Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lilix
10. jan 2009

jeeeej anuska nam je tehotnaaa. gratulujeeem. pisali sme si v slabej ciarke, pamatas? ja ti mojka moc neporadim, ale uz trosku hadam je. ved sa porad tam kde saty poziciavaju, urcite maju skusenosti, ako popustaju tehulam.

anuska83
10. jan 2009

Ja zavitam sem tam do viacerych...ale nie dako pravidelne...my sme to skusali v oktobri..ale len tak na slepo..a teraz na vianoce..to vyslo takze da sa povedat ze na prvy oficialny pokus viem to odstvrtku...neviem ci si vyberat saty uz teraz alebo este pockat... 🙂

lilix
10. jan 2009

kamoska sa vydavala a tusim uz bola aj v strvrtom, ale ona je chuducka, jej nebolo nic vidiet, bola este chudsia ako na strednej. hoci ona tvrdila, ze uz ma velke brucho. 😀

anuska83
10. jan 2009

No zatial mi dako nechuti extra jest..ale co ja viem co sa zmeni...ja mam velkost 38...tak by som sa rada este do takych siat vosla...ale uvidim...

dicinka1
10. jan 2009

anuska..nezvedsuje sa brusko s papania..ale z toho,ze babo rastie.. 😉

anuska83
10. jan 2009

Dicinka pozeram ze ty si v 20 tt..kedy to zacalo na tebe byt vidiet???

dicinka1
10. jan 2009

ja som mala velke brusko aj tak..od injekcii..ale tak od č-ť mesiaca sa zacalo zvacsovat..ved kukni moj fotoalbum 😀 ale nesmej sa....

anuska83
10. jan 2009

No ved ja s tym aj ratam ze to nebude uplne super..ale rada by som na svadbe vyzerala ako clovek 😀 len aby bolo vsetko ok...inac vyslo ti pohlavie babetka podla toho kalendara co mas vo fotoalbume??ja mam 25 rokov a podla kalendara v decembri...by to mal byt chlapcek...

dicinka1
10. jan 2009

mne vyslo,ze dievcatko..ale este nevieme pohlavie... ☹ prepac za to čť..to malo byt 4-5 mesiac 😀 budes vyzerat ako clovek nebojaj sa..

minule sa vydavala z tej temy hotelacka,alebo krpcek..mali brusko..ale malinke...ako keby neboli ani tehulky..a boli velmi zlate... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krpcek
11. jan 2009

ahoj anuska. ja som sa vydavala na konci 6-teho mesiaca a saty som mala 38-cku, co som nosila aj pred otehu. takze pohodicka. a nebolo to ani vidno.

treba len hladat saty, ktore maju vzdau snurovacku, aby sa dali povolit, tak kde bude treba. 😉

merrykatrin
11. jan 2009

ahojte ja som tu nova mozem sa k vam pridat?

vibeke
11. jan 2009

ahojte babenky..rada by som sa aj ja pridala do vasej temy.... mam 23 rokov, a presne za tri tyzdne mi vychadza ovulka... a davame sa s priatelom do toho !! veelmi sa tesime!!!! dufam teda, ze sa mam to podari,.. 18 aprila mame svadbu, tak hadam uz nieco bude v brusku 😉 😉 .. ak by sa nam to podarilo na prvy sup, bol by to 12tt. velmi sa naozaj tesim, a zaroven aj rozmyslam, ci sa vpracem do siat... mam velkost 34, saticky mi boli na tesno.. rano mam celkom pekne brusko,teda ziadne 😀 , ale postupom dna ako papammi mi teda narastie 😠 . takze som naozaj zvedava , ako bude rast v tehu, ked teraz mi po dobrej veceri uz trci.. betar.. 😀 😀

prajem baby veela stastia.. !!

lilix
11. jan 2009

ahojte kocky, jasne ze sa pridajte.. ked vas tu nema kto privitat, tak vas ja, hoci ja sem moc tiez nechodim, a tiez som sa sem len tak votrela. alebo, ak chcete, podte do temy rok 2009 to isti, tam nas je vela. hmmm 😉

merrykatrin
11. jan 2009

dakujem lilix uz tam bezim

didusa.risulo
11. jan 2009

alebo podte k nam do tuzime po drobcekovi 😀

dicinka1
11. jan 2009

ja ostanem verna tejto teme 😵 😵 😵

didusa.risulo
11. jan 2009

dicinka, ty uz budes za chvilu v babatkach, 😀 a do spolocnych terminov nechodis?

cipsinka
11. jan 2009

aj ja tu nakukam kazducky den,ale tu uz nik nechodi,kazdy si chodi do svojich tem[no,niet sa comu cudovat},tak tu ani ja uz neprispievam,ked tu nikoho nevidim a pisat si sama so sebou,no neviem 😒 😒 😒 😖

nelynka
11. jan 2009

mna to uz tiez velakrat nebavi sem ist...pametam si ked to tu bolo super, strasne nasa temicka opadla... 😔

berni
11. jan 2009

aj ja som sem rada chodila ale poslednu dobu sem nemam chut ani chodit... 🙄

prettybaby
11. jan 2009

taky tak

prettybaby
11. jan 2009

aj ked mojim hlavnym dovodom je to, aby som prestala mysliet na vsetko okolo snazenia a podobne,co sa mi aj podarilo. ak sem obcas nakuknem, tak len na posledne prispevky, ale neviem, kedysi, ked som MK bola priam zavisla to bolo o inom
ale hlavne , ze sme zdrave, no nie? 🙂 vsetky sa drzte 🙂

cipsinka
11. jan 2009

cafte kocendy,

co nove??? 🙂

berni
11. jan 2009

zrazu sme sa pekne zisli, chybate mi inak holky ..... ☹

cukruska1920
11. jan 2009

Ahojte.... ja len pozdravim lebo vitana som tu neni.... tak dufam ze sa vam dari a aj darit bude... 😉

cipsinka
11. jan 2009

cukriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,

To co ma znamenat,ze vitana si tu neni,SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😠 😠 😠 😠 😠

Ty tu patris,rovnako ako jerry a spol. 😵 😵 😵 😵 😵

berni
11. jan 2009

cukrik to ty si vtedy odisla z tejto temy co doteraz ani nechapem preco, uz sa velmi nepamatam...

cukruska1920
11. jan 2009

cipsi.... 😀

len skoda ze si to myslis len ty... 😝

cipsinka
11. jan 2009

nie, cukrus nemyslim si to len ja 😉 😵 Inak ako sa mas??CO noveho??

cipsinka
11. jan 2009

A aj keby som si to myslela len ja,tak ja Ti nestaciiiiiiiim 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