze chapem....aj on je unaveny....
velmi sme riesili meno, mal byt najprv Borisko, ale ze vraj to je ako rusky spion 😀 😀
idem maleho kojit, takze chvilku som mimo...

nelynka
18. júl 2009

tak to je super ze to takto berie..ale ktory otec svoje dieta nemiluje ze?
no tak u nas Matus zavrhnuty, koli tomu ze priezviko mame na Š tak by sa to blbo vyslovovalo..
u nas celkovo bude problem s chlapcenskym menom, ale ja tajne verim ze to bude dievcatko 😀

matuskovamamina
18. júl 2009

no napriklad moj otec????
byvala kolegyna tiez chcela dat synovi meno Matus, ale chudak by bol škuta...
vy sa teda snazite o babo???ci uz sa aj rysuje?

nelynka
18. júl 2009

tvoj otec ta nema rad? a to ako?
nie my sa nesnazime a ani sa nerysuje..my to mame komplikovanejsie trosku viacej ale nechcem to velmi rozoberat

matuskovamamina
18. júl 2009

s mojim otcom som bola naposledy den pred porodom...odvtedy nie, ani si vnuka nevidel....netrapi ma...nestaral sa o mna, tak ho neriesim...aj bez neho som mala stastne detstvo...ale az teraz vidim aka je otcovska laska uzasna🙂aj maly tatina miluje, stale sa na neho rehoce 😉
v pohodicke, ja sa nejdem pytat, kazdeho je to osobna vec.....

nelynka
18. júl 2009

tak to hej, len ja nepochopim takych chlapov...dieta si spravit vedia ale ked pride zodpovednost zdupkaju..

matuskovamamina
18. júl 2009

to bude asi tym, ze on uz jedno mal 🙂

nelynka
18. júl 2009

teraz kto, tvoj otec alebo tvoj drahy?
pokial tvoj otec tak je to o to vecsia blbost...je jedno kolko ma deti a pokial sa dokaze postarat o jedno je hlupost ze druhe odvrhuje

matuskovamamina
18. júl 2009

moj otec...
on sa nepostaral ani o to prve....ale to je jedno...asponze sa historia nebude opakovat....

nelynka
18. júl 2009

tak to mi je luto...
ja naozaj takych chlapo nepochopim..