Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
26. sep 2009

dík krasul.tak len nech ju stihnú dať, zatiaľ som len na špičku prsta, no po dnešnom prataní neviem, lebo ma dole tlačí a tvrdneme tak uvidíme..cítim sa už ako kačka 😅
a dnes som aj namaľovala slniečko s mesiačikom a je už nalepené na stene, nech to kus vyzerá ako v detskom kútiku, ešte byto chcelo dokončiť aj macka...odfotím tak uvidíš.. 😵

mimusa4
26. sep 2009

tak som dala foto do očakávania-album

krasulka
26. sep 2009

Mimuus paraadne brusisko uz mas teda..pockaj ako ti bude chybat po porode ja som este 3 mesiace na bruchu nemohla spat co som citila taku prazdnotu 🙂 a slniecko je krasne, len mu to tam ponalepuj uz okolo mesiaca zacne pozorovat vecicky farebne 🙂

evitkamalicka
27. sep 2009

mimus krasne brusko 😵

cipsinka
27. sep 2009

ahojte dievcata,

este raz velmi pekne dakujem za gratulacie 😵 😵 😵 😵 😵 .Vcera sme boli na tej navsteve bolo super,kolegynka mi urobila uzasnu torticku a nedovolila aby sme ju tam nacali,ze to je len moja a mam si ju zobrat domkov 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵,tak teraz sme si ju s drahym vytiahli z chladnicky a ideme sa do nej pustit pri dobe ladovej trojke 😵 😵 😵 😵.Teraz sme prisli z mesta konecne som si kupila moju vysnenu bundu a dostala som poukazku v hodnote 25 euro takto som pozerala,ze to preco taka stedrost 😕 😕 😕 😕a vraj za nakup nad 100ecok dostaneme poukazku tak som sa potesila a hned som si aj mikinku dokupila 😵 😵 😵 😵 😵a este nejake somarinky,vestu taku hunatu a dlhe tricko pod nu,tak som vyzbrojena na zimu 😎 😎 😎 😎 😎.Takze dnes sme toho postihali dost a to som bola este v praci 😉 😉 😉 😉 a zajtra znova ale uz posledny den a mame volnoooooooo,huraaa konecne sa pustim do citania novych kniziek 😵 😵 😵 😵 😵.

Mimuska brusko mas krasnucke a aj obrazky na stene su krasne,to si ty robila??? 😕 😕 😕 😕 😕

Krasulka dufam,ze dnes je bambulke lepsie.

Joj ale som sa rozpisala,to je tak ked ma tu dlhsie niet 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
27. sep 2009

no šafte, bola som na záhrade, bolo fajn aj som si tam pospala..xi.
som rada že sa vám páčia slniečko s mesiačikom, mangel sa smial, ale aj tak sa mu páčilo..hej cipsík ja sama som si navrhla ceruzkou a pak anilin.farby ešte z čias školy som vytiahla..
cispi juj dala by som si tortenzu mňaaaam..
krasul no a ako teplota, už je dole? tak idem si dať ešte čajík a kukenzi na superstar a zase spať a v noci si pochrápem, mm je už zo mňa nešťastný ako pílim..ta ja za to môžem? keď ľahnem tak v tom momente sa mi upchá nos 😝 a potom dýchaj 😀
berni a ty kde siiiii?

krasulka
28. sep 2009

Ahojte,

mimus len mu pochrap co len chlapi nam mozu chrapat ci co? 😀 😀 😀 😀 Mimus tento tyzden ides! hola hola porodnica vola 🙂 Ty si teda sikulka, aky talent xi xi

ja som vcera bola brutal KO...stravili sme cely den na pohotovosti s malou..ma nejaky zapal v moci tak dostala antibiotika..Ale to je formou sirupu a nieco aj vytecie von..kym to prehltne tak dufam ze zaberu

nelynka
28. sep 2009

ahojte zenuse..

mimi uz by bolo nacase maleho vytlacit, nemyslis? 😀

krasul, snad jej to pomoze..aspon ze jej nieco dali...

