Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
24. aug 2009

no caute,

a to co na tretej strane 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .Ja som prisla z prace iba teraz mali sme 2 hodiny nadcas a ja skoro ziadne jedlo v praci 🙄 🙄 🙄 🙄 ,no ale uz som domka a idem sa napapaaaat 😅 😅 😅 😅

mimusa4
24. aug 2009

ahojte..
ja som mala dnes behačky..a som dobitá ako pes..ešte si niečo dám na papu a som mŕtva 😅

cipsinka
24. aug 2009

ahoj mimus,

no aj ja som ako zbity pes ale uz som sa napapala tak mi je lepsie a urobila objednavku na Avon tak duplom 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
26. aug 2009

no caute nezbednice,

akosi tu treba pridavat do ohna lebo vyhasina 🙄 🙄 🙄 🙄

chcem sa s vami rozlucit na dva tyzdne kedze zajtra odlietame na dovcu smer Egypt a sme v prude balenia a upratovania 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,tak sa mi tu majte a piiiiste pa

berni
26. aug 2009

cipsus tak Vam prajem krasnu dovolenku, uzite si to.... a hlavne oddychnite 🙂

mimusa4
27. aug 2009

cipsi prajeme krásnu dovolenku plnú zážitkov a samozrejme tešíme na foto.. 🙂
berni aj tvoje fotoooo cemeee 🙂

cipsinka
27. aug 2009

ahojte este som nakuk drahy siel do bankomatu tak mam minutky,no zaaaaavislaaaak co vam poviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
27. aug 2009

ahoj kocky

cispi krasnu dovolenku prajem

cipsinka
27. aug 2009

a dakujem za priania na peknu dovolenku urcite bude a fotecky tiez vam dam potom 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
27. aug 2009

ahooj evit som rada,ze si sa ukazala a dakujem snad si to uzijeme a nebolo to prekrasne len na obrazkoch 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vy uz pomaly prvy rocik,bude oslavaaaaa a ruka hore 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
27. aug 2009

cipsi no teraz akosi nie je cas, bo som male nejake vybavovacky ohladom zivnosti a do toho si este s muzom obaja robime vodicak, no vesele to mame teraz

cipsinka
27. aug 2009

ste sikovni takze vodicak no uz aj ja by som mala na tom popracovat ale mam kedy??Nemam 😖 😖 😖 😖

evitkamalicka
27. aug 2009

cipsi no o tyzden nam uz asi zacnu jazdy, tak to bude sranda

cipsinka
27. aug 2009

jo joooj to bude adrenalin,moj drahy mal so mnou par pokusov este na aute mojej maminy na poli aj som sa pohla a aj otocila naspat ale na ceste si to nejako neviem predstavit ja take drevo,hlavna vec,ze moj ocino bol instruktor autoskoly a mojej maminy brat ma v NZ autoskolu uz dobrych 15 rokov a ja nemam vodicak 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
27. aug 2009

dobre zlaticka idem so sebou zacat nieco robit kdeze nam tu taxik bude vytrubovat,ze kde tolko trciiime 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 paaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 😎

krpcek
27. aug 2009

ahojte. cipsi peknu dovolenku. 🙂

misha666
31. aug 2009

halooo 😕

nelynka
31. aug 2009

juchuuu 😀

misha666
1. sep 2009

cipsi je na dovolenke a tu zdochol Azuritko 😀 😀 😀

mimusa4
3. sep 2009

keby len azuritko 😒
a ako sa máte všetky?

berni
5. sep 2009

ahojte 🙂

mimusiiiiiiiiiiiiiik 36 ???? 😲 ja odpadnem

ja som chora uz vyse tyzdna.... ☹ inak vsetko po starom a vy?

mimusa4
6. sep 2009

kukuk.. 😕
tak ako vravíš bernuš, že až odpadnúť treba 😅 tak ale nedá sa to zastaviť 🤐
a čo je s tebou, že stále si chorá? už vyžeň tú potvoru čo sa stále vráti 🙄 😀

krasulka
6. sep 2009

Caute zienky tak ako? my uz sme v Irsku od piatku je tu zima a dazd a mala ma brutal sopliky. asi na nu dolahla klima z lietadla alebo co. Dufam ze ju to skoro prejde.
Mimus tebe sa to riadne krati teda...Cobydup.. 🙂

berni
6. sep 2009

som chora ano som chora je to strasne, teraz sme sa vratili z kostola celu omsu som kychala smrkala... ja neviem ci to je alergia ci choroba... neviem ☹ uz ma to stve.... 😠 uz nech sa vyliecim poriadne a pridem na navstevu ok? teraz uz mam ako 🙂 ked ma pozves samozrejme :D

ahoj krasulik no tak ze ste naspat... ale aspon je pokope rodinka .... davno si sa neozvala ☹

berni
6. sep 2009

mimus inak ta fotka je ako plamienok 🙂 nevidno ze si to ty ale ako keby plamienok 🙂

mimusa4
6. sep 2009

ahojte..
no bernus, chceš ma nasr.ť? som ti povedala, že môžeš kedykoľvek, len daj vedieť, či som doma, nie aby som bola u dr. abo niekde..no chápenzi nie? tak vieš ja stále foto tak že aj ma vidieť..aleeeee tak kus tajneee 😀
a možno by ti trebalo skočiť alergiologiu, možno by pomohli ak sa ti to tak vracia..či ne?

krasul..tak už si tam? no aspoň ste spolu a malá vidí aj tatu, no jasne, že aj ty 😀 a nech soplíky čím skôr prejdúú..jo ešte kus a moja bublina bude tu 😀

berni
6. sep 2009

mim dam sa dokopy a pridem 🙂 na alergologiu ani k doktorke sa mi nechce.... sice teraz momentalne uvazujem nad laparoskopiou 😕

mimusa4
6. sep 2009

čo??? 😲 to fakt? joj moja tak držím palce, ak pôjdeš..idem si ľahnúť bo ma pichá v boku..
a ty už zajtra ideš makať?

berni
7. sep 2009

napisem ti na skype ze co. ... 🙂
zbytocne pisat ked tu nikto nie je ... 😒

berni
7. sep 2009

mim tak nie si na skype.. ale si vsimni ze mam pri mene snz 😀 tak ze zacinam (e) 😀 😀 😀 😀 😀