Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

didusa.risulo
15. jan 2009

cipsinka,ked s niecim zacinas, nikdy nemozes dopredy vediet co je dobre a co zle, ja viem na vlastnych slusenostiach,ze sa netreba ponahlat, a to moj maly bol ako babatko velky jedak, zarabala som mu 250ml len take fukoty potom isla na nutrilon forte pomohlo ale snazila som sa odialit toto obdobie prikrmovania co najdalej,a nakoniec som zacala kedy som zacala a nikdy viac

berni
15. jan 2009

didus kazde babatko je ine, kazda maminka si mysli ze robi to najlepsie pre babo, kazdy proste inak robi...

evitkamalicka
15. jan 2009

didus a ake mas problemy ked si zacala tak skoro? ja som nezacala z vlastnej vole ale po dohode s dr.

cipsinka
15. jan 2009

didi ja viem a porovnavat neviem kedze este nie som matkou,ale moj nazor vyjadrila berni uuuuuuuuuuuplne presne 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
15. jan 2009

vlasky umyteeee,uz iba nejaku omietku na mihalnice a vyraza sa do centra Dublinu 😵 😵 😵 😵 😵

berni
15. jan 2009

cipsus ber aj mna prosim prosim.... ☹ budem dobra, budem tichom budem posluchat, budem pocuvat .... 😀 😀 😀

cipsinka
15. jan 2009

no tak dobre bernus,prehovorila si ma tak pod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
15. jan 2009

evitka tak kamoskin maly nechce mliecne vyrobky,zacala pomerne skoro, moj maly ma oslabeny imunitu a to je dost velky problem a este nechce jest stravu ktora ma velke kusy no a to je preto,lebo sa zacalo skor,dlho papal kasovite a takto som skoncilaa to ma dnes dva roky,ked budem mat dva roky dak by som chela kojit ak to budem mat urcene od boha,zacat prikromvat od ukon.6 mesiaca a hned nabehnu na stravu malo kasovitu no a ked nebudem,tak by som chela aspon od 4.5 mesiaca prikrmovat, nie je sa kde ponahlat,moj nazor,ale keby som mala take male baabtko, rada by som si dala poradit, a z vlastnej skusenosti a zo skusenosti kamaratiek, viem, a mozem ti len napisat, nespoliehaj sa len na lekarku, 5 doktorov,5 nazorov, a to mi ver, ty mas chlapca, stahuje pipika?

berni
15. jan 2009

len ma pockaj pred tym velkym obchodnym domom vies pred ktorym, budem tam o pol hodku hej? 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. jan 2009

didus stahuje

cipsinka
15. jan 2009

jasne berni viem,noooooo vlastne neviem,lebo tu ich je pomerne dost 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 ,ale ved to je jedno,my sa najdeme 😉 😉 😉 😵 😵

berni
15. jan 2009

dobre cipsus a keby nie tak poobede na koniku 😀 😀 😀 😀

tak pekne nakupte a aj mne daco pekne!!! 😀 😀 😀 tak pekny zvysok dna!!! papapa 🙂

didusa.risulo
15. jan 2009

no ja som stahovala od 2 tyzdnov,kazala mi lekarka,a aj zas kamoska, lebo len kamosiek som sa pytala co maju tak deti stare ako ja alebo o nieco starsie a oni nestahovali a ako to dopadlo?v 3 rokoch isli na zakrok s detmi, ja som prestupila k inej lekarke nakolko sme sa odstahovali a tato lekarka ze nemusim stahovat vobec ze to sa robi po 3 rokoch, ja som prestala na niekolko tyzdnov a dnes mu nejde cela kozka dole a uz by mala ist cela, este ked som bola u starej lekarky tak u nej mu isal cela a teraz uz len stvrtka, sa vepmi bojim aby nesiel na prerezavanie, proste aj pri tomto probleme viem, a budem stavovat od narodenia, snazim sa vsetko napravit, ale tieto dve veci som docupkala, v tej druhej je na vine moja lekarka, lebo ma stopla s tym stahovanim a mala som davat na svoje pocitiy a nie na nu

evitkamalicka
15. jan 2009

nasmu to uz ide pekne cele pretiahnut

didusa.risulo
15. jan 2009

evit tak to rob aj nadalej ako doteraz a bude dobre,ale tvoj je este malicky

dicinka1
15. jan 2009

DIDUSA..TAK MI ODPISALA..NEBRALA NIC 😉

didusa.risulo
15. jan 2009

dicinka tak to je stastie teda, a ved super nie?3 deti asi by ma odviezli 😀 ale musi to byt krasne

krasulka
15. jan 2009

Ahojte,

juuj ze 3 babetka prirodzenou cestou to sa len tak nevidi 🙂 🙂 🙂

dicinka1
15. jan 2009

ajojte..no ved to.. 😵 😵 😵 😵

merrykatrin
15. jan 2009

ahojte aj ja chcem aspom dvojicky

kojzarik
15. jan 2009

ahojte prisla som vas na skok kuknut ako sa mate co je tu nove?

merrykatrin ahoj teba som tu este navidela vitaj

merrykatrin
15. jan 2009

ahoj kojzarik ani ja som ta tu este nevidela

merrykatrin
15. jan 2009

ahojte prisla som vas na skok kuknut ako sa mate co je tu nove?

merrykatrin ahoj teba som tu este navidela vitaj

cipsinka
15. jan 2009

hellou kocky 😵 😵 😵

To akoze merry a kojzarik pisu to iste?????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅

cipsinka
15. jan 2009

no neviem,neviem kojzarik,ci si sa nahodou neprekecla 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐

merrykatrin
15. jan 2009

cipsinka kojzarik je moja sesternica a mala som tu ulozenu spravu od nej a omilom som to odoslala kedze bola dnes u mna nanavsteve

merrykatrin
15. jan 2009

aj tu niekto je ? co ste dnes porabali ,ja zase nic 😀

cipsinka
15. jan 2009

merry,ako myslis 😅 😅 😅 😅

berni
15. jan 2009

no krasne.... 😠 🙄

berni
15. jan 2009

kojzarik to co ma znamenat, myslis ze sme sisi ze to nevidime?to nemyslis vazne to nemas co robit?to si budes pisat sama so sebou?