mimusa4
29. sep 2009

ahojte..
hej nely ja som myslela, že dnes by bol pekný dátum, ale tak ja si to sama asi nevyberiem 😀

evitkamalicka
29. sep 2009

mimus mozno bude 1.10. ako Adamko 😵

krasulka
29. sep 2009

Ahojte, Miske vsetko naaaj k meninam zelam 🙂

evit tak bude velka oslava co? boze ale to strasne uletelo ten rok vsak som s tebou volala po tom cisarskom a hla...sila.. 🙂

evitkamalicka
29. sep 2009

krasulik vsak aj vam sa to priblizuje zavratnou rychlostou...ano v sobotu bude oslava

krasulka
29. sep 2009

Evit nechyba ti uz take novorodeniatko? kedy planujete druhe? 😀 😀 😀

nelynka
29. sep 2009

misi aj ja prajem setko najlepsie k meninkam 😉

evitkamalicka
29. sep 2009

krasulik chyba...hned ako schudnem este tolko kolko potrebujem, tak ideme na to, aspon mam dobru motivaciu

cipsinka
29. sep 2009

ahojte krasavice,

ako sa mi tu mate??

Mimuske sa to uz kraaaati,jupiiii dalsie babatenko do partie,uz sa tesim a hlavne na fotecky ked uz bude drobcek na svete 😵 😵 😵 😵 😵 .

DLho sa tu aj krpcek neukazal 😖 😖 😖 😖 😕 😕 😕 .Ja akurat varim polievocku lebo drahy pride za chvilocku z pracicky tak nech mame co hamat 😉 😉

swatka
29. sep 2009

Ahoj holky jsem tady nová a myslím že se můžu zařadit mezi mladé maminky 😉 je mi 23 let a mám 2 krásné holčičky 5 -letou a 10 měsíční 🙂 jak se vam daří??

maruska7
29. sep 2009

Ahojky holky...jsem tady taky nová 🙂 je mi 20 let, a s přítelem se snažíme o miminko..moc ráda bych si s váma tady psala 😵

swatka
29. sep 2009

maruska7 -tak tě tu vítam taky sem tu nová🙂

maruska7
29. sep 2009

swatka - ahojky 🙂

swatka
29. sep 2009

ahoj ..v dnešní době je to docela těžké najít někoho kdo chce mimi kol. 20 sem rada že sem tě potkala .. 😉

maruska7
29. sep 2009

Swatka - no, to máš teda pravdu 😉 Já si ale říkám, proč čekat, když jsem mladá a zdravá, a mám vedle sebe chlapa s kterým děti chci 🙂 Já si nedovedu představit mít dítě třeba až ve 30....jako neříkám, 20 let je pro hodně lidí ještě věk na užívání 🙂 ale já to mám prostě jinak 🙂 ty už máš 2 holčičky? To je fajn 😉

swatka
29. sep 2009

jojo ale my jsme začli opravdu dost brzo 😀 ...ale nikdy jsme ani neuvažovali o tom že by se dcerka neměla narodit spiš jsme měli co dělat aby jsme přesvědčíli okolí ☹

maruska7
29. sep 2009

To věřím, myslím že naši s tím taky budou bojovat, až se zadaří...a okolí bude mít blbý poznámky! Ale co...je to náš život 😉 Já bych nad tím taky nepřemýšlela ani omylem, jestli si děťátko nechat nebo ne. Ono je to těžký no...A jak se holky jmenují? 🙂

swatka
29. sep 2009

okolí blbé poznámky-to znam s manželem jsme si je vyslechli taky parkrat (tet nechci nikoho urazit) ale nejvíc keců jsem zaslechla hlavně od ženských nebo chlapů kolem 35let věčinou bez staleho partnera bez děti a vlepšim připadě bydlí sám v horším u rodičů.Ale viš jak na kecy se člověk vykašle holky se jmenuji Saška-(Alexandra) a Johanka 😉

evitkamalicka
29. sep 2009

ahojky, vidim ze su tu nove prirastky 🙂

swatka
29. sep 2009

evitkamalicka 🙂

evitkamalicka
29. sep 2009

ja uz sice mam po 25, ale ked sme zarabali maleho tak som 25 mala 🙂

maruska7
29. sep 2009

JJ kecy jsou jen kecy...jak už jsem psala..je to náš život 😉 ahoj...evitkamalicka 🙂

mimusa4
30. sep 2009

ahojte..
evit tak uvidíme či by to mohlo byť aj zajtra, dnes idem na kontrolu 😉
mishi veštko najl...k meninám 🙂

a vítam nové tváre 😀 už ste tu chýbali, treba to tu oživiť, tak prosím prídite častejšieeeee.. 😀