Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
11. sep 2009

no huraaaa som to dokoncila 😉

cipsinka
11. sep 2009

Inak ahojte 😅 😅 😅

No,uz sme domka aj ked velmi neradi ale co uz vsetko krasne musi skoncit ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 .Bolo nam rozpravkovo nadherne ani sa to neda moc opisat,no proste uzasne,vyskusali sme si celodenny vylet lodou,boli sme na ponorke,v delfinariu,jazdu na stvorkolkach po pusti,kazdy den snorchlovanie,no proste raaaj a od dnes kruta realita 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Na ceste domkov som si poplakala a uz mi je lepsie 😅 😅 😅 😅

cipsinka
11. sep 2009

a este aby som nezabudla pri tom mojom dnesnom zhone a nevyspati,ze NELYNKA mala vcera NARODENINY tak vseeeetko najsamlepsie cmuuuuuuk 😉 🙂

berni
11. sep 2009

Vitaj cipsulik ahoooooooooj.... no som rada ze ste stastne dorazili....
pojdete aj nabuduci rok v pohode... nebud smutna 😉

Nelusik vsetko naj naj naj 🙂 ( ja som ani nevedela )

cipsinka
11. sep 2009

ahojky Bernusik,

som tu na skok boli sme sa najest a na nakup potravin lebo doma sme nemali ani omrvinku.

Bernusik kde mas fotecku??Si taka inkognitu aaaaaaaaaaa oooozik som zabudla,ze gratulujem ku snz 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
11. sep 2009

bernusik citala som,ze si chorucka aj na mna sa nieco dnes nalepilo mam pocit,ze to zo vcerajsieho dlheho letu co mi bolo zima lebo som bola na lahko oblecena a uz smoklim a kaslem ako tuberak,som si bola vitaminiky nakupit tak snad do pondelku budem fit.Ideme do postielky pozerat DVD z vyletou co sme boli vzdy nas kameramam kameroval a kto chcel si mohol kupit DVD,tak sme si kupili z puste co sme boli a aj z lode tak som zvedava,ze co je to zac 😉

berni
12. sep 2009

ahojky!

fiha cipsus to normalne vas kamerovali? vy ste boli fakt na paradnej dovolenke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

uz nie som chora len este niekedy kycham....tiez som si davala vitaminiky a hlavne Ccko...

inak sa mas? ake mate pocasie? u nas fuka, ale je teplo 🙂

kde su ostatne holky?

cipsinka
12. sep 2009

AHojky,

my sme prisli z IKei boli sme pokupovat nejake veci a hlavne raaamiky na fotky a na draheho diplom co podostaval ma dva 😵 😵 😵 😵 😵 a cely den stahujem fotky na pokec je ich tam asi 100 ale bolo to tazke vybrat z vyse 1000 😅 😅 😅 😅 😅 😅

berni
12. sep 2009

cipsi ked chces tak mi posli tvoje meno na pokeci 🙂

mimusa4
12. sep 2009

kukuruku šťastie novéééé, chrumkavé a kakaooovéééé 🙂
čawte...no so ženy?
cipsula vitaj s5, vidím že bolo dobre..
nel..dodatočne všetko najlepšieee...
berni som už ....naj naj..a som presadila ten tvoj kvietok, lebo som musela a taaak som sa bála že mi náhodou zgegne a je mu fajn žijeeee a cucaaaa vodičkuuu.. 😀
krasulka to čo má ami? to sú ovčie kiahne? neviem preto pýtam.. 😕

cipsinka
12. sep 2009

bernus poslem Ti do IP meno a aj heslo cmuk

krasulka
12. sep 2009

Ahojte 🙂

mimu veru neviem co to ma to sa dnes vyhodilo malej a za toho...nevieme co to je ☹ tak som to dala na kona ci nikto nevie ☹

cipsinka
12. sep 2009

ahoj krasulik,my sme sa uz zvitali na skype ale aj tak.

Jooj co to ma malicka za bolacky,radsej zbehni ku dr.nech sa na to kukne,budes pokojnesia ☹ ☹ ☹ 😉

nelynka
14. sep 2009

ahojte zenuse, ospravedlnujem sa, ze sa neozyvam, ale ta robota ma vystavuje do poslednej kvapky..
teraz cez vikend sme mali akciu nejakeho casopisu, 20% zlava na vsetko, tak si viete predstavit..sme v sobotu mali pol miliona trzbu, a nase nohy chudata, ani si ich necitim boha, napuchnute, strpnute, fuj..
musim ist do psrchy a dat varit karfiol, kus popratat, caka ma zehlenie no z roboty do roboty...

a dakujem mimi, berni aj cipsulik za blahozelania...

ale ked vam poviem kto si namna prvy spomenul, neverili by ste, a moj drahy za zase vysvihol ako na moje meniny, nebol mi schopny zase ani jednu cokoladu kupit, cize keby som den predtym nespomenula ze som zvedava kto si namna prvy spomenie, tak by to urco ani nevedel..
co vam budem, lezie mi uz na nervy, ale nemam sil to nejako teraz riesit, tak len prezivam ☹

mimusa4
15. sep 2009

čafte-hafte..

nely to niiič, však ani ja som na meniny nič nedostalaaaaa a to som vravela možno aj týždeň dopredu a deň pred, keby náhodou...len som počula, však už máš v bruchuuuuu..ale ja na to kašlem, hlavne nech funguje všetko ako má v rodine, ale ak to urobí malému tak ho vykostím 😠 ..tak uvidíme, potom ti poviem.. 🙂
ale na narodky si stále niečo vyžobroním 😀

krasul..no čo? čo to je tie pupáky malej? alebo už zmizli?

berni zdravím ťa 🙂 a tiež ostatné čo už nemajú čas... 🙂

nelynka
15. sep 2009

mimi lenze ja nemienim nic zobronit, mal by sam na to prist ze sa patri aspon jednu cokoladu kupit ked uz nic ine, on sa stale chyta, ked poviem ze potrebujem topanky do prace, kupim si ich a on mi hned ako ich mam v ruke, vsetko najlepsie...aby nemusel premyslat a mysli si ze tym to je vybavene, ale hovno!!!
bud sa nauci moresom alebo bude zase sam a hladat inu blbku co mu to bude tolerovat, uz so mximalne rozhodena z neho 😔

lovacka
15. sep 2009

cafte kocky
hlasim sa po 100 rokoch mam dnes casu a casu elbo som chora tak maly je s babkou.hrdlo ma nenormalne boli mam asi chytenu mandlu

nelynka
15. sep 2009

ahoj lovi, ze sa aj ukazes...
ako sa inak mate okrem toho ze si chora?

lovacka
15. sep 2009

heh ja som toho roku dostala na meniny hriankovac 😀 ale tiez na narodky si spomenul az ked mi vecer nasi gratulovali ale je pravda ze sme to mali vesele kedze sme prisli len par dni pred z porodnice.ale tiez pripominam kazdeho sviatok apson tyzden dopredu a nakoniec aj tak sa zabudne 😝
nely zober prachy a urob si radost a nebud smutna aj ked viem ze nepotesi ked si manzel nespomenie 😠

lovacka
15. sep 2009

nely mame sa celkom fajn.rastieme krasne priberame a idu nam zubky tak sme trosku mrzuty.

nelynka
15. sep 2009

lovi ja si nezoberiem prachy, lebo keby som zobrala nemame z coho zit kym pride vyplata na buduci mesiac...
pracujem len prvy mesiac a zijeme len z mm platu teraz, a ostalo nam vsehovsudy 2700kc, takze to mame vesele, ale budiz!

a ja nie som smutna ale nasrana, lebo uz na meniny som ho dzubala ze mi mohol aspon jednu posratu cokoladu kupit...a on sa vysere aj na narodky..ho mozem fukat trubickou do zadku...sere namna on, budem srat na neho aj ja!

lovi zubky? v troch mesiacoch? trosku skoro nemyslis? zvycajne idu zubky tak v 6-8 mesiaci... 😒

lovacka
15. sep 2009

no skoro skoro slintame o 106 a mame dasienka belave oni sa mozno prerezu za mesiac dva ale uz teraz vidno ze idu zubky

berni
15. sep 2009

ahojte dievcence 🙂

ja som na meniny dostala kvietok tak som sa potesila ... a prvy mi blahozelal MM tak som sa tiez potesila 🙂
on nezabudne ... u nas to je taky zvyk.... 😎 ja tiez mu prva blahozelam a tiez mu stale kupim nieco....

inak sa mam fajn, dneska volno tak si to uzivam 🙂

pekny zvysok dna holky 🙂

danielitka26
15. sep 2009

babyyyy ja len že v piatok kuknite aj múdry schybí videla som v ukážke mishu666 🙂)) a prajem vám tu pekný dnik a vyťahujem vás zo strany č 4 😝

cipsinka
15. sep 2009

ahojte lasocky,

nehnevajte sa ale ja vobec nestiiiiiiiiiiham,chodim domov vecer o siedmej od pol siedmej rana tak mam dost,ale mysliiiiim na vas,cmuk 😉

misha666
15. sep 2009

dani... kde si ma videla???? 😕 😕 😕 😕 to jak to?

misha666
15. sep 2009

sak ja som sa s nikym takym nebavila ...a aj keby tak urcite by som odpovedala spravne tak mna by tam nedali 😀 😀

berni
16. sep 2009

ahojte!!

mish to fakt si bola v aj mudry schybí ??? tak to si pozriem... a to kde si sa stretla s danielitkou? vy sa poznate?
😕

cipsinka
16. sep 2009

ahojte krasky,

ja zas dnes na nadcase uff,ale tak co peniazky su peniazky,bohuzial taka je doba 😖 😖 😖 😖 😖 😖 .

Danielitka si ta Miska asi pomylila a super si to napisala,urcite by ta tam nedali lebo urcite by si ziadnu debilinu nezapotila 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀

misha666
16. sep 2009

berni...nebolaaaaaaaaa ...urcite si ma Danisa s niekym pomylila... alebo mozno sa niekoho pytali a ja som sa tam myhla niekde...ale neviem o tom vobec...stale cakam na uputavku no nikdy ju nedavaju ked ja som pri telke 😖